Şimdi Ara

Piranha Destek Cevaplıyor (247. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.123
Cevap
249
Favori
943.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • piranha trooper marka navigasyon cihazını güncellemek için piranha extra programını indirdim ancak programa giremiyorum güvenlik sertifikası sorunu var diyor hem explorer hem crome tarayıcıları sistemde sorunmu var yardım?
  • piranha business 7 tabletim kendi dahili hafızasını görmüyor...depolama kısmına girdiğimde bişey yok...nasıl düzelir bu :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: sk131

piranha business 7 tabletim kendi dahili hafızasını görmüyor...depolama kısmına girdiğimde bişey yok...nasıl düzelir bu :(

zamanla...
  • quote:

piranha business 7 tabletim kendi dahili hafızasını görmüyor...depolama kısmına girdiğimde bişey yok...nasıl düzelir bu :(

live suit programını kullanarak rom u tekrardan yüklerseniz sorun kalmayacağını düşünüyorum.
  • Merhaba,

Piranha Dispatcher ürünümü teknik arızalarından dolayı servise gönderdim, arızaları giderildi ve elime ulaştı. Fakat ben ürünü aldığımda piranha navigasyon yazılımı vardı. Fakat şu an igo yazılımı yüklenmiş. Ben tekrar piranha yazılımını yüklemek istiyorum, bunu nasıl yapabilirim?
  • Piranha İnfiniti HD White model navigasyon cihazı aldım ama gps bağlantısı yapmıyor antalyada olmama rağmen beni ankarada gösteriyor bu sorunu nasıl çözebilrim?
  • piranha coguar marka teyibimi kullanıyorum cok guzl ama bu videoları belirli formatlarda oynatması olayı cok kötu bi durum ya tamam farmatları ceviriyorumda her videoyuda çevirmek zor geliyor bi süre sonra bu video formatlarını cihazı güncelleyerek yada pragram yükleyerek genişletebiliyormuyuz bi bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler ...?
  • gps bussines tab 7 modeli için 4.0.4 yazılımını lütfen düzeltin sayın piranha yetkilileri 15 gündür cihazı kullanamıyorum tab bussines 7 modelinin 4.0.4 ve 4.1.1 yazılımları yükleniyor ama dokunmatik çalışmıyor cihazım kullanılmaz durumda müşteri hizmetleri ilgilenmiyor zaten
  • selam demir arkadaşım,bende pirhana tokadını yemişlerdenim.tap 7 p440 seri için 4.0.4 e geri döndük.çocuk bir sürü oyunu oynayamıyor.oyunu piranha bizimle oynuyor.eğleniyor herhal......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatg -- 22 Nisan 2013; 15:14:54 >
  • Kolay gelsin Piranha Destek Yetkilisi :) Benim şöyle bi sorunum var yardımcı olurmusun?

Piranha Encore bi cihaz aldım bağlattım. her şey çok güzel cihazı çok beğendim fakat harita güncellemede sıkıntı çekiyorum. adımları şu şekilde uyguluyorum ;

NOT: igo da aldığımdan bu yana haritalarda 2011.03 sürümü gösteriyor .

1: Hafıza kartını FAT32 dosya sistemiyle biçimlendiriyorum.
    2: Senkron Aletini indirdim 3 adet dosyayı kopyala yapıştır ile hafıza kartına atım.
    3: kontak kapalı iken hafıza kartını taktım kontağı açtım encore yi açtım bu bir yazılım güncellemesidir dedi devam tuşuna bastım bir takım dosyalar attı hafıza kartına kontağı kapattım
    4: toolbox indirdim hafıza kartını taktım toolbox açtım encore yi tanıdı. üyeliğimi girdim. 36 mb bir dosya indirdi bi kaç saniyede. bitti indirme.
    5: kontak kapalı iken hafıza kartını taktım. kontağı açtım encore yi açtım. bu bir yazılım güncelemesidir dedi 12 adet dosya kopyaladı 1 dakika içinde. kartı çıkarın cihazı yeniden başlatın dedi. başlattım hala harita 2011.03 görünüyor. neden böyle bir şey oldu? haritam neden güncelenmedi acaba bi yerde yanlışmı yapıyorum?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

• quote:

Orijinalden alıntı: SmiLeToLife

quote:

live suit programını kullanarak rom u tekrardan yüklerseniz sorun kalmayacağını düşünüyorum.

onu da yaptım yine aynı dahili hafızası yok oldu cihazın...4.0.4 yüklemeye çalıştım o da yüklenmiyor...illallah dedim piranhadan...çok ayıp...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeah1000

Piranha İnfiniti HD White model navigasyon cihazı aldım ama gps bağlantısı yapmıyor antalyada olmama rağmen beni ankarada gösteriyor bu sorunu nasıl çözebilrim?

Destek meydanda yok ben size yardımcı olayım.. uydu bağlantınız olmadan .. imleç default yerde dir... uydu bağlantınızdan sonra bulunduğunuz yeri göstericektir... uydu bağlantınız için ise boş bir alana çıkp bağlanmaya çalışın eğer başarılı olamaz iseniz dosyalar da editleme yapacağız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: anabilgisayar

Arkadaşlar şu aşağıdaki resimde görülen sun shade(güneş siperliği) nin ... türkiyede satışına rastlayan varmı..var ise lütfen buraya bir not düşsünler...

Kendi işimizi kendimiz göreceğiz anlaşılan ...siperliği bulup aldık..aramaya gerek kalmadı..
  • Merhaba.Bende bir 10.1 var, ben buna koyduğum şifreyi unuttum şimdi rom yüklemek istiyorum recovery menu'yu açmanın yolu yok.LiveSuit ve Rom'u çektim sitenizden livesuit driverini yükledikten sonra usb aygıtı için "Bu aygıt başlatılamıyor. (Kod 10)" hatası veriyor.Ne yapmalıyım ?
  • quote:

quote:

Arkadaşlar şu aşağıdaki resimde görülen sun shade(güneş siperliği) nin ... türkiyede satışına rastlayan varmı..var ise lütfen buraya bir not düşsünler...

Kendi işimizi kendimiz göreceğiz anlaşılan ...siperliği bulup aldık..aramaya gerek kalmadı..

yardımınız için şimdiden teşekkür ederim. Müşteri hizmetlerini arıyorum ama bir türlü anlaşamıyorum ya bağlantı kopuyor yada dolanbaçlı cevaplar veriyorlar bana navigasyonun sseri numarasını sordu ve o modellerde bazı yüklemeleri benim yapmam gerektiyini söyledi ama ne oldugunu söylemedi çıldırtacaklar adamı en iyisi iade etmek gibi görünüyor.

• bende piranha businnes tab 7" var 4.1.1 jelly bean var.
    google play de diğer tabletlerdeki oyunlar ve uygulamalar yok.
    bu sorunu nasıl çözebilirim.
    şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeah1000

yardımınız için şimdiden teşekkür ederim. Müşteri hizmetlerini arıyorum ama bir türlü anlaşamıyorum ya bağlantı kopuyor yada dolanbaçlı cevaplar veriyorlar bana navigasyonun sseri numarasını sordu ve o modellerde bazı yüklemeleri benim yapmam gerektiyini söyledi ama ne oldugunu söylemedi çıldırtacaklar adamı en iyisi iade etmek gibi görünüyor.

Rica ederim ...Destek yetkilisi Rıdvan Bey..elinden geleni yapmış destekte olsa 83 sayfa kimse okuyup cevap arayıp yazmaz.. piranha extras programını bilgisayarınıza yükleyin ... daha sonra Pc de navigasyon cihazınızı açın ve gördüğünüz dosyaları yedekleyip.. cihazın güncellemesini yapın(müsteri temsilcisinin size söylemek istediği bu olmalı)...uyduya bağlanmayı deneyin fakat evde olmaz..açık alanda olmalısınız... ayrıca uyduya ilk bağlanış süresi sonrakilere nazaran daha uzundur.. 9-10dk.. çünkü cihaz ilkini dosyaya kaydeder ve sonrakilerde süre kısalır.. ..ve aynı pc gibi..aradığınızda çabuk bulup geregini yapar...

• Daha önce 3 ade piranha fuga almıştım.Her üçüde USB port kırık garanti dışı dendi ve istenen yüksek ücret sonrası kendim tamir ettirdim.Bataryalar 6 ay kadar dayanmadı ve bataryaları değişti.Bir daha Piranha cihaz almamaya tövbe ettim.Akabinde forum donanım da Rıdvan Bey'i ve onun alakasını kibarlığını gördüm.Tövbemi geri alarak arkadaşıma A-101 den yeni bir cihaz aldım.USB girişine takılıyor ve tam şarj olmuyordu, cihaz kapanmıyordu da.Kulanıma başladıktan bir müddet sonra kapanıyor ve cihaz şarj olmuyordu.Servise gönderdim.USB port kırık dediler.Konya'da 10 liraya yaptırdığım işi 50 lira verirsen yaparız diye bir not ilave etmişler.Servis bildirim formlarında telefon olmasına rağmen,yazdığım adresi bile tam yazmadan sarı çizmeli Mehmet Ağaya göndermişler.Nihayetinde cihazı buldurduk ,anlaşmalı kargoyu öğrenerek.Garantiden vazgeçtik,cihazımız yarı açık vaziyette içi lakır lukur ederek geri geldi.Cihazın önceki ve daha sonraki durumunu ispat etmem mümkün görünmüyor. Rıdvan beyin gayretli kibarlığını kenara bırakarak piranhadan bir daha cihaz almamaya gayret edeceğim.(yeni cihazın No traffıc s type P41809877)

• quote:

Orijinalden alıntı: PaRaDoXPoYRaZ

Kolay gelsin Piranha Destek Yetkilisi :) Benim şöyle bi sorunum var yardımcı olurmusun?

Piranha Encore bi cihaz aldım bağlattım. her şey çok güzel cihazı çok beğendim fakat harita güncellemede sıkıntı çekiyorum. adımları şu şekilde uyguluyorum ;

NOT: igo da aldığımdan bu yana haritalarda 2011.03 sürümü gösteriyor .

1: Hafıza kartını FAT32 dosya sistemiyle biçimlendiriyorum.
    2: Senkron Aletini indirdim 3 adet dosyayı kopyala yapıştır ile hafıza kartına atım.
    3: kontak kapalı iken hafıza kartını taktım kontağı açtım encore yi açtım bu bir yazılım güncellemesidir dedi devam tuşuna bastım bir takım dosyalar attı hafıza kartına kontağı kapattım
    4: toolbox indirdim hafıza kartını taktım toolbox açtım encore yi tanıdı. üyeliğimi girdim. 36 mb bir dosya indirdi bi kaç saniyede. bitti indirme.
    5: kontak kapalı iken hafıza kartını taktım. kontağı açtım encore yi açtım. bu bir yazılım güncelemesidir dedi 12 adet dosya kopyaladı 1 dakika içinde. kartı çıkarın cihazı yeniden başlatın dedi. başlattım hala harita 2011.03 görünüyor. neden böyle bir şey oldu? haritam neden güncelenmedi acaba bi yerde yanlışmı yapıyorum?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

Bugün iyice kontrol ettim sadece BUİLDİNG - LANG - VOİCE güncellemesi yapmış maps güncellemesi yapmamış . sorun nedir acaba? ömür boyu ücretsiz güncellemeyi nasıl yapacağız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: onurikus

bende piranha businnes tab 7" var 4.1.1 jelly bean var.
    google play de diğer tabletlerdeki oyunlar ve uygulamalar yok.
    bu sorunu nasıl çözebilirim.
    şimdiden teşekkürler...

Bu siteye girinhttp://piranha.com.tr/product.php?product_id=298

Destek sekmesine tıklayın,

Sık Sorular Sorular sekmesine tıkayın,

TAB301 nolu sorunun cevabı size yardım edecektir,

''
    TAB301
    Tabletime Android 4.1 Jelly Bean yükledim, GooglePlaydaki çoğu uygulamayı göremiyorum ne yapmalıyım?

Android sürümlerine göre uygulama geliştiricilerinin uygulamalarını güncellemesi gerekmektedir. Uygulama geliştiricileri yapacakları ilk güncellemeden sonra uygulamalar GooglePlay'da idirilebilir duruma gelecektir.

Manuel olarak apk dosyalarını bulup yüklemek isterseniz, aşağıdaki sitelerden istediğiniz uygulamanın apk dosyasını bulup indirebilirsiniz.

http://www.uygulamaplatformu.com/
    http://www.applopedi.com/

Manuel (uygulama) yükleme konusunda TAB282 kodlu sık sorulan sorudan detaylı bilgi edinebilirsiniz. ''

Aksi taktirde yükleyemezsiniz, romlar dandik olduğu için bu gibi sorunlarla karşılaşmanız gayet doğal, kolay gelsin :)

• 
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.