Şimdi Ara

PIONEER KEH-M 8300 RDS + KEH-M 9300 RDS__Kafa indirmeyi Kumandaya Tanıtma_ACİLLL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
4.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, yakınımdan pioneerın eski teyplerinde 8300 ve 9300 oto araç teybi aldım fakat bunların öğrendiğime göre dokunmatik olduğu için temas etmeden kumandanın herhangibir tuşuna kafa indirmesini tanımlanabiliyormuş, bunu bizzat kullananlardan öğrendim fakat teyp yanımda olmadığı için gösteremediler, iyi bir şekilde teker teker burdan kumandaya tanıtmayı tarif eden bir babayiğit arıyorum. şimdiden teşekkürler

PIONEER KEH-M 8300 RDS + KEH-M 9300 RDS__Kafa indirmeyi Kumandaya Tanıtma_ACİLLL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolga_3838 -- 15 Mayıs 2012; 17:50:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tolga_3838

Arkadaşlar, yakınımdan pioneerın eski teyplerinde 8300 ve 9300 oto araç teybi aldım fakat bunların öğrendiğime göre dokunmatik olduğu için temas etmeden kumandanın herhangibir tuşuna kafa indirmesini tanımlanabiliyormuş, bunu bizzat kullananlardan öğrendim fakat teyp yanımda olmadığı için gösteremediler, iyi bir şekilde teker teker burdan kumandaya tanıtmayı tarif eden bir babayiğit arıyorum. şimdiden teşekkürler

kardeş hiç bi fikrim yok ama satılıkmı acabaa kullanıyomusun

• Eski teyplere bakarken resimden tanidim. Ne teypti be 2 tane efsane 6985 vardi. Evde kullaniyodum. Camlari titretiyodu Evde anfi bas vs var saniyolardi eski pioneer kalitesi ve en yuksek seri teyplerinden. Rengi turuncu ve yeşil 2 renk olurdu. Cikis güçleri en az şimdiki teypler kadar vardır. 25 watt yazardi ama 25 watt verirdi kesin. Şimdiki teypler 50 watt yazip 20 watt cikis gücü veriyi malesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncel.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.