Şimdi Ara

pikaçunun evrim geçirmiş hali? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
848
Cevap
3
Favori
87.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orijinalden alıntı: Gabri3L

pikaçu ashı çok sevdiği için evrim geçirmek istemiyordu. Evrim geçirdiklerinde kişilikleride değişiyordu. bknz charmander>>charizard

Ya charizardı yuvaya bıraktığı bölümden sonra ATV kaldırmıştı animeyi. Sinir olmuştum.

Sorma yaw onu izlicem diye orta okulda hep derslere geç kalırdım sabah. Bu arada saydek 4ewer
  • bana göre en güclü pokemon magmar manyak bişeydi
  • quote:

quote:

quote:

pikaçu ashı çok sevdiği için evrim geçirmek istemiyordu. Evrim geçirdiklerinde kişilikleride değişiyordu. bknz charmander>>charizard

Ya charizardı yuvaya bıraktığı bölümden sonra ATV kaldırmıştı animeyi. Sinir olmuştum.

Sorma yaw onu izlicem diye orta okulda hep derslere geç kalırdım sabah. Bu arada saydek 4ewer

Saydek gelişince golduck oluyodu çok karizma birşeydi yav.

Birde filmine gittiğimde ağlamıştım sinemada. Pikachular klonlanıyordu, sahte pikachu gerçek pikachuyu tokat manyağı yapıyordu O pikachu'nun gözlerinin içindeki nefret aklıma gelince ağlamıştım bir hafta boyunca.

Ne kadar duygusal bir sahneydi ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 4 Eylül 2010; 4:54:37 >

• vay be eski gunleri cok ozluyorum... Turkiye de kaldırıldıktan sonra baya devam etmiş pokemon
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sonny Corleone

vay be eski gunleri cok ozluyorum... Turkiye de kaldırıldıktan sonra baya devam etmiş pokemon

12.filmi bile çıkıyor şimdi.
  • Pokemonlar evrim geçirince kişilikleri değişiyor yukarıda denildiği gibi. Ash in her türlü imkanı vardı pikachu yu değiştirmek için ay taşı falan hastane odasıydıy böle pikachu ağladı falan ash de kırdı ay taşını. Raichu kötü kişilikli bir pokemon sanırsam.
  • Ditto vardı bide. Pokemonların kılığına giriyordu jöle gibi birşey.
  • Ya tam bunlar portakal adası ligi için koşuştururken profosörün biri bunlara G.S topu veriyodu böyle altın kaplamalıydı. Bunu araştırması için bir yere götüreceklerdi. Brook ise profosörün yanında kalıyordu ash ile misty den ayrılıyordu. O bölümden sonra pokemon hep başa döndü hep başa döndü. Tam o bölüme geliyor yine başa dönüyordu. G.S topu neydi? İçinden ne çıktı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haplo

Ya tam bunlar portakal adası ligi için koşuştururken profosörün biri bunlara G.S topu veriyodu böyle altın kaplamalıydı. Bunu araştırması için bir yere götüreceklerdi. Brook ise profosörün yanında kalıyordu ash ile misty den ayrılıyordu. O bölümden sonra pokemon hep başa döndü hep başa döndü. Tam o bölüme geliyor yine başa dönüyordu. G.S topu neydi? İçinden ne çıktı?

Aynen ya, bi ara tüm bölümlerini netten çekmek lazım.

Heves geldi anasını satayım

• Pika Pika

pikaçunun evrim geçirmiş hali?
  • quote:

quote:

Ya tam bunlar portakal adası ligi için koşuştururken profosörün biri bunlara G.S topu veriyodu böyle altın kaplamalıydı. Bunu araştırması için bir yere götüreceklerdi. Brook ise profosörün yanında kalıyordu ash ile misty den ayrılıyordu. O bölümden sonra pokemon hep başa döndü hep başa döndü. Tam o bölüme geliyor yine başa dönüyordu. G.S topu neydi? İçinden ne çıktı?

pokemon kaldırıldıgı için belki türkçe dublajı yoktur

• Jynx vardı tam bomba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonny Corleone -- 4 Eylül 2010; 5:01:37 >
  • Dolu bölümler gelde brook misty gitti bir tane bücürük ve bir kız geldi sonra brook yeniden takıma katıldı falan. Digiturk te veriyorlar sanırsam.
  • Cidden çok özlemişim, ah ah... :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: xbursankarax

quote:

quote:

pokemon kaldırıldıgı için belki türkçe dublajı yoktur

Sorun değil o. Alt yazısı vardır muhakkak. Olmadı izledikten sonra çeviririm, yayınlarız.

• abra
  • quote:

Jynx vardı tam bomba

Bir yerden tanıdık geliyor bana bu resim ama, ünlümüzün adını açıklamayayım

• quote:

Orijinalden alıntı: Numan

quote:

Jynx vardı tam bomba

Dedelerin bakıcısı değil mi la bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 4 Eylül 2010; 5:07:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Numan

quote:

Jynx vardı tam bomba

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.