Şimdi Ara

phoenix os TR sistemleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Android tabanlı bir işletim sistemi olduğu için Windows dan bağımsız çalışıyor ve windowsdan aldığın performansın aynısını hatta daha fazlasını sunuyor. Kısaca windowsdan aldığın performansa göre kendi bilgisayarında yorumlayabilirsin.

Oyun konusunda

Özellikle klavye ve maus uyumluğu sayesinde bir çok oyunu sorunsuz bir şekilde oynuyorsunuz nox playerden, bluestacks den daha iyi bir performans sunduğunu söyleyebilirm.

http://www.phoenixos.com/it_IT/download_x86 burdan indirip kurabilirsiniz

Ve kullanıyorum çok memnunum benim bilgisayarın sistemi biraz eski ve zayıf oluğu için diğer emülatörler sıkıntı yapıyor en iyisi Phonex Os oluyor çünkü kurulumu ve kullanımı çok kolay hele az bir şey ingilizce biliyorsan tamamdır ozaman kurulmuda sıkıntı yaşaman ama merak etme android olduğu için kurduktan sonra Türkçeye çevire bilirsin.
    aynı zamanda Chrome os bunun benzeri oldugu söyleniyor fikirleriniz ve görüşleriniz nelerdir arkadaşlar Chrome os system.img incelemesi yaptım kuramadım elimde başka pc olmadıgı için system dosyaları çok kararlı gözüküyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• chrome os adı üstünde chrome web tarayıcısı üzerine kurulmuş bir işletim sistemiydi.
    bu ise android üzerine geliştirilmiş. bluestacks kullanıcılarının ihtiyacını çözer fakat normal pc kullanıcısına asla yetmez.

benzer bir deneyimi android x86 projesinden saf android indirip uygulama mağazasından buna benzer bir launcher indirip kurarar da yaşayabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orcnd

chrome os adı üstünde chrome web tarayıcısı üzerine kurulmuş bir işletim sistemiydi.
    bu ise android üzerine geliştirilmiş. bluestacks kullanıcılarının ihtiyacını çözer fakat normal pc kullanıcısına asla yetmez.

benzer bir deneyimi android x86 projesinden saf android indirip uygulama mağazasından buna benzer bir launcher indirip kurarar da yaşayabilirsin.
    chrome os google play kullanımı mevcut oldugunu söyleyenler var chrome os android üzerine kullanım kiti oldugunu duydum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimyldrm

chrome os google play kullanımı mevcut oldugunu söyleyenler var chrome os android üzerine kullanım kiti oldugunu duydum

Alıntıları Göster
    normalde google chrome os üzerine uygulamaları chrome uygulaması adında bir sistemle sunuyordu.
    fakat chrome'daki eklenti tabanlı uygulamaların sayısı google'a az geldi.
    bu sebeple artık android uygulamalarını chrome os üzerinde çalışır hale getirdiler.
    fakat işletim sisteminin android ile ilgisi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orcnd -- 11 Eylül 2018; 21:34:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orcnd

normalde google chrome os üzerine uygulamaları chrome uygulaması adında bir sistemle sunuyordu.
    fakat chrome'daki eklenti tabanlı uygulamaların sayısı google'a az geldi.
    bu sebeple artık android uygulamalarını chrome os üzerinde çalışır hale getirdiler.
    fakat işletim sisteminin android ile ilgisi yok.

Alıntıları Göster
    evet hocam deneyerek fark ettim ama çinli arkadaşlar fyde os olarak beta bir sürüm çıkarmışlar chrome os veritabanlı ve play store destekli olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimyldrm

evet hocam deneyerek fark ettim ama çinli arkadaşlar fyde os olarak beta bir sürüm çıkarmışlar chrome os veritabanlı ve play store destekli olarak

Alıntıları Göster
    chrome os zaten artık play store üzerinden android uygulamalarını destekliyor.
    https://android-developers.googleblog.com/2016/05/bring-your-android-app-to-chromebooks.html

• hocam ben denedim kurup google play eklentisi yoktu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.