Şimdi Ara

Photodex Presenter

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
4.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Photodex Presenter ile hazırlanmış bir cd var elimde.Hazırlanan gösterideki resimleri bu programın içerisinden çıkartıp almak istiyorum fakat başaramadım.Bilgisi yada daha önce başına gelmiş birileri gereken anlatımı yaparsa sevinirim....

• Klavyede ki print screen tuşunu dene bence.
    (O tuşun ne işe yaradığını biliyorsanız)
  • quote:

Orjinalden alıntı: AKINLASINN

Klavyede ki print screen tuşunu dene bence.

O tuş ile elde edilen ekran görüntülerinin baskıda gerekli kaliteyi vermeyeceğini bilecek kadar bilgim var merak etme....Burda bahsi geçen program tarafından gizlenen görüntülerin orjinal dosyalarına ulaşmak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: night131313

quote:

Orjinalden alıntı: AKINLASINN

Klavyede ki print screen tuşunu dene bence.

O tuş ile elde edilen ekran görüntülerinin baskıda gerekli kaliteyi vermeyeceğini bilecek kadar bilgim var merak etme....Burda bahsi geçen program tarafından gizlenen görüntülerin orjinal dosyalarına ulaşmak.

Küstahlığa gerek yok biliyorsanız herşeyi sormazsınız. Bahsettiğiniz programı kurun projeyi açmayı deneyin belki işe yarayabilir...
  • Bahsi geçen print screen tuşu tamamen goruntunun aynısını aynı kalite ile acılan programa taşır. Tamamen nasıl kaydedeceğinize bakar. Demekki bilmiyormuşsunuz.
    Tek sorun screenshot alınacak fotoğrafların gerçek boyutlarının ekrana sığmaması olabilir.
  • Verilen cevap bunu gerektirmeseydi yardım etmeye çalışan insanlara tabiki böyle cevap vermem...Program hakkında soru sormam beni kökten bilgisiz kılmaz,burada soruna çözüm aramamın nedeni buradaki insanların ortak paydalarının fotoğrafçılık olması ve bu program hakkında bilgilerinin olma ihtimali.
    Konu print screen tuşu ile çözülebilecek olsa zaten sorun olmaz.Programın orjinal dosyalara ulaşımı engellemesi ve kendi projesi çalıştırıldığında alınan ekran görüntüleri yeterli çözünürlükte olmadığı için projenin ulaşımı engellediği dosyalara ulaşmam gerekiyor.
  • Merhaba,
    bu sorununzu çözebildiniz mi acaba?
    benim için kalitesi çok da önemli değil fakat, bu program çalışırken print screen yapılamıyor zaten.printscreen tuşuna basmaktan başka bir yöntemi var mıdır?
    Teşekkürler
  • Merhaba,
    Konu kapanalı uzun zaman olmuş sanırım ama arama motorlarından photodex ile arama yapıldığında yine bu konu açılıyor. O nedenle bu sorunu çözmüş biri olarak cevaplamak istedim. Çok ısrar etmeme rağmen düğün fotoğraflarımı bana vermeyen fotoğrafçım sana bi cd veririm ondan printscreen alırsın demişti. aldım cd yi baktım printscreen tuşu çalışmıyor bu program çalıştığında. Benimde aklıma şu geldi. Eğer uzak masaüstü bağlantısı yapabileceğim bi bilgisayarım olursa bu tuş neden çalışmasın?? Ve dediğim gibi de oldu. Fotoğrafların kalitesi de o kadarda kötü değil ( Eğer tam ekran yapıp printscreen alırsanız). Şimdilik benim işimi çözdü,umarım bu fikir sizin de işinize yarar. hoşçakalın :)
  • konu kapanalı epey olmuş fakat bu programda kızımın ilkokul videosu var. bu videoyu bellekten bilgisayara kaydedebiliyorum ama kızım sosyal medyada paylaşmak istiyor bir türlü yapamadık.ne yapmak lazım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.