Şimdi Ara

Piranha Bussines 7 Tab Orjinal Rom ve Kurulumu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
2
Favori
58.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar tabletim bozulmuştu açılmıyordu ben de ne yapıcağımı bilmeden dolanıp duruyordum sonunda donanımhaberde Piranha Destek adında bir kullanıcı gördüm ve sorunumu mesaj attım sağolsun kısa sürede yanıt verdi ve aşağıdaki anlatımları yaptı. İlaç gibi geldi sorunum çözüldü. Siz de benim gibi tablette açılma sorunları yaşarsanız ilerde veya başka sıkıntılardan orjinal roma ihtiyaç duyarsanız anlatımı ve indirilecek dosyalar aşağıdadır:

Öncelikle aşağıdaki linkten Livesuıt programını indirin.

http://yadi.sk/d/XxGUZluS0B7H

Aşağıdaki linkten cihazınıza ait yazılımı (rom) indirin.

http://yadi.sk/d/XLH-te0Y0B7Z

1. Livesuit progranı içerisinde bulunan LiveSuitPack105.exe yi çalıştırın, driver kurulumu yapacaktır. Cihazınızı bilgisayarınıza takın cihazı tanımasını bekleyin. Driver kurulumu yapamazsanız aşağıdaki linkten indireceğiniz deneme resimlerinden manuel driver yükleme yapabilirsiniz.

http://yadi.sk/d/apXA1LWx0CZ5

2. Cihazın bilgisayar baglantısını kesin, Livesuıt.exe yi çalıştırın,

3. SlecektImg seçeneğine tıklayın açılan menüden indirdiğiniz yazılım (rom) dosyasını bulup seçin örnek; BUSINESS TAB 7.img

4. Cİhazı tamamen kapalı konuma alın,

5. Menü tuşunu basılı tutun, usb kablosunu bilgisayarınıza takın,

6. Deriver yüklemesi bitene kadar menü tuşunu basılı tutun, livesuıt menüsünde uyarı alacaksınız uayarı aldıktan sonra menü tuşunu bırakın gelen uayarıya evet deyin, yazılım yüklemeye başlayacaktır.

Bu konuda kurulumu görsel oalrak hazırlamaktayız en kısa sürede sitemizde ve buradan yayınlayacağız.

Kolay gelsin.

• arkadaşlar gps business tab 7 rom yok mu
  • LİVE SUİT KURDUM Bİ İŞE YARAMADI BU DEFA .İMG FORMATINDAKİ DOSYA İNMİYOR.. LANET ETTİM BU TABLETİ ALDIĞIM GÜNE.. HEMEN İADE ETTİM DAHA FAZLA STRESE GEREK YOK..
  • nerde açıklama
  • ok hallettim :D
  • yaptım açıldı. Ama hiçbirşeye dokunamıyorum. ne yapmam gerekiyor.
  • Merhabalar uygulamaları bedava yükleyeyim derken buıld .prop dosyasını değiştirdim ve yedeğide yok şimdi hiçbi uygulama yüklüyemiyorum tabletin hafızası bomboş olmasına ramen boş alan açın tekrar deneyin diye bi uyarı veriyor pıranha business 7" olan bulamadım electro worlde 9" olanı vardı ondan bu dosyayı aldım makina kendine geldi ama dedğim gibi uygulama yükleyemiyorum şimdi ne yapmam gerekir elinde orjinal build prop dosyası olan varsa göndermesini rica ederimyardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...
  • Arkadaşlar merhaba sorunu format atarak çözdüm www.piranha.com.tr adresinde tablet pc/destek/yazılım kısmından format dosyasını indirip formatladım bide video dosyası var nasıl yapılacağı oraa gösteriliyor çok basit bide makina zaten orjinalde rootluymuş rootlamak için uğraşmaya gerek yok :) hadikolay gelsin yardım isteyen olursa buradan yardımcı olmaya çalışırım.
  • Ya beyler şu .img dosyasını bulamıyorum hiç bi yerde her yerde bu link var ve linkte kırık Allah aşkına yardım edin çıldıracam parçalıcam yoksa tableti piranhanın sitesinden livesuiti indirdim videosuda var ama .img dosyası yok ne saçma iş yaa
  • Merhaba arkadaşlar bende gps Business Tab 7 var ve 4.0.3 sürümü mevcut ben bunu 4.0.4 sürümüne güncellemek istiyorum. Pirhana.com.tr den livesuit ve GPS_Business_Tab_7.0_4.0.4 sürümünü indirdim ancak tableti bilgisayara bağladığımda sürücülerinden android olanı kuramadığı için driver yüklemesi başarısız olduğundan livesuit bağlı tableti görmüyor driverları nerden bulurum ve güncellemeyi nasıl yaparım.
  • piranha ya hangi custom rom yükleyebiliriz
  • livesuit 5 eng pack dosyasını yükle
    livesuit programını açmadan önce cihazı tamamen kapat
    cihazın menü ve power tuşlarına basıp DOWNLOAD MODE' a al
    usb kabloyu tak ve bekle driverı otomatik yükler yükledikten sonra kabloyu çıkart
    live suit programını aç ve usbyi tak otomatik olarak yüklemeye başlar(gelen pencerelere evet de)
  • live 5 eng den kastın bumu kardeşim. LiveSuitPack105_english
  • http://www.piranha.com.tr/product.php?product_id=317 Adresinde pirahnha sd dosyasını indir msd kartını kart okuyucuya tak bilgisayarda formatla piranha sd yi çalıştır sd kartını bul romunu indir rar dan çıkar masaüstüne Altta yer alan uzantıda indirdiğin rom un yolunu göster Bilgisayarda başka sd kart takılı olmasın BORN tuşunu bas yükleme bitince exit tuşunu bas krtını kart okuyucudan çıkar sd kartını tablete tak tableti kapat aç yükleme kendi kendine başlar bitince tablet kapanır hafıza kartını tablettten çıkar Tabletini tekrar aç biraz bekle işlem tamamdır
  • kardeşim senin verdiğin link business II tab 7 bizim derdimiz GPS BUSINESS TAB 7. İnsanlara yanlış rom yüklettirmeyin. Sonra bende ki gibi , ekran dokunmatiği çalışmayan bir rom yükler öyle kalırsınız. Defalarca desteği ararsınız ilgilenen olmaz, burada bir adam var kendini destekçi diyor, oda bir şey söylemez böyle tabak gibi ortada kalırsınız. Almayın bu firmadan bişey...
  • http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/piranha-business-lll-zeus-white-tab-10-1-75237226

ARKADAŞLAR TABLET UCUZ ŞUANDA.

CİHAZ 1 AYLIKTIR.

TEMİZ ÜRÜN. ANDROİD 4.1 GÜNCEL CİHAZLA İLGİLİ YAZILAR SİTEDE.

İLGİLENENLER BAKARLARSA .
  • bende 64 bit 8 yüklü driver yükleyebilen bir kişi DriverGenius programı ile driverini alıp baylaşabilirmi
  • Allah razı olsun.ne kendi sitesi ne de bu sitedekiler adam akıllı anlatmış.çok sağol usta
  • Linkler Ölmüş
  • Bende bus II 9' modeli var,kurulumunda home tuluna basılı tutun diyor hangisi acaba bu home tuşu ? cihaz kaplıyken basılı tutup pc ye bağlayın diyor,deniyorum ama yükleme başlamıyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.