Şimdi Ara

Pierre Loti'ye metrobüsle nasıl gidilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
24
Cevap
1
Favori
13.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Pierre Loti tepesine metrobüsle hangi durakta inip sonra neye binicem nasıl gidicem yardımcı olursanız sevinirim

• Daha önce çok kez gittiğimden hemen cevaplıyorum.Belki bu ark. bilir
  • Up
  • Ayvansarayda in oradan eyupe git 15/20 dakika eyüp camisinin oralarda bi yerde zaten sorarsin.fakat 2 saat kuyrukta beklersin rahat ):
  • quote:

Orijinalden alıntı: unebellehistoire

Ayvansarayda in oradan eyupe git 15/20 dakika eyüp camisinin oralarda bi yerde zaten sorarsin.fakat 2 saat kuyrukta beklersin rahat ):
    şehitlikte in eyüp otobüsüne bin eyüpte in ondan sonrası at ve eşekle.yayan da olabilir...

ayvansarayda da insen olur aklıma geldi arkadaş yazınca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 29 Ocak 2014; 18:04:10 >
  • Ben eskiden gitmiştim ama hatirlamiyorum ne vardı burda
  • quote:

Orijinalden alıntı: unebellehistoire

Ayvansarayda in oradan eyupe git 15/20 dakika eyüp camisinin oralarda bi yerde zaten sorarsin.fakat 2 saat kuyrukta beklersin rahat ):
    her gün önünden geçiyorum bir kere çıkmak gelmedi içimden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taharet Musluğu

her gün önünden geçiyorum bir kere çıkmak gelmedi içimden.

Alıntıları Göster
    metrobüse binerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

şehitlikte in eyüp otobüsüne bin eyüpte in ondan sonrası at ve eşekle.yayan da olabilir...

Hocam ne kadar sürer ayvansaraydan inip eyübe yürümek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mar00N

quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

Hocam ne kadar sürer ayvansaraydan inip eyübe yürümek

Alıntıları Göster
    yukardan gideceksen edirnekapı da inip 37e 37y bin dörtyol karakol da yada tepebaşında inip aşağı 15dk yürücen üstten varcan
    tabi tersten gitmek daha mantıklı olabilir direk eyüpte teleferik le yada yürüyerek çıkabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: By Trex

yukardan gideceksen edirnekapı da inip 37e 37y bin dörtyol karakol da yada tepebaşında inip aşağı 15dk yürücen üstten varcan
    tabi tersten gitmek daha mantıklı olabilir direk eyüpte teleferik le yada yürüyerek çıkabilirsin

Hocam biraz açarsanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tormintor

Ben eskiden gitmiştim ama hatirlamiyorum ne vardı burda

Pierre loti turbesi
  • Edirnekapıda in. Gaziosmanpaşa minibüslerine istikameti minibüslerine bin.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: By Trex

Hocam biraz açarsanız sevinirim

diğer tarafı iyi bilmediğim için girmedim bilen biri cevaplar yorum yapmayım bana yakın olan taraftan tarif ettim
    metrobüsle edirnekapı durağında iniyorsun metronun olduğu yerden karşıya geçip 37e yada 37y biniyorsun gaziosmanpaşayı geçtikten sonra alibeyköy tarafına sola dönmeden inip (döndüğünde yada bi durak önce) düz aşağı doğru inip 5dk da pazariçine varıyorsun oradan da 5dk sağdan devam edip tepeye varıyon tabelası da vardı büyük ihtimal pazariçinde, adaya varınca sağ dönüyon işte

• Up
  • Arkadaşlar ayvansaraydan nasıl gidebilirim bilen söylesin
  • quote:

Arkadaşlar ayvansaraydan nasıl gidebilirim bilen söylesin
    15-20 dakikada yürürsün herhalde.fazla fazla söyledim.
  • Up
  • Arkadaşlar yardımcı olan varmı baska
  • Üst mesajimda yazdim 2 hafta önce gittim guvenebilirsin :D ayvansarayda in oradan merdivenlerin orda park gibi bi yer var o parkin içinden diğer tarafa geç oradan eyüp camisine gec sorarsan bulursun yürümesi en fazla 15 dakika falan surer .hemen eyüp camisinin orda teleferik var görürsün zaten orasi :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.