Şimdi Ara

Pioneer SE-CL711 Kulakiçi Kulaklık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
10.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Merhaba Pioneer SE-CL711 Kulakiçi Kulaklık bu kulaklığı sipariş verecem fiyatı 45tl Sonuçta pionner
    Bilen biri varsa beni bu kulaklık hakkında bilgilendirebilirmi
    Şimdiden tşkler arkadaşlar..

• Tasarımı Güzel
     Pioneer SE-CL711 Kulakiçi Kulaklık
  • Yokmu bilgisi olan?
  • bu sabah aldım ses kalitesine ve rahatlığa odaklanılmış, koşu yapanlar rahatlıkla kullanabilir kulağı iyi kaplıyor, ses yalıtımı güzel, ufak bi eq ayarıyla eski sennheiser mx365 imden 2 kat daha güzel basslara sahip oldum 40tl ye alınabilecek en iyi kulaklıklardan
  • Pioneer artık çöp kulaklıklar üretiyor. Verilen parayı hak etmiyor bile.

Philips neyse pioneer odur.
  • arkadaşım kullanmadıysan karalama, en uyuz olduğum tipsin ya kullandın mı kullanmadın ne biliyosun o zaman bunun da çöp olduğunu
  • Bende Pioneer SE-CL521-h var. 52.90tı aldım beş para etmez. 20 tl lik kulaklık al daha iyi. tiz fazla derinlik yok. 521-h için söyliyom fiyatını haketmeyen bir ürün.
  • Şu an hala kullanıyorum bana en uzun dayanan kulaklığım oldu, genelde 6 ayda bozulurlar ancak bu 8 ay kadar gitti

50 lira civarı kulaklık bakan ve elektronik müzik dinleyen arkadaşlara tavsiye ederim, mid ve tizleri fazla kaliteli değil rock gibi müziklerde memnun kalmayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ingrid -- 3 Mart 2014; 21:20:22 >
  • Bu kulakligi media marktan aldim. İphone 6s kulakliginin yaninda berbat kalitesi var. Asla almayin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burak11 B kullanıcısına yanıt
    çok yanlış bir kulaklık almışsın :D ben de hepsiburada'dan alıp birine bedavaya vermek zorunda kalmıştım... ikinci el satmaya gönlüm razı olmamıştı o kadar kötü bir kulaklık. noluyor ya deyip forumda aratmıştım bir kişi daha bulmuştum aynı yorumu yapan. markaya bakıp ürün almak bazen böyle tehlikeli olabiliyor. yalnız o kulaklıkta bir sert bas sorunu var koss plug benzeri bir frekans dengesi var. gelişmiş eq ayarı varsa cihazında 100-500hz arasına aşırı düşürümler uygulayarak dinlenilebilir hale getirebilirsin, o boğuk tuhaf sesin sebebi o frekansların ağırlıklı olması yani. yine de eq düzeltmeli kullanılsa da kötü bir seçimdir.
  • Ingrid I kullanıcısına yanıt
    hepsiburada da yorumu yapan sen misin yoksa :D 6 ay zor dayanıyordu 3 senedir kullanıyorum falan bööle bi yorum var :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpcnobeso

hepsiburada da yorumu yapan sen misin yoksa :D 6 ay zor dayanıyordu 3 senedir kullanıyorum falan bööle bi yorum var :D

Yok usta ben degilim, onun uzerinden 50 tane kulaklik gecti :)
  • Bende kulaklık bakıyordum öyle denk gelmişti yorum :) bende creative EP-630 da karar kıldım işte bakalım :)

• Cl522 aldım tamamen hayal kırıklığına uğradım. Bass çok düşük seviyede ve ses çok yüzeysel derinlik yok tiz ağırlıklı 30 liralık kulaklık gibi malzeme kaliteside vasat. Aralarında çok fark yoktur sanırım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.