Şimdi Ara

Pipo tütünü -Mac Baren- istanbulda nerden bulunur?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • internette aradım ama pek bir şey bulamadım.bulduklarım da eski tarihlerde yazılmış.bildiğiniz yer var mı hocalar?
  • tahtakalede bulabilirsin, detaylı tarif istersen özelden yazabilirsin.Bu arada mac baren captain black borkum riff ...vs bunlar tütün değil, kimyasal madde deposu.Gerçek tütünler samuel gawith - peterson -McClelland .. vs dir.
  • MacBaren, pipo tütünü satan çoğu tütüncüde bulunur genelde. Eğer yeni başlamışsan Original Choice olanını tavsiye edebilirim ama daha kaliteli tütünler alma olanağın varsa hiç MacBaren ya da Captain Black gibi tütünlerle uğraşma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drakai

MacBaren, pipo tütünü satan çoğu tütüncüde bulunur genelde. Eğer yeni başlamışsan Original Choice olanını tavsiye edebilirim ama daha kaliteli tütünler alma olanağın varsa hiç MacBaren ya da Captain Black gibi tütünlerle uğraşma.

daha kaliteli derken öneriniz var mı hocam?golden planta vanikka içiyorum ama bazen çok güzel tat veriyor bazen vermiyor.tat derken yani tütünün yağlı tadını kast ediyorum.

ayrıca bir şey soriyim hocam tütünden tat almak derken siz de o yağlı tadı mı kast edersiniz yoksa ben mi yanlış anlamışım tütün tadını?
  • Pipo setimi satıyorum arkadaşlar ilgilenenler ;

http://forum.donanimhab...65043//tm.htm#117165043
  • Up istanbul Beşiktaş aykut pasajında pipo tütünü satan bi yer var ama ordan McClelland falan bulamıyorum, isteyen varsa Dunhill falan var ama. Peterson, McClelland Samuel gamwith falan satan yer var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, konuyu yukarı çıkartıyorum, pipo tütünü nereden temin edebilirim, örneğin; Samuel Gawith, Mac Baren Red label vb.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unrealhead

Arkadaşlar, konuyu yukarı çıkartıyorum, pipo tütünü nereden temin edebilirim, örneğin; Samuel Gawith, Mac Baren Red label vb.

HOcam geç olmuş ama, ben beşiktaşta iskelenin biraz yukarısında barbaros bulvarında aykut pasajı içinde tütün store diye bir yer var ordan alıyorum ama pahalı ve bazı mcclelland gibi markalar bulunmayabiliyor, dunhill oluyo genelde.

Yeni yer keşfeden varsa söyleyebilirse iyi olur
  • İstinye de liva tobacco da 25 çeşit pipo tütünü var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Perpa da pipo market var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.