Şimdi Ara

PIONEER DEH-3050UB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17
Cevap
0
Favori
12.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu teyp nasıl yeni aldım bende bi sony vardı daha doğrusu abimin anfi çıkışı yoktu onu verdim PIONEER DEH-3050UB üstüne 150 ytl verdim...
    2 gün oldu alalı memnunum ama bide sizin fikrinizi alim dedim...
    teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi survivortr -- 21 Eylül 2008; 14:43:08 >

• hayırlı olsun güle güle kullanın
  • almışın artık olumsuz yorum yapmak olmaz.. (olumsuz yönü var anlamına gelmesin)

güle güle kullan.. memnun kalırsan yardımcı olursun herkese..
  • aynı teypden bende aldımda 2 hafta önce çok güzel memnunum ama radyoları kaydetmeyi bi bulamadım eğer sen biliyorsan yada bilen arkadaş warsa bi yardım etse
  • cumartesi günü spot olarak 250 ytl bunu buldum, montajı + taksit komisyonu + 2 dandik kolon + çerçeve ile birlikte 300 ytl tutar dedi. 300 ytl garantisiz urun alma risine giremedim almadım. sıfır fyatı nekadar?

usb girisikesinliklebir avantaj ayrıca usb de dosya dosya bölümlerde gezebiliyormuşsun. dokunmatik ekran ve ışıklı hali güzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rizeli -- 22 Eylül 2008; 0:03:08 >
  • ya burda 194 ytl sıfır garantili falan demiş...http://urun.gittigidiyor.com/Pioneer-DEH-P3050UB-MP3-SIFIR-ORJ_W0QQidZZ12387125
    o zaman ben gine kazıq yedim galiba bide sony teyp gitti...
    anlamadım walla....
  • quote:

Orjinalden alıntı: blue night

almışın artık olumsuz yorum yapmak olmaz.. (olumsuz yönü var anlamına gelmesin)

güle güle kullan.. memnun kalırsan yardımcı olursun herkese..

yorumuzu bekliyorum olumlu veya olumsuz benim için farketmez kırılmam size...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ib0038

aynı teypden bende aldımda 2 hafta önce çok güzel memnunum ama radyoları kaydetmeyi bi bulamadım eğer sen biliyorsan yada bilen arkadaş warsa bi yardım etse

daha radyoyu açmadım walla anten yok arabada...
  • bugün 220 ye aldım çankayadan. memnunum üründen. ilerde ürün hakkında yorumumu paylaşırım
  • teyp süper çıktı herkese tavsiye ederim. özellikler usb içinde dosyalar karmakarışık olsa bile çok güzel ayıklıyor.

navigasyon tuşunu sağ sola kaydırınca parça yukarı aşağı kaydırınca klasör atlıyor. 10 numara :)
  • bende almayı düşnüyorum bilgiler için teşekkürler
  • 4050 ub kullanıyorum, yanlış montaj yapılmasın yeter, ömürlük cihazlar bunlar garanti çok çok onemli değil.

ses kalitesi ise alpine modelleri ile birebir sayılır. hayırlı olsun
  • bende bikaç aydır kullanıyorum çok memnunum f/p olarak çok başarılı bir tek radyoda RDS yok o kadar

radyo daki kanalları hafızaya almak için

önce istediğiniz frekansa gelin sonra L'ye basın sonra joistikle aşağı yukaru istediğiniz kanala gelin
    ve en son olarak joistiği ortasına 2-3 saniye basık tutun
  • iki üç aydır kullanıyorum, aracımda tesisat var gümbüdetiyo,tavsiye ederim,
  • hayırlı olsun teyp güzeldir
  • pıoneerin sonunda 50 olanlarda garanti yoktur.
    fakat gösterdiğiniz teybin kamosonicin herhangi bir teybinden çıkış olarak ses olarak farkı yok.
    ama ucuz vede pıoneer kalitesi tartışılır çin cihazıdır bunlar fakat idare eder.
  • quote:

Orjinalden alıntı: echomaniac

gösterdiğiniz teybin kamosonicin herhangi bir teybinden çıkış olarak ses olarak farkı yok.
    ama ucuz vede pıoneer kalitesi tartışılır çin cihazıdır bunlar fakat idare eder.

çok yanlış bir düşünce tam tersine 50 seriler pioneerin ucuz serisi olsa bile kamasonic gibi taypler arasında dağlar kadar ses tonlaması farkı vardır, birisi orta seslerde distorsionlara boğulur, diğeri ise son seslere yakınken bile bas ve tizleri dolgun bi şekilde verir.

siz hiç iki markayı bizzat dinlediniz mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.