Şimdi Ara

Php Site Yapımı Adımları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
3.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, iyi forumlar. Bu dönem proje ödevi olarak php ile dinamik bir site yapmam bekleniyor. Veritabanı olarak mysql kullanacağım. Yapmasına yapayım fakat nereden başlayacağım ilk adımım ne olacak hiçbir fikrim yok. Web hiç tecrübemin olmadığı bir alan. İnternette biraz araştırdım fakat kafa karışıklığından başka bir şey bulamadım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

• önce kafanda ne yapmak istediğini oluştur sonrasında bir yerlerden fikrine uygun html ve css kullanılarak hazırlanmış template bul. bu template üzerinde biraz oynamalar yap işte renkleri düzeni filan ayarla kendine göre. ardından php ile bunu dinamikleştir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.tutorialspoint.com/php/php_tutorial.pdf Sorudaki site yapımı adımlarını içeriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar biraz geç oluyor farkındayım birkaç ufak sağlık sorunu sebebiyle forumda aktif olamadım. Değerli cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Benim durumumda olupta aynı soruyu merak eden arkadaşlar tutorialspoint işinizi görecektir. Yukarıda linki atmış arkadaş. İyi forumlar kolay gelsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.