Şimdi Ara

Pioneer Deh-5250 SD Bilmecesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
23.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu teyip heryerde var heryerde satılıyor GG vs gibi fakat pioneerın sitesinde böyle bir model bulamıoyrum Pioneer Deh-5200 SD modeli var sadece 250 olan modeli gerçek bir modell mi yoksa çakma pioneermi çözemedim sağlam yetkili bayilerde Pioneer Deh-5200 SD Fiyatı 600 700 TL arasında iken Pioneer Deh-5250 SD modeli GG de 250 300 TL arasında bir bilgisi olan varsa anlatsın
    REsimdede göründüğü gibi pioneerin sitesinde 5250 4250 gibi 250 li hiçbir modeli görünmüyor arama yaptığımda da sonuç bulmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pandoras -- 11 Ağustos 2010; 0:57:49 >

• Türkiye de satılanlar Avrupa modelleri ve 00 lı seri oluyor.
    50 li seriler farklı bölgeler için üretilen modeller.
    Aradaki fark garanti ve radionun RDS li olmayışı 50 li serilerde.
    Yani onlar da orjinal Pioneer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustangGT39

Türkiye de satılanlar Avrupa modelleri ve 00 lı seri oluyor.
    50 li seriler farklı bölgeler için üretilen modeller.
    Aradaki fark garanti ve radionun RDS li olmayışı 50 li serilerde.
    Yani onlar da orjinal Pioneer.
    çok saolasın yani garantiden feragat edip 650 tL lik teyibi GG den 280 tlye almak oldukca karlı sanırsam :) garantili fiyatı ile neredeyse 3 tane alınıyor :) gayet süper.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pandoras

çok saolasın yani garantiden feragat edip 650 tL lik teyibi GG den 280 tlye almak oldukca karlı sanırsam :) garantili fiyatı ile neredeyse 3 tane alınıyor :) gayet süper.

Alıntıları Göster
    Aynen öyle.
    Benim de 2 tane 50 li teybim oldu, arkadaşlarımın çoğunda 50 li teyp var, zaten ben aldırdım onlara da.
    Hiç sorun yaşamadık.
    Zaten markaya güveniyorsanız, ben sorun yaşanacağını sanmıyorum.
    Pahalı ve garantili olacağına, ucuz ve garantisiz olsun bence daha iyi.
    Mesela 2 tane Apple iPod kullandım, hiç sorun yaşamadım.

• quote:

Aynen öyle.
    Benim de 2 tane 50 li teybim oldu, arkadaşlarımın çoğunda 50 li teyp var, zaten ben aldırdım onlara da.
    Hiç sorun yaşamadık.
    Zaten markaya güveniyorsanız, ben sorun yaşanacağını sanmıyorum.
    Pahalı ve garantili olacağına, ucuz ve garantisiz olsun bence daha iyi.
    Mesela 2 tane Apple iPod kullandım, hiç sorun yaşamadım.

Alıntıları Göster
    Dün 5250 SD modelinin siparişini verdim GG'den bugün elime ulaştı.
    Arkadaşın dediği gibi 50li serilerde garanti ve RDS yok varsın olmasın aradaki fark çok fazla
    Daha önceki teyibimde 7750MP modeli hala kullanıyoruz bir problem yok.
    Teypin bütün herşeyi tam poşetinde kutusuna kadar orjinal üzerinde MADE IN THAILAND yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HARD -- 11 Ağustos 2010; 16:27:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: HARD

Arkadaşın dediği gibi 50li serilerde garanti ve RDS yok varsın olmasın aradaki fark çok fazla
    Teypin bütün herşeyi tam poşetinde kutusuna kadar orjinal üzerinde MADE IN THAILAND yazıyor.

kolay glesin teyipte bi sorun çıktımı birde bu sorunsuz alışveriş yaptığın kişiyi yazarmıısın? bende almayı düşünüyorum önerirmsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: kabusmg

quote:

Orijinalden alıntı: HARD

kolay glesin teyipte bi sorun çıktımı birde bu sorunsuz alışveriş yaptığın kişiyi yazarmıısın? bende almayı düşünüyorum önerirmsin

Alıntıları Göster
    En uygun fiyat.

http://urun.gittigidiyor.com/PIONEER-DEH-5250-SD-USB-SD-MP3-CD-CALAR-SIFIR_W0QQidZZ29547534

• quote:

En uygun fiyat.

http://urun.gittigidiyor.com/PIONEER-DEH-5250-SD-USB-SD-MP3-CD-CALAR-SIFIR_W0QQidZZ29547534

Alıntıları Göster
    :) fiyat uygun olunce bende dün gece 7250-SD modelini sipariş verdim bugun yarın gelir inşallah.

• quote:

:) fiyat uygun olunce bende dün gece 7250-SD modelini sipariş verdim bugun yarın gelir inşallah.

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun teyp'leriniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Just4ForMe

Hayırlı olsun teyp'leriniz.

Alıntıları Göster
    520sd modelinin 4 çıkışı mı var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ehodja

520sd modelinin 4 çıkışı mı var?

Alıntıları Göster
    hayır 3 rca (4v) 4 olan voltaj gucu cıkısı 3 on arka ve sub
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12

hayır 3 rca (4v) 4 olan voltaj gucu cıkısı 3 on arka ve sub

Alıntıları Göster
    teyüp bu sabah geldi hemen araca monte ettim herşey süper tam oturdu yerine mükkemmel herşey :)
  • quote:

teyüp bu sabah geldi hemen araca monte ettim herşey süper tam oturdu yerine mükkemmel herşey :)

Alıntıları Göster
    ilk öncelikle herkese hayırlı forumlar arkadaşlar benimde pıoneer deh5250 sd teybim wardı ama malesef hırsızlık sonucu sadce kasası çalındı teypin kafası bende mevcut acaba kasa bulabilme imkanım war mı eğer yardım istiyorum sizden şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurpala

ilk öncelikle herkese hayırlı forumlar arkadaşlar benimde pıoneer deh5250 sd teybim wardı ama malesef hırsızlık sonucu sadce kasası çalındı teypin kafası bende mevcut acaba kasa bulabilme imkanım war mı eğer yardım istiyorum sizden şimdiden teşekkürler

Alıntıları Göster
    yarın sahıbınden de satılıga ccıkar anca oyle bulursunuz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12

yarın sahıbınden de satılıga ccıkar anca oyle bulursunuz..

Alıntıları Göster
    ne olur bir cevap arkadaşlar! bu 5250 modelinde teybi kapatıp açtığında şarkının kalan yerinden devam yani resume özelllği varmı? lütfen yardım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sba5867

ne olur bir cevap arkadaşlar! bu 5250 modelinde teybi kapatıp açtığında şarkının kalan yerinden devam yani resume özelllği varmı? lütfen yardım...

Alıntıları Göster
    Tüm Pioneer larda olan 1 özellik zaten bu.
  • quote:

Tüm Pioneer larda olan 1 özellik zaten bu.

Alıntıları Göster
    teşekkürler. bu benim gerçekten çok önemli teyp alan arkadaşların hepsine tavsiyemdir bu özelliğe çok dikkat etsinler zira insanın gönlü geçiyor üründen....
  • quote:

Orijinalden alıntı: sba5867

teşekkürler. bu benim gerçekten çok önemli teyp alan arkadaşların hepsine tavsiyemdir bu özelliğe çok dikkat etsinler zira insanın gönlü geçiyor üründen....

Alıntıları Göster
    arkadaslar merhaba ben bu cd caları sızın yorumlarınız vasıtası ıle aldım ve çok memnunum .doğru bılgılendırme yaptığınız ıcın herkeze çok tesekkurler..yanlız bır problemım var cd caları fazla karıstırmak ıcın vaktım olmadı yanı soyle soyleyım tesısatcım taktı sonrasında eve geldım bıraz komık olucak sızce ama cd caları nereden kapatıyoruz bılemedım yanı ustunde off dıye bır sey yok.usb modundayken usbyı cıkarınca kendısı kapanıyor ama cd calarken nasıl kapanıyor anlamadım bır turlu dısp off dıye bır duyme var ona basıyorum ekran gıdıyor ama cd calmaya devam edıyor.src off dıye bır duyme var oda cdyı kapatmıyor.acaba dıyorum baglantı hatasımı var yardımlarınız ıcın tesekkurler sımdıden

• quote:

Orijinalden alıntı: efesaruhan

arkadaslar merhaba ben bu cd caları sızın yorumlarınız vasıtası ıle aldım ve çok memnunum .doğru bılgılendırme yaptığınız ıcın herkeze çok tesekkurler..yanlız bır problemım var cd caları fazla karıstırmak ıcın vaktım olmadı yanı soyle soyleyım tesısatcım taktı sonrasında eve geldım bıraz komık olucak sızce ama cd caları nereden kapatıyoruz bılemedım yanı ustunde off dıye bır sey yok.usb modundayken usbyı cıkarınca kendısı kapanıyor ama cd calarken nasıl kapanıyor anlamadım bır turlu dısp off dıye bır duyme var ona basıyorum ekran gıdıyor ama cd calmaya devam edıyor.src off dıye bır duyme var oda cdyı kapatmıyor.acaba dıyorum baglantı hatasımı var yardımlarınız ıcın tesekkurler sımdıden

Alıntıları Göster
    SRC nin açılımı Source oluyor, yani Kaynak demek.
    1 kere bastığınızda Kaynaklar arası geçiş yaparsınız, Radyo-CD-USB-SD gibi.
    Ama Kaynak boşsa, yani CD-SD-USB falan takılı değilse, ona geçiş yapmaz, boş olan Kaynağı atlar yani.
    SRC ye basılı tuttuğunuzda teyp kapanır, tüm Pioneer larda böyle.
    1 tuşta 2 fonksiyon yazıyorsa, 2. sini tuşu basılı tuttuğunuzda gerçekleştirir.

• quote:

SRC nin açılımı Source oluyor, yani Kaynak demek.
    1 kere bastığınızda Kaynaklar arası geçiş yaparsınız, Radyo-CD-USB-SD gibi.
    Ama Kaynak boşsa, yani CD-SD-USB falan takılı değilse, ona geçiş yapmaz, boş olan Kaynağı atlar yani.
    SRC ye basılı tuttuğunuzda teyp kapanır, tüm Pioneer larda böyle.
    1 tuşta 2 fonksiyon yazıyorsa, 2. sini tuşu basılı tuttuğunuzda gerçekleştirir.

Alıntıları Göster
    Bende aynı model var animasyon ayarlarını bir arkadaş kapatmış fakat açamadım bir türlü. Kullanım kılavuzuda yok malesef. Bilen bir arkadaş varsa paylaşırsa sevinirim...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.