Şimdi Ara

Ping Sabitleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
9.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Benim pingim 50 ve 80 arasında sürekli ama sürekli oynuyor. Bazen 100 oluyor. Çok nadir 400 lere falan çıkıp geri iniyor. Bu pingi sabitlemenin bir yolu var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Var fakat çağrı merkezindeki şahısla saatler süren kavgadan, btk bimere kadar uzanan uzun bir yol

• quote:

Orijinalden alıntı: hotel california

Var fakat çağrı merkezindeki şahısla saatler süren kavgadan, btk bimere kadar uzanan uzun bir yol

Hocam şimdi şöyle söyliyim sabah mesela az önce lol oynadım. Maç 40 dakiak sürdü. 38 dakikası falan 50 ping sabitti. sonra 100 e çıktı tekrar 50 ye düştü falan. Nasıl hallederim bunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: James Alan Hetfield

quote:

Var fakat çağrı merkezindeki şahısla saatler süren kavgadan, btk bimere kadar uzanan uzun bir yol

Hocam şimdi şöyle söyliyim sabah mesela az önce lol oynadım. Maç 40 dakiak sürdü. 38 dakikası falan 50 ping sabitti. sonra 100 e çıktı tekrar 50 ye düştü falan. Nasıl hallederim bunu?

anladığım kadarı ile dalgalanma halinde değil de sabit 100 oluyo oyun için de sonra kendiliğinden 50 ye düşüyor.
    bende bazen oyuna girdim mi 150ms oluyo. modemi resetleyip yeni ip aldımmı 50ms oluyo. oyun içinde değiştiği hiç başıma gelmedi
  • quote:

quote:

quote:

anladığım kadarı ile dalgalanma halinde değil de sabit 100 oluyo oyun için de sonra kendiliğinden 50 ye düşüyor.
    bende bazen oyuna girdim mi 150ms oluyo. modemi resetleyip yeni ip aldımmı 50ms oluyo. oyun içinde değiştiği hiç başıma gelmedi

Yok hocam sabit 100 olmadı . 100 ile 50 arasında sürekli gidip geldi. Örnek 100 76 84 97 64 59 87 77 50 bu şekilde mesela

• Aynisi arada benimde basima geliyor arada dedigim bazen cok sık oluyor 4 musteri temdilcisi ile gorustum intrnet hiziniz gayet iyi diyorlar bir iki guncelleme atiyorlar modeme res gibi birsey sonra isin icinden cikiyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: senselock99

Aynisi arada benimde basima geliyor arada dedigim bazen cok sık oluyor 4 musteri temdilcisi ile gorustum intrnet hiziniz gayet iyi diyorlar bir iki guncelleme atiyorlar modeme res gibi birsey sonra isin icinden cikiyorlar

Kardeş benim sorun 2 aydır var ve ben lol bağımlısıyım halimi sen düşün 2 ay önce başka bir yerdeydim ve orada fiber vardı. Bu 50 mb sabit kullanıyordum. Ping de sabit 30 40 falandı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: senselock99

Aynisi arada benimde basima geliyor arada dedigim bazen cok sık oluyor 4 musteri temdilcisi ile gorustum intrnet hiziniz gayet iyi diyorlar bir iki guncelleme atiyorlar modeme res gibi birsey sonra isin icinden cikiyorlar

Kardeş benim sorun 2 aydır var ve ben lol bağımlısıyım halimi sen düşün 2 ay önce başka bir yerdeydim ve orada fiber vardı. Bu 50 mb sabit kullanıyordum. Ping de sabit 30 40 falandı.

bende de aynı muhabbet var aslında. karşı apartmana taşındık. eski evde ping 55-58 oluyodu yeni evde 63 oluyo. onu da gectim kafasına göre 71-86ms falan oluyo sabit. artık oyuna kaç ms ile girersem öyle idare ediyorum. var bi orantısızlık. bu arada server tr
    edit: ip adresi 176.33.1**.*** bu şekilde ise ping sabit 55
    217 ile başlıyorsa sorun yaşıyorum bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bir Sevdadır Türkiye -- 30 Kasım 2014; 21:37:49 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.