Şimdi Ara

Pioneer se-cl751

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Pioneer se-cl751 model kulakligi deneyen kullanan var mi arkadaslar aranizda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yeni sipariş verdim
  • muratkeyif M kullanıcısına yanıt
    Hocam cinli bir kulaklik aldim ama bu kulaklik elinize gecince deneyimlerinizi paylasabilir misiniz?

• kulaklık elime ulaştı. kıyaslamamı sony mdr nc31 em, sennheiser cx300 ve cx 400 e göre yapacağım. öncelikle bas açısından düşünürsem sıralama pioneer sony, 300 ve 400 şeklinde olur. Bu kulaklığın basları gerçekten iyi ve kulaklık yapısı itibari ile titreşimleri woofeer etkisi yaratmakta. Kesinlikle kulağınızın titrediğini hissedeceksiniz. Baslarda boğulma olmuyor. Bu sebeple gerçekten güzel. Midleri ve tizleri sennheiser kadar net değil ama yeterli düzeyde. Fiziksel yapısı diğerlerine göre daha sağlam diyebiliriz. Eksi yönleri ise kulaklık biraz ağır kulağa oturuş şekli alışılmışın dışında. Kabloyu kulak arkasından geçiriyoruz. Pedleri sony kadar güzel değil. Ses kapalı iken klavyenin tuşlarını duyabiliyorum.Evdeki sony pedler ile değiştireceğim. Kulaklık dışarıya fazla ses vermemektedir. Etrafınızdaki kişiler rahatsız etmeden dinleyebilirsiniz. Sonuç itibari ile bahsettiğim kulaklıklar arasında cl 751 kesinlikle fark yaratır. Ped değişimi ile mukemmel sonuçlar alabilirsiniz.

• muratkeyif M kullanıcısına yanıt
    Benim icin bass cok daha on planda fazla muzik dinlemiyorum dinledigimde de zevk icin bass istiyorum :) kismet olursa yakin zamandan bende siparis gececegim cevap icin tesekkur ederim hocam :)

• arkadaşlar biraz geç oldu ama yinede yorum yapmak istedim
    bas konusunda iyi tamam ama gerisi nerde bende bir hevesle aldım ama aldıgımın 2 günü pişman oldum
    dolabımın bir köşesinde kullanılmadan duruyo. mp3 playerlerde telefonlarda hepsinde denedim bu kulaklıgı cok yüksek ses seviyelerine cıktıgınız zaman ses normalmiş gibi geliyor ama degil tabi düşük ses ayarlarında vasat bir performansa sahip baslar hariç tabi bas herzaman var hemde rahatsız edici bir şekilde kulagınızı ve başınızı agrıtıyor fazla zaman geçmeden. sadet e gelecek olursak baslar cok iyi ama okadar tizler bana göre vasat yalıtım fena degil ama pedleri degiştirmek lazım fiyatı cok pahalı bana göre, bu fiyata 2 tane iyi kulaklık alınır pişmanda olmazsınız
    klıksa dan aldım ben kargo süresi cok uzun ilgi sıfır kimsenin bişeyden haberi yok yorum yapıyorsunuz başkalarıda alıp pişman olmasın olumsuz diye yayınlamıyorlar başka siteledede bakıyorum
    ooo çok harika vayy muhteşem şimdiye kadar aldıgım en iyi kulaklık felan gibi olumsuz bir tane yorum yok olmaz tabi yayınlamıyorlar

bunlara sakın aldanmayın

bas benim için önemli benim için farketmez diyen varsa diyecek bisey yok bas konusunda istediginden fazlasını bulur bu kulaklıkta

• hakan_t H kullanıcısına yanıt
    O zaman iyikide tuna s6 kulaklık almışım. 9 dolara almıştım aliexpressten. Bass ve tiz konusunda fiyatına göre oldukça memnun edici :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.