Şimdi Ara

PIONEER SE CL751 L mi yoksa Sennheiser CX300-II mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yakın zamanda elimde olan kulaklığın sol kulaklığı yavaş yavaş gitmeye başladı. Bu 50. kulaklı olacak nerdeyse. Bende artık paraya kıyıp adam akıllı bir kulaklık alayım diyorum, beni en azında 1 2 yıl idare edicek. Bu iki kulaklık arasında kaldım Sennheiser tizde pioneer bass ta iyiymiş. Ben genel olarak müzik dinlemek ve film/dizi seyretmek için kullanacağım. Her ne kadar pioneer daha yakın gelsede kararsız kaldım. Sizlerin önerisi nedir acaba?

• İlla ikisinden birisi olacaksa CX 300 II tavsiye ederim. CL 751'in yüksek seste kulak titretmesinden başka bir olayı yok bence. Sürekli yüksek seste dinlerim, bastan başkası yalan, tiz miz hikâye derseniz de CL 751'i alabilirsiniz tabii.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gökbayrak

İlla ikisinden birisi olacaksa CX 300 II tavsiye ederim. CL 751'in yüksek seste kulak titretmesinden başka bir olayı yok bence. Sürekli yüksek seste dinlerim, bastan başkası yalan, tiz miz hikâye derseniz de CL 751'i alabilirsiniz tabii.

Müzik seven birisi değilim dediğim gibi, bas çok umurumda değil. Ben daha çok seslerin güzel çıkmasından yanayım. Biraz daha araştırınca shure se215 i buldum. Geniş bir aralığı varmış. 500 lira cidden pahalı ama en azından kablosu değiştirilebilir ve garantisi var. Belki böylece uzun sürede kullanmam kolay olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gökbayrak

İlla ikisinden birisi olacaksa CX 300 II tavsiye ederim. CL 751'in yüksek seste kulak titretmesinden başka bir olayı yok bence. Sürekli yüksek seste dinlerim, bastan başkası yalan, tiz miz hikâye derseniz de CL 751'i alabilirsiniz tabii.

Dinlediğin müziğe göre , ekolazyer'dan 32-64-125 khz ayarları doğru yapıldığı takdirde titreme yerini derin ve güçlü basslara bırakır.Özellikle 125 hz bass'ı fazla sertleştirip titreşime sebep oluyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.