Şimdi Ara

philps dvp 5160 kingston falsh bellek görmüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arakadaşlar flash bellek 1 gb lık ve oynatıcıya takınca device not supported yazısı çıkyor. kullanma klavuzunu okudum. fat 32 dosyalarını açıyot ntsc yi açmıyor yazıyor. acaba benim flash bellek ntsc mi, eğer öylseyse fat 32 ye nasıl çevirebilirim.

• şimdi baktım flash bellek teki dosya sistemi fat. acaba dvd player da bir bozuklukmu var daha dün aldım 15 gün içerisinde iade edebiliyormuşum
  • başka bir bellek takıp dene derim
    çünkü ben de 512 mb kingston ile sorunsuz çalışıyor.
    hatta psp mi bağlıyorum usb moda alıp ondan (2gb memerystick var üzerinde)
    700 mb lık divxleri atlama yapmadan oynatıyorum.
    sorun çıkmıyor.
    cihazda dediğim gibi başka bir memory kart ile dene cihazda sorun olabilir.
  • slm

ben 80 gb la kullanıyorum, sorunsuz
  • ben de 2gb lık kingston kullanıyorum. hiç bir problem yok.
  • saolun arkadaşlar flash belleki bilgisayar tamamen görüyor sorun cihazda sanırım götürüp göstereyim
  • ya arkadaşlar 1 gb kingston kullanan yokmu benim kingstonu başka marka dvd player lar görüyor bu philips görmüyor. teknosaya götürdüm aynı model başka philips te denedik oda görmedi. philips uyuzlukmu yapıyor ne anlamadım dvd player da da sorun yok başka marka flash bellek taktılar philipse onu gördü .

sorun nerde arkaşlar ?
  • ben alırken denemiştim kinston marka 1gb bellekle içindede ya heroes yada lost vardı bir bölüm
    çalıştırmıştı.
  • alla alla anlamadım gitti ya neden görmüyor. geri götürdüm adamlarda çözemedi olayı sadece benim player da değil bu diğer aynı philips te denedik oda açmadı . hani dicem benim flash bellek bozuk ama diğer dvd player lar nasıl görüyor o zaman
  • bende de seninkiyle birebir aynı 1GB kingston bellek var biraz önce 5160 ta kullandım problem yok bir arkadaşımın oto teybi bellek kartlarına benzer tepkiler veriyor yeniden biçimlendir ancak hızlı değil tam seçeneğini işaretle
  • evet bence de yeniden formatlayıp dene. kcekmen in dediği gibi hızlı formatlama.
  • iyide arkadaşlar nasıl formatlanırki flash bellek ?
  • arkadaslar ürünü bugun aldım yalnız kumandada volüm ayar dügmesi yok yada ben bulamadım yardımcı olurmusunuz size zahmet acill ama tesekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: king_yao

arkadaslar ürünü bugun aldım yalnız kumandada volüm ayar dügmesi yok yada ben bulamadım yardımcı olurmusunuz size zahmet acill ama tesekkürler

komik vatandaş şimdi dicem sana körmüsün .
  • bir allahın kulu flash bellek nasıl formatlanır anlatsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: xrepla

quote:

Orjinalden alıntı: king_yao

arkadaslar ürünü bugun aldım yalnız kumandada volüm ayar dügmesi yok yada ben bulamadım yardımcı olurmusunuz size zahmet acill ama tesekkürler

komik vatandaş şimdi dicem sana körmüsün .

komik olabilir ama körüm harelde birde sen bak belki bulursun insallah
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.