Şimdi Ara

PIONEER BDP-140 / BDP-150 CFW->3D Bluray.ISO Full menü,Cinavia-Region Free,Harici Altyazı,SACD,DVD-A (181. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.626
Cevap
46
Favori
206.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pioneer bdp-140 cihazina elimde yazilim olmasina ragmen konunun basinda anlatilan v4.03 yuklemesi icin anlatilan adimlari takip ederek uyguladim ve yazilim yukledi cince acilip ingilizceye cevirdim buraya kadar tamam..

Ama yuklemeden sonra altyazisiz orjinal bluray takip usb flashtan altyazi gostermek icin kumandadan subtitle tusuna basmama ragmen other secenegi cikmadi.ne yaptiysam olmadi :( ben istanbuldayim ve istanbulda bu grupta yazilim yukleme konusunda yardimci olucak birileri varsa cok iyi olur..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fat32 formatlı usbye

sub.srt olarak kaydedeceksin altyazıyı yani ismi filan olmayacak filmin buna rağmen olmuyorsa yüklenmemis demektir bölge kodu ekranda görünmez tuşlayınca açılır bir mesaj vermez

4.03ler için özel bir sey yapmana gerek yok eğer sürüm 4.03 ise usb bellekte sorun vardır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba pioneer bdp-140 kumandam bozuldu hiç bir şekilde çalışmıyor. yenisi için pioneer yetkili servisi 50 Euro fiyat istedi. Saçma bir fiyat gerçekten.

Bu kumandayı yaptırabilirmiyim yoksa başka nerden bulabiliriz bilgisi olan varmı acaba ?

Teşekkürler,
  • Aydindril kullanıcısına yanıt
    Alternatif olarak Universal kumanda kullanabilirsiniz. Bunun gibi

Bütün cfw ve ilgili yazılımların bir arada olduğu link

BDP-140 4.03 cfw aktivasyon free linki
    BDP-140 4.03 cfw aktivasyon free alternatif

Subtitle++.exe
    Subtitle++.exe alternatif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siella -- 4 Mayıs 2018; 0:1:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Aydindril

arkadaşlar merhaba pioneer bdp-140 kumandam bozuldu hiç bir şekilde çalışmıyor. yenisi için pioneer yetkili servisi 50 Euro fiyat istedi. Saçma bir fiyat gerçekten.

Bu kumandayı yaptırabilirmiyim yoksa başka nerden bulabiliriz bilgisi olan varmı acaba ?

Teşekkürler,
    Merhaba İstanbulda Ansel Elektronikte kumanda var 0212 540 14 25 Adem Bey'le görüşebilirsiniz.Pazarlıkla iyi fiyata alabilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar, Pioneer BDP 150 modelini alacaktım ama kutusunda BDP 150-K yazıyordu. İkisi aynı model mi yoksa bu modelinde de altyazıyı destekliyor mu?
  • Aynı model k siyah rengi belirtiyor kuro japoncada siyah demek
  • sadays S kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum, sağolun.

• Arkadaşlar bende bdp-150 modeli var. Cihazda orjinal yazılımı yüklü v.1.08 di galiba, zaten network üzerinde update yapmaya çalıştığım son versiyon yüklü diyor. web bağlantılarında sadece youtube (bunu da kullanamıyorum) ve picasa var. Bu cihazda Türkiye bölgesinde netflix kullanamıyor muyuz?
  • Selamünaleyküm. BDP 140 cihazımda 4.03 yazılım var . İleri geri yapmaya çalıştığında film donuyor. Home menüye dönmek zorunda kalıyorum. Yeniden oynattigimda film kaldığı yerden degil baştan basliyor. Var mıdır çaresi?

• Merhaba kısa süre önce pioneer bdp-150 aldım içinde yazılımı da yüklü. İso başta olmak üzere mkv ve de nkopya bluray dahil olmak üzere 3d ve orijinal bluray disklerini de yazılımla harika okuyor. Satan kişi hem yazılımı hem de uzaktan kumandasını verdi. Makineyi edinme şansınız varsa kaçırmayın derim. Türkçe karakter desteği de var. Yazılımlı bulursanız ve uzaktan kumandası varsa bluray işini de seviyorsanız; bu makineyi almanızı öneririm.

Benim de bir sorum var. Bu makineye başka yazılım atıp 4k desteği sağlanabiliyor mu yoksa 4K destekli televizyon olsa iso formatında 4k bluray iso makinede açılır mı? Deneyen oldu mu? Bilgi verebilir misiniz?

• abselemon A kullanıcısına yanıt

4K çalıştıramazsın. 4K yazılım desteği ile alakalı bir durum değil. Donanım desteği ile alakalı.

• Tekrar merhaba. Bir sorum daha olacaktı. Makine'ye yüklenen yazılım vasıtası ile oynatıcı multi region free oluyor mu yoksa orijinal 1. ve 3. bölge diskleri için region değiştirmek mi gerekiyor? Gerekiyorsa nasıl yapabileceğimi belirtebilir misiniz?

• çok oldu aleti satalı hangi yazılım var üstünde kumandadan 3344 tuşlayıp gelen menüden seçiliyordu bölge kodu diye hatırlıyorum ama sonra 5.08 ve üstünde sanırım tuş kombinasyonu değişti biraz okuyun topiği bulursunuz

• Makine de 4.03 yüklü sanırım. Pioneer bdp - 150 modeli.

• abselemon A kullanıcısına yanıt

• Çok teşekkürler.

• bdp-140 4.03 versiyon yüklü satışa koymadan bir deneyeyim dedim

fat32 formatlı usb belleğe 16 gb sub.srt diye altyazıyı koydum garanti olsun diye subtitle++.exe il ortalamdım unicodeoldu altyazı ama neyaptıysam altyazıyı gösteremedim yani alacak arkadaşa çalışıyor demeden satmak da istemiyorum

bir fikri olan var mı

• Hala ilgilenen var mı bilmiyorum ama usb bellekten bir firmware yükledim, 5.09 Activated oldu. Bu mümkün mü?

• 
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.