Şimdi Ara

PHP listelenen veriyi silme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    PHP ile veri tabanından verileri çekiyorum, lisleliyorum fakat bir sorun var
    Ben listelenen veriye tıkladığımda başka bir sayfada sadece üzerine tıkladığım veriyi görmek istiyorum ve istersem silmek istiyorum.
    Bu nasıl mümkün olabilir.

Listeleme kodlarım.

<?php
    $sql = $mysqli->prepare("SELECT * FROM anketler WHERE eposta='$kullanici' ");
    $sql->execute(array());
    while($row=$sql->fetch(PDO::FETCH_ASSOC)) {
    $baslik = $row['anketsorusu'];
    $no = $row['no'];

echo '<table border="1">
    <tr><td colspan="3" width="300"> <a data-test="test" rel="nofollow" style="word-wrap: break-word; text-decoration: underline;" target="_blank" onclick="return dhExternalLinkRedirect(this)" href="/ExternalLinkRedirect?module=pgdcode&messageId=135108944&url=anketoyalama.php?no='.$no.'" data-href="anketoyalama.php?no='.$no.'">'.$baslik.'</a></td></tr>
    <tr align="center" ><td colspan="3" height="100" width="200"> ... </td></tr>
    </table>';
    }
    ?>

Bu kodlar veri tabanındaki x kişisine ait bütün bilgileri getiriyor.

Benim istediğim yukarda belirttiğim gibi listeden istediğim veriyi nasıl silebilirim?
    Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeimdalI -- 23 Eylül 2018; 11:52:39 >

• Sorununu tam anlayamadım ama istediğin sütunu almak için select [sütun adı] from tabloadi şeklinde sorguyu yapabilirsin tüm satır gelmez böylece

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.