Şimdi Ara

pipo başlangıç tavsiyesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Hiç bir bilgim yok neler lazım tütünü nerden alınmalı hangi tütünler hangi pipolar başlangıç için iyi yardımcı olabilecek arkadaşlar vardır sanıyorum.
    Düzcede alabileceğim yer veya yerler bilen arkadaşlar varsa bilgilendirirse memnun olurum
  • Corn cob missouri başlangıç için iyi bir markadır (ayrıca mısır pipoların kendi severleride vardır(benim gibi :)

Pipo market internet sitesinden malzeme temin edebilirsin

Malzemeler
    Pipo
    Pipo filtreliyse pipo filtresi(fiyatı çok bir şey değil zaten modele uygun olanını alman gerekir)
    Tamper(pipo kaşığı olarak da geçer)
    Temizlik çubuğu

Tütün işi ise tecrübe işi türkiyede pipo pazarı büyük değil arayıp tütün bulup önce içmeyi öğrenmek sonra damak tadına uygun olanını bulmak gerekiyo, tavsiyem tütün tatlandırmak en iyi uyarlamayı bu yöntem yapar damak tadına, tütünü tencereye koyup üstüne istediğin içeceği (alkollü içecek-meyve suyu(vişne suyu favorimdir-vs) ekleyip bi süre kaynatmak(tabi ölçülü eklemek lazım çorba yapar gibi değil, yoğun çamur yapar gibi) sonra süzüp kurumaya bırakmak

Captain black: tr deki hepsi çakmadır alma iğrenç(en popüler diye yazıyorum

Cavendish: severim siyahını vişne suyuyla karıştırınca süper oluyor ama tek başına pek sevmem

Çok örnek vermiyorum en popülerini ve favorimi yazdım gerisini alıcağın yere göre senin keşfetmen lazım herkesin ağız tadı farklı çünkü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kardeşim pipo alabildin mi ben de Düzcedeyim araştırıyorum eğer aldıysan tavsiyeni bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fotocekenadam F kullanıcısına yanıt
    Hocam Düzcede doğru düzgün bir yer bulamadım yazın adanada yaşıyorum yaza bıraktım heyecanımı :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.