Şimdi Ara

PIONEER S-V240-/W 299 TL iyi mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bu hoparlor hakkında bilgisi olan varmı nedir ne değildir. fiyatı( 299 TL buldum başka yerde) uygun geldi bana ve ev sineması için ideal mi? Bilen arkadaslar bi yorum yapabilirmi?

http://www.gold.com.tr/urunozelyeni.asp?ID=87883&ad=PiONEER-S-V240--W-%28S-CR24-QL-W+2xS-H240V-QL-W%29-Hoparlorler

Özellikler
    Karakteristik PIONEER S-V240-/W (S-CR24-QL/W+2xS-H240V-QL/W)
    Bağlantı Stereo (3,5 mm jak)
    Frekans Aralığı 40 - 20,000 Hz
    Güç Çıkışı (Watt RMS) 80 W
    Ek Özellikler

* Impedance 8 Ω
    * Frequency Range 40 - 20,000 Hz
    * Sensitivity (2.83V/1m) 89 dB
    * Maximum Power 80W
    * Dimensions (W x H x D) 183 x 909 x 233 mm
    * Weight 8.1 kg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mitra -- 31 Ekim 2011; 3:24:24 >

• Merhaba

Söylemiş olduğunuz hoparlörleri deneme fırsatım oldu. ürünün boyutlarına bakarak ne kadar kötü olabilirki diyip media markttan alacaktım şansıma açıkta varmış ricam üzerine amfiye bağlayıp sesini denedik. sesini denedikten sonra vazgeçtim iyiki denemişim iyi bir sesi yok ayrıyetten oldukça hafif bir ses açımında sesi bozuyor. yani ne kadar kötü olabilirki diye düşündüğüm kötülükten kötü çıktı diyebilirim. tabi ihtiyaç meselesi fiyatı uygun
  • quote:

Orijinalden alıntı: wrcsinan

Merhaba

Söylemiş olduğunuz hoparlörleri deneme fırsatım oldu. ürünün boyutlarına bakarak ne kadar kötü olabilirki diyip media markttan alacaktım şansıma açıkta varmış ricam üzerine amfiye bağlayıp sesini denedik. sesini denedikten sonra vazgeçtim iyiki denemişim iyi bir sesi yok ayrıyetten oldukça hafif bir ses açımında sesi bozuyor. yani ne kadar kötü olabilirki diye düşündüğüm kötülükten kötü çıktı diyebilirim. tabi ihtiyaç meselesi fiyatı uygun

Yorum için teşekkürler... Apartman ortamında çok ses açamıyacağımda ama HD film seyrederkende onun baslarını tizlerini kaliteli vermesini isterim.. Pionneer olduğu için kalitelidir demiştim ama tavsiye etmiyorsunuz teşekkürler...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.