Şimdi Ara

Pioneer VSX-520 vs Yamaha RX-V467

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İki anfi arasında kaldım. Forumda bazı arkadaşlar Yamahayı bazıları Pioneeri önermiş.

Anfileri ortalama 750tl gibi bir fiyata bulabileceğimi düşünüyorum.

Bazı kaynaklar Yamaha için 7.1 yazmış ancak 5 kanal çıkışı var gözüküyor. Pioneerla bu konuda farkı varmıdır anlayamadım.

Ortalama 500tl gibi bir fiyatada 5.1 hoparlör seti bakıyorum.
    Yardımcı olursanız sevinirim. KAfam karıştı en sonunda Z5500 alıp kurtulacam o olacak

Birde Pioneer VSX-520 + s-21w + E-ES3TB = 1.499tl'ye buldum. Ancak makisimum düşündüğüm rakam 1.250tl civarı.

Bu arada benim için önemli olan kısık seste güzel ses vermesi. Camları titretmeye gerek yok. Sistemin sesini %30 açamayacağım eminim malum komşular.

• Pioneer VSX-520 + S-ES3TB + S-21W = 1499 a bulduysan daha hiç araştırma yapma derim.
    VSX-520 bu segmentte tek geçilir zaten Z5500 gibi bir hata yapma bence hiç alakası yok bu grupla çünkü

quote:

Orijinalden alıntı: SMOKE

İki anfi arasında kaldım. Forumda bazı arkadaşlar Yamahayı bazıları Pioneeri önermiş.

Anfileri ortalama 750tl gibi bir fiyata bulabileceğimi düşünüyorum.

Bazı kaynaklar Yamaha için 7.1 yazmış ancak 5 kanal çıkışı var gözüküyor. Pioneerla bu konuda farkı varmıdır anlayamadım.

Ortalama 500tl gibi bir fiyatada 5.1 hoparlör seti bakıyorum.
    Yardımcı olursanız sevinirim. KAfam karıştı en sonunda Z5500 alıp kurtulacam o olacak

Birde Pioneer VSX-520 + s-21w + E-ES3TB = 1.499tl'ye buldum. Ancak makisimum düşündüğüm rakam 1.250tl civarı.

Bu arada benim için önemli olan kısık seste güzel ses vermesi. Camları titretmeye gerek yok. Sistemin sesini %30 açamayacağım eminim malum komşular.

• up
  • bende vsx 520 kullanıyorum çok memnunum eğer almayı düşünüyorsan elektroworld torium avm'de 626 TL ye bu akşam gördüm. Ben iki hafta önce 789TL ye mediamarktan almıştım. İki avr arasında çok ciddi farklar yok ikiside pre out ile 7+1 yapılabiliyor ikiside hd ses destekliyor ikiside HDMI 1.4 Pioneer biraz yumuşak çalar yamaha daha sert çalar diye söylüyolar ama bu nedemek bende bilmiyorum.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: feritergin

bende vsx 520 kullanıyorum çok memnunum eğer almayı düşünüyorsan elektroworld torium avm'de 626 TL ye bu akşam gördüm. Ben iki hafta önce 789TL ye mediamarktan almıştım. İki avr arasında çok ciddi farklar yok ikiside pre out ile 7+1 yapılabiliyor ikiside hd ses destekliyor ikiside HDMI 1.4 Pioneer biraz yumuşak çalar yamaha daha sert çalar diye söylüyolar ama bu nedemek bende bilmiyorum.....

Merhaba
    Ben de gittim Torium a o tek kalan ürünleri yakıyor oradaki elemanı bu işten e.world çıkıyor abi dedi bana
    devamı yokmuş gitmeden aramak lazım bence
  • İzmir best buyda kampanya var şuan. Pioneer VSX-520 + PIONEERS 21W +PIONEER 11 HOPARLÖR VE SW 999TL.

hOPARLÖRLER HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VARMI ACABA?
  • up
  • 999TL 2ad teşhir kalmış onlara yapmışlar kampanya
    geçen haftasonu ordaydım
    birde aynı set saturn mağazada var giriş seviyesi için oldukça iyi zaten amfi tek başına 900TL civarında
    saturn 1099 TL ye satıyor dün de bayrampaşada gördüm avatar dinletiyorlar giriş seviyesi için oldukça yeterli bence
    he unutmadan maile aşağıdaki resm gelmişti bilgi açısından...

Pioneer VSX-520 vs Yamaha RX-V467
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.