Şimdi Ara

PIONEER BDP-140 / BDP-150 CFW->3D Bluray.ISO Full menü,Cinavia-Region Free,Harici Altyazı,SACD,DVD-A (180. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.626
Cevap
46
Favori
206.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aha buldum tatsumaki kardeşimiz yüklemiş ama 140 mb indirip içinde 5.10 var mı diye bakmadım ama 150 için diyor

https://drive.google.com/file/d/0B3T_xlAWWY2caFhNUUlDSEN3dGs/view?usp=sharing&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
  • benim bdp 140 da 4.03 kurulu yalnız altyazı ekleme yapmıyor others olarak altyazı secenek var ama altyazıyı sadece birkaç filmde acabildim sorun nedir vede burdan indirdiğim 5.09 dosyası ile güncelleme yapmak istediğimde hata veriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5.08ayı kablo ile yüklemeden 5.09cyi usbden yükleyemezsiniz

ayrıca 4.03 altyazı eklemek için gayet uygundur altyazı sitelerinden uygun altyazı indirmeyi deneyin muhtemelen sürüm farkı yaşıyorsunuz ya da uygun olmayan bozuk altyazı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadays -- 12 Nisan 2017; 0:39:7 >
  • valla çok denedim bikaç filmde acabildim diğerlerinde acamadım sıkıntı nedir anlamıs değilim
  • 4.03ü yükledikten sonra fabrika ayarlarına döndünümz mü?

bir de ayarlar bölümünde firmwarein yazdığı bir bölüm var oranın resmini bir atar mısınız acaba yüklenemedi mi? eğer serial number varsa yükleyememişsiniz demektir
  • Mickyeblueyes

kardeş bir okuyup bir okumamazlık yapmaz

ya altyazı bozuk ya da usb bellek basit bir usb bellek alın şu a101 ya da bimlerde satılan fat16 formatlayın

bir de altyazıyı kontrol edin

• sadays S kullanıcısına yanıt
    3 adet usb bellek ile test ettim.. fat 32 formatlı ve altyazılar daha önceden denendi ve çalıştı.. işin garip tarafı artık göstermemesi.. cihazda sürüm 4,03 olarak görünüyor hala.. fabrika ayarı yaptım yine sonuç alamadım.. anlamadım bu işi .)
  • Ses sistemini aldığım zaman yanında verilen, toplam 10 saat bile kullanmadığım Pioneer BDP-140 cihazımı satıyorum. Düşünen arkadaşlar pm ile irtibata geçebilirler. En son yazılım yüklü ve en ufak bir sorunu bulunmamaktadır.
  • merhaba arkadaşlar bende Pioneer BDP-140 Bluray oynatıcımı satıyorum. Orjinal yazılım yüklüdür. Kumandası mevcut ancak BDP-150 aittir. Play/Pause tuşu filmde durdurma yapmıyor. Fiyat olarak 300 TL düşünüyorum. İlgilenen arkadaşlar özelden ulaşabilirler.
  • Cinavia problemi olmayan hesaplı dvd player varmı .?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orjinal bir bluray film aldım, region hatası alıyorum; bunu menüden nasıl düzeltiyorduk ? (Cihazım Pioneer BDP 140, aldığım film X-men Apocalypse 3D)
  • quote:

Orijinalden alıntı: afacan_x

Orjinal bir bluray film aldım, region hatası alıyorum; bunu menüden nasıl düzeltiyorduk ? (Cihazım Pioneer BDP 140, aldığım film X-men Apocalypse 3D)

BDP140 5.08A Yazılım için Initial Setup ta iken 5566 tuşlanacak.
  • Sorunsuz cfwli Bdp-140 satıyorum 350₺

• arkadaşlar, subtitle ortalama programının yedeğini almayı unutmuşum, olan bir arkadaş paylaşabilir mi acaba?
  • Pioneer Bdp 140 cihazım ihtiyaç fazlası oldugu için SATILIKTIR. Fiyatı 250tl olup pazarlık payı yoktur.Arkadaşlar sadece 7-8 defa film izlenilmiş tertemiz sıkıntısız bir cihazdır, cwf yüklüdür. Teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemo62 -- 12 Şubat 2018; 23:23:0 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://mega.nz/#!r1BjHRqS

subtitle++.exe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadays -- 4 Şubat 2018; 14:5:28 >
  • Satılık temiz Pioneer BDP-140 model cihaz var arkadaşlar.Cihaz çok temiz İlgilenenler özelden ulaşabilirler.Fiyatı 250TL.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemo62

Pioneer Bdp 140 cihazım ihtiyaç fazlası oldugu için SATILIKTIR. Fiyatı 250tl olup pazarlık payı yoktur.Arkadaşlar sadece 7-8 defa film izlenilmiş tertemiz sıkıntısız bir cihazdır, cwf yüklüdür. Teşekkür ederim

Satıldı, yazmayı unutmuşum soran arkadaşlar kusura bakmayın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pioneer BDP-140 için güncel download linki buldum arayan varsa işine yarayabilir.

CFW v4.03
    https://yadi.sk/public/?hash=uQmLEdnnx7eU3cdfJDLOyLPLi7PjWrnSsV8rwzVnMGo%3D

elinde CFW 5.08A yazılımı olan varsa paylaşım yaparsa köşeye atalım lazım olabilir :))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.