Şimdi Ara

Photoshop bilen biri yardım edebilir mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Benim kendime ait 4-5 tane fotoğrafım var gece çekilmiş. Gözlük kullandığım için flaş gözlükte yansıma yapmış güzelim fotolar kötü olmuş. Gözlük camındaki flaş patlamasını düzeltebilecek arkadaş varsa özelden yazabilir mi? Boş bir zamanında ilgilenebilecek olan birisi özelden yazarsa sevinirim.

Dipnot : Ben çok anlamadığım için çok meşakatli bir iş mi bilmiyorum. Eğer zor bir şey ise uyarın vazgeçeyim

• Telefon onayım olmadığından özel mesaj atamıyorum. Resimleri at halledeyim.
  • YlmzSyl Y kullanıcısına yanıt
    mail adresime mesaj atarsanız hemen göndereyim ordan hocam. Özel mesajda yollamıştım size

alperencelebi.706@gmail.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkwood0

mail adresime mesaj atarsanız hemen göndereyim ordan hocam. Özel mesajda yollamıştım size

ysoylu71@gmail.com

Yukarıdaki nick de bana ait
  • quote:

ysoylu71@gmail.com

Yukarıdaki nick de bana ait
  • Yılmaz1907 kullanıcısına yanıt
    Hocam simdi yolladim kontrol edersin. Telden mail attin insallah dusuk kalitede gondermemistir. Eger oyle ise mailden yaz sen ben bilgisayardan orjinal olanlari yollayim. Bu arada tekrardan tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam simdi yolladim kontrol edersin. Telden mail attin insallah dusuk kalitede gondermemistir. Eger oyle ise mailden yaz sen ben bilgisayardan orjinal olanlari yollayim. Bu arada tekrardan tesekkurler
    3 tanesini düzenleyip iade ettim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.