Şimdi Ara

Php - Symfony Developer - Projemize Yeni Tasarımının Giydirilmesi ve Feature Eklenmesi -

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
2
Favori
639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Symfony developersanız veya tanıdığınız varsa bu ilanı iletirseniz sevinirim :).

Yayında olanhttps://tvoystol.ru -https://tvoystol.com adlı projemize daha önce Symfony Framework'ü ile kod geliştirmiş takım arkadaşı arıyoruz.
    Var olan sisteme, kullanıcı senaryoları ve html/css tasarımları hazır olarak teslim edilecek, bu yeni tasarımlar giydirilecek.
    (%80'i html tasarımları twig yapma ve mevcut sisteme giydirme, 2-3 buglu kısmın fixlenmesi ve 1-2 yeni feature eklenmesi)
    Geneli kullanıcı paneli tasarımından oluşuyor. Yeni tasarımın html halini gezebilirsiniz:https://aahmet.com/tvoystol-new/saas/tvoystol-profile.html

İşi dökümantasyonda yazılan işlemleri fonksiyonel olarak çalışır bir şekilde teslim etmenizi bekliyoruz.
    İş teslim süresi 3 haftadır. Bu işlem için iş tamamlandığında 2.500TL ödeyeceğiz.

Remote olarak çalışacağız. Var olan sisteme hızlı adapte olabilirim (örneğin Senior Laravelciler), Symfony dökümantasyonuna uygun işi yazarak halledebilirim derseniz bana ulaşınız.
    Daha önceden yapmış olduğunuz projeleri de referans olarak bildirirseniz sevinirim.

E-mailim: ahmet@tvoystol.ru

• Haftada 100 dolar, günde 20 dolara adam çalıştıracak.

Rusya da adam mı bitti, o para kimse pas vermiyor mu ?

Ekonomi böyle giderse, nataşaya dönecez mazallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delifisek.Tux

Haftada 100 dolar, günde 20 dolara adam çalıştıracak.

Rusya da adam mı bitti, o para kimse pas vermiyor mu ?

Ekonomi böyle giderse, nataşaya dönecez mazallah.
    Güzel hesap yapmışsınız :)

Tecrübeli biri işi 10-14 günde rahatlıkla bitirebilir. İş bitim süresini 1 hafta esnek tuttum diyebilirim.

Dökümantasyonu yapılacak işleri madde madde yazılmış durumda, tasarımı hazır. Projeyi alan kişi evinde oturarak yapacak, malum virüs süreci ve vakti olanlar için güzel bir fırsat.

Ücret konusunda da haksız bir durum yok ortada 360$ / 10 gün dersek = 36$'a geliyor günlük.

Bu arada zaten benim tam zamanlı işe alım gücüm olsa veya ona göre kazansam, burada ilan yayınlamayı tercih etmezdim değil mi :). Yapıcı olsak daha güzel olur..

• quote:

Orijinalden alıntı: denondj

Güzel hesap yapmışsınız :)

Tecrübeli biri işi 10-14 günde rahatlıkla bitirebilir. İş bitim süresini 1 hafta esnek tuttum diyebilirim.

Dökümantasyonu yapılacak işleri madde madde yazılmış durumda, tasarımı hazır. Projeyi alan kişi evinde oturarak yapacak, malum virüs süreci ve vakti olanlar için güzel bir fırsat.

Ücret konusunda da haksız bir durum yok ortada 360$ / 10 gün dersek = 36$'a geliyor günlük.

Bu arada zaten benim tam zamanlı işe alım gücüm olsa veya ona göre kazansam, burada ilan yayınlamayı tercih etmezdim değil mi :). Yapıcı olsak daha güzel olur..

Alıntıları Göster
    Bir yapıcı olurum aklın çıkar... Ki olsam ne olmasan ne ?

Tecrübeli bir kişi bitirebilir, o paraya nah bitirir. Zaten bulabilmiş olsanız buralarda şansınızı denemezsiniz.

Neticede verdiğin ilan işinize gelirse ilanı, benim işime gelmediği için arıza yapıyorum zevkle, ihtiyacı olan gelir yapar.

Görelim bakalım ne olacak...

• bu koronada millet evinde boş oturuyor diye herkes ölü fiyata amele arıyor
  • lol.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.