Şimdi Ara

pili uzun giden dokunmatik ios symbian yada android

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • veto1214 (1 mesaj) akcanon (1 mesaj) Mr. Jingles (1 mesaj) TümAmiraL (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Cep telefonu tavsiyeleri >> pili uzun giden dokunmatik ios symbian yada android
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    519 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Telefon arıyorum dostlar.

Önceleri çok sık telefon değiştirirdim Nokia 7710 kullananlardan biriyim ve dokunmatik telefon kavramını ordan öğrenmiştim şimdi o zamanlar geride kaldı bende Nokia E 71 telefon ile kaldım en son şarjı çok iyi gidiyor ayrıca dokunmatik telefonlara da 7710 tecrübemden sonra soğuk bakıyorum fakat Nokia E 6 çıktıktan sonra bi daha düşündüm uzun şarjı olan bir dokunmatik ekranlı telefon olurmu diye, sizce uzun şarj süresi ile beraber dokunmatik bi telefon önerseniz bu ne olur

|
    |
  • Yarbay
    18395 Mesaj
    Uzun pil ömrü istiyorsanız Symbian'ı tercih edeceksiniz. Pil tasarrufu sizin için önemliyse Android bu konuda tercih edeceğiniz son sistem olsun. E71 kullanıyorsanız tavsiyem E6 olacaktır. Pil ömrü gayet iyi seviyede.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2089 Mesaj
    Symbian alıN Pil omru onemli ise Symbianlar daha iyidiye biliyorum yada hatırlıyorum ama yazılım olarak Android Daha genş dhahiyi dahahstabil
    |
    |
  • Yarbay
    4210 Mesaj
    Pil için Symbian'lar daha iyi bu konuda.E6 iyidir
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Ko Cuce
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,315
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.