Şimdi Ara

Pioneer SX-750 için hoparlör önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Pikap olarak Technics SL 1210 MK2 ve amfi olarak Pioneer SX-750 de karar kıldım ama hoparlör hâlâ muallak. Maksimum 700 TL gibi bir bütçe var. İki cihaz ile uyumlu olacak şekilde, şarkılardaki detayları hissettirecek, ev ortamında kullanılacak hoparlör önerileriniz nelerdir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba,
    SX-790 Kullanıyorum. 2 Model aşağı yukarı aynı model olması lazım. 30W çıkış gücü yanıltmasın, ev ortamında sizi üzmez. Kule veya raf tipi kullanabilirsiniz. Biraz parlak çalabilen bir amfi olduğunu düşünüyorum. Ancak kablo ve tiz ayarı ile onun üstesinden de gelebilirsiniz.
    3 Yıldır değişik hoparlörle kullanma imkanı buldum, hemen hemen hepsi ile güzel çaldı diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abacus

Merhaba,
    SX-790 Kullanıyorum. 2 Model aşağı yukarı aynı model olması lazım. 30W çıkış gücü yanıltmasın, ev ortamında sizi üzmez. Kule veya raf tipi kullanabilirsiniz. Biraz parlak çalabilen bir amfi olduğunu düşünüyorum. Ancak kablo ve tiz ayarı ile onun üstesinden de gelebilirsiniz.
    3 Yıldır değişik hoparlörle kullanma imkanı buldum, hemen hemen hepsi ile güzel çaldı diyebilirim.

Teşekkür ediyorum. Önerebileceğiniz marka/model var mıdır?
  • Sıfır olarak
    Dali Spektor 1
    Monitor Audio BX1
    Q Acoustic 2010/3010
    Wharfedale Diamond 9.1
    Heco Music Style 200

İkinci El olarak bir şey diyemeyeceğim. Bir üst modeller olabilir. Wharfedale kuleler arada bir çıkıyor o fiyatlara.

Yukarıda listelediğim bazı hoparlörler amfi ile parlayabilir. Bu yüzden ucuz kablolar ile gitmekte fayda var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.