Şimdi Ara

Pioneer Avic Kullananlar Buraya (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.357
Cevap
17
Favori
174.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bende yeni bir Avic kullanicisi olucam nasip se :) f900bt aldim ve aracima bagladim ama direk elektirigi aldigi icin kontagi acsamda kapatsamda bir sey farketmiyor yani söle aracim 2006 model Passat kablolarini dönusturucu kit aldim onda sadece + yi battery kablosuna veriyor kirmiziyi bosta teyp in + kablosu bosta kaliyor ve o zamanda calismiyor arti kablosunu normal olarak aracdaki artiya bagladigimda bu seferde direk calisiyor aldigim bilgiye göre sigorta kutusundan bir kablo cekilmesi gerekiyormus bunun hakkinda bana yardimci olabilicek bir arkadasim varmi acaba , cok memnun olucam yani illaha sigorta kutusundan mi cekicem kabloyu daha yakinlardan bir yerden alamazmiyim eger sigorta kutusundan cekiliceksede kangi sigortadan alicam bileninizde varsa bunuda cok sevinirim yani daha önce mutlaka ki birinizin basina bu tur bir durum gelmistir deneyimli olanlariniz elbetki vardir icinizde, yardimlarinizi bekliyorum tesekkurler..!
  • y.seyrek kardeş. sanırım sende cihazını amerakidan getirttin. bende de amerikadan gelen f700 var. bu cihaza türkiye haritasını nasıl yükleyebilirim yardımcı olurmusun. teşekkürler.
  • sanirim bu topic cok aktif degil....
  • Aslında bu konular otomobil bölümünde daha çok ilgi çekebilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: frezenius

Selam arkadaşlar
    Ford kuga kullaniciyim
    aracimda standart bir mp3 cd calar avar bunu degistirmek istiyorum pionneer ve kuga kelimeleirni girdigimde
    3 tane sonuc verdi
    f700 bt
    f 900bt ve
    AVIC-HD3-II
    -------------
    Parasal açıdan bir sıkıntı yok ancak gel gelelim cihazlarin teknik detaylarini bilmiyorum
    Hem dvd player hem navigasyon olsun istiyorum (tabi mp3 divx vs gibi formatlari zaten desteklemesi lazim)
    Hangisini onerirsiniz.........

frezenius,bu 3 aletten bana göre en matıklısı f700bt'dir,fiyat olarak uygundur ve tüm ihtiyaçlarını karşılar DVD okumak hariç. ancak cihazı amerikadan alacaksan zaten DVD regiondan dolayı f900'un bu özelliğini kullanamıycaksın.ama Türkiyeden alıcaksan o zaman f900 de alabilrsin.fiyat performans açısından en uygunu f700 olacaktır kanaatimce,f900 ilede aralarındaki en önemli fark DVD okuyamamasıdır.

• y.seyrek,tema olayını hiç denemedim,mevcut haliyle kullanıyorum halen.yakın zamanda dener sonucu bildiririm.
  • quote:

Orjinalden alıntı: coupe96

quote:

Selam arkadaşlar
    Ford kuga kullaniciyim
    aracimda standart bir mp3 cd calar avar bunu degistirmek istiyorum pionneer ve kuga kelimeleirni girdigimde
    3 tane sonuc verdi
    f700 bt
    f 900bt ve
    AVIC-HD3-II
    -------------
    Parasal açıdan bir sıkıntı yok ancak gel gelelim cihazlarin teknik detaylarini bilmiyorum
    Hem dvd player hem navigasyon olsun istiyorum (tabi mp3 divx vs gibi formatlari zaten desteklemesi lazim)
    Hangisini onerirsiniz.........

frezenius,bu 3 aletten bana göre en matıklısı f700bt'dir,fiyat olarak uygundur ve tüm ihtiyaçlarını karşılar DVD okumak hariç. ancak cihazı amerikadan alacaksan zaten DVD regiondan dolayı f900'un bu özelliğini kullanamıycaksın.ama Türkiyeden alıcaksan o zaman f900 de alabilrsin.fiyat performans açısından en uygunu f700 olacaktır kanaatimce,f900 ilede aralarındaki en önemli fark DVD okuyamamasıdır.

ustad aslında avic hd3-II istiyorum ama tr de satışı yokmuş
    birde tr navigasyonu yokmuş
    bu nedenle galiba f 900 bt kullanicam
    aslinda avic hd3-2 ye tr navigasyonunu yukleyebilsem iyi olurdu ama
    ----
    pioneer lara bu tarz bir yazılım yuklmesi yapılabiliyormu bileniniz varmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frezenius -- 9 Mart 2009; 15:28:05 >

• bende pioner avıc 900 iki aydır kullanıyorum benim sorunum üzik dinlediğim zaman vızırtı geliyor bir türlü bu sorunu çözemiyoruz denemediğimiz anfi kalmadı bilen arkadaşlar varsa yardımınızı bekliyoru teşekkür ederimx
  • selamlar
    ay içerisinde ebaydan avic-f90bt model pioneer aldım keşke buraları okuupta hareket etseydim
    navide türkiye yok nası yüklemem gerekio
    fm frekansları tekli olarak artıp azalıo çaresi varmı bilmiorum yardımcı olursanız sevinirim
  • pionerin avrupa sitesinde harit yazılımları var onu bilgisayarına indir vinzip dosyasını aç sd karta yükle avıc 900 kapalı iken sd kartı yuvasına sok ondan sonra çalıştır gerisi gelir tr haritası var
  • selamlar
    sanırım fazla kurcaladım test modda bilmeden gereğinden fazla işlem yaptım makine direk eror verio
    AVİC-F90BT için bir format programı varmı sanırım tek çare herşei yeniden kurmak yardımcı olurssanız sevinirim 2 gündür uğraşıorum kafayı yemek üzereim
  • yaw ne desem bilmiorum Allah razı olsun
  • arkadaşlar passat 3b kullanıcısıyım(2000 model passat+climatronic) f-900bt almayı düşünüyorum. Sizce mevcut teyp radyoyu söküp konsola takabılırmıyım? Double-din olayı nedir? teşekkürler
  • USA dan mı aldınız ?
    DVD yi kullanabiliyor musunuz?Yani bölge sorunundan bahsedilmişti.Sorun var mı?

Teşekkürler
  • arkadaşlar bende kesin alıcam ft700 ve ya 900. bu aralar alan varsa ebay'den, hangi kullanıcıdan falan aldığını söylerse sevinirim. Bende oradan alayım.
  • dostum ben auto4soundless diye bir saticidan almiştim.10 numara.odemeyi yap ertesi gun kargo teslim ediliyor.16 gunde gumruge gelmişti yanılmiyorsam.
  • y.seyrek öncelikle teşekkürler her türlü yardımcı oluyorsun bizlere.

dediğin kullanıcıdan free shipping olarak bunu buldumhttp://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=200315065378&fromMakeTrack=true&ssPageName=VIP:watchlink:middle:us

bir göz atar mısın acaba?
  • ne demek tabiki yardimci olacagiz.taş atipta elimiz mi yoruluyor.sonucta tecrubelerimizi paylaşiyoruz ki ben de daha once hiç fikir sahibi olmadigim halde guzel arkadaşlarin yardimlari ile hem ebaydan bu teybi aldim hemde tr de tam anlami ile kullanmak icin gerekli işlemleri yaptim.
    simdi o free ship degil.free ship dedigi abd içi kargo ucretsiz.turkiye ye 69.75+7.15 sigorta seklınde bir kargo masrafi var.bunu da gozonunde bulundur.ben de uzeri cizili fiyattan almiştim yanliş hatirlamiyorsam.biraz daha düşmüş.bir tavsiye eger saglam kurulum yapmak istiyoorsan ve de ipod kablosunu da düşünüyorsan ikisinide sor bence.birlikte gelsin.bunun install kiti var galiba onu kasttediyorum.gerçi kitin yoklugunu aramadim ama ipod kabloyu keşke getirtseydim beraber demiyor degilim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: y.seyrek

dostum ben auto4soundless diye bir saticidan almiştim.10 numara.odemeyi yap ertesi gun kargo teslim ediliyor.16 gunde gumruge gelmişti yanılmiyorsam.

Kardes peki gelen urunun türkiye ile uyum nasil yani radyo frekans bilgileri ve dvd code gibi uyumluluk problemleri olmuyormu?
    ben avic f900bt ile avic hd3 arasinda kararsiz kaldim.
    hangisini tavsiye edersiniz.
    Fiyat sorun degil....
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: y.seyrek

dostum ben auto4soundless diye bir saticidan almiştim.10 numara.odemeyi yap ertesi gun kargo teslim ediliyor.16 gunde gumruge gelmişti yanılmiyorsam.

Kardes peki gelen urunun türkiye ile uyum nasil yani radyo frekans bilgileri ve dvd code gibi uyumluluk problemleri olmuyormu?
    ben avic f900bt ile avic hd3 arasinda kararsiz kaldim.
    hangisini tavsiye edersiniz.
    Fiyat sorun degil....

radyo frekanslari uyumsuz.yanilmiyorsam bunun icin bir donusturucu varmiş.ben pek aramadigim için araştirmadim.bende f700 var.dvd yok bunda.gerci daha once dvdli bir teyb vardi.denemek icin takmiştim.sonra hiç dvd takmamiştim.yani hiç bilmiyorum ne gibi bir uyum sorunu oldugunu.bilen arkadaşlar yardimci olacaktir.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.