Şimdi Ara

Photoshop, premier pro tarzı programlar için laptop ( oyun da oynanacak)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Photoshop, premier pro tarzı programlar için laptop almam lazım. Şuan alınmayacak sadece tavsiye istiyorum. 2 ay içinde alınacak.
    Masaüstü demeyin masaüstü var bana laptop lazım.
    Ama aynı zamanda da oyun oynamak istiyorum.. Şöyle thunderbolt 3 girişli güzel bir laptop önerebilir misiniz?
    Yurt dışı içi farketmez hangisi uygunsa onu alacağım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• thunderbolt 3 girişine bakmadım ama özellikleri çok güzel
    https://www.teknobiyotik.com/bilgisayar/notebook/asus-gl702zc-gc006t-amd-ryzen-7-1700-8gb-1tb-256gb-ssd-4gb-rx580-windows-10-home-17-3-tasinabilir-bilgisayar.html

masaüstü işlemci(intelden masaüstü K serisi performansı bekleme) + rx 580 ( gtx 1060 benzeri performans ) + 256 GB ssd (128 çabuk şişer) + çift ekran kartı zımbırtısı nedeniyle (nvidia optimus) oyun modunda performans kaybı yok. tek ekran kartı aynı masaüstü gibi o nedenle optimus 1060'ıda geçecektir. Tek eksiği 8gb ram oda ssd ile sorun değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskibirkurt -- 23 Haziran 2018; 1:27:54 >

• Thunderbolt 3 girişini e gpu çalıştırmak için istiyorum. Şuan iyi işlemcili, soğutması güzel bir laptop lazım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eskibirkurt

thunderbolt 3 girişine bakmadım ama özellikleri çok güzel
    https://www.teknobiyotik.com/bilgisayar/notebook/asus-gl702zc-gc006t-amd-ryzen-7-1700-8gb-1tb-256gb-ssd-4gb-rx580-windows-10-home-17-3-tasinabilir-bilgisayar.html

masaüstü işlemci(intelden masaüstü K serisi performansı bekleme) + rx 580 ( gtx 1060 benzeri performans ) + 256 GB ssd (128 çabuk şişer) + çift ekran kartı zımbırtısı nedeniyle (nvidia optimus) oyun modunda performans kaybı yok. tek ekran kartı aynı masaüstü gibi o nedenle optimus 1060'ıda geçecektir. Tek eksiği 8gb ram oda ssd ile sorun değil.
    Bu bilgisayarı kullanmış olan tanıdığınız var mı? Isınması ya da kronik başka problemleri var mı acaba? Şu an 6500-6700 tl bandında alınabilir mi, benzer işler için kullanacağım ben de. Ekranını ve tasarımını çok beğendim, işlemcisi zaten epey güçlü, ram güncellemesiyle iyi olur düşüncesindeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ermancati kullanıcısına yanıt
    Kullanan tanıdığım yok. Bu ürün dışarda daha önce satılmaya başlandı yabancı kaynakları takip edebilirsin. En kötü ihtimalle internet alışverişlerinde beğenmessen bir ay içinde geri iade hakkın var. Kullanımı engelleyen bir falso görürsen geri iade edersin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.