Şimdi Ara

Philips Xenium X800 - Ön inceleme (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
262
Cevap
0
Favori
66.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu telefon yeni çıktı diye aynı fiyata yani 350 ytl.'ye 2.0 yerine 3.2MP ve zifiri karanlıkta foto çeken, 3G özelliği olan bir fırtına varken taş çatlasın 200 ytl. edecek sıradan özellikleri olan bir tele 350ytl. saymak ne biliyim. Dediğim gibi 200ytl. olsa hedef listeme girerdi sırf I-Phone özentisi gibi bir tele o para çok. Philipsleri bilirim sesi çıkmaz, gün ışığında ekranı görülmez, foto kalitesi kötü vga'dan hallice neye göre 2.0MP diyorlar anlamış değilim. Dokunmatik ekranı tuzak yapıp boş kutu satıyorlar. Hollandalı ve yerli çakallar sizlere sesleniyorum bu bollukta yemezler koçum iki-üç ay sonra eşşecik gibi düşeceksiniz çünkü nakit değerlidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurtar72 -- 7 Ekim 2008; 0:32:33 >
  • bahsettiğin tel k810i mi?

x800 şekil olark çok güzel ve ilgi çekici.Yenilik isteyenler için de dokunmatik ekran yeni bir heyecan ve deneyim sağlıyor.
    şarj süresini kriter olarak alanlar için de ideal..
    bence tercih meselesi..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tranquilizer

bahsettiğin tel k810i mi?

x800 şekil olark çok güzel ve ilgi çekici.Yenilik isteyenler için de dokunmatik ekran yeni bir heyecan ve deneyim sağlıyor.
    şarj süresini kriter olarak alanlar için de ideal..
    bence tercih meselesi..

Evet dostum SonyEricsson K810i nakit 350 ytl.'ye bulunabiliyor.

http://www.hemdebufiyata.com.tr/ShowProduct.aspx?ID=56265

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurtar72 -- 7 Ekim 2008; 0:35:51 >

• quote:

Orjinalden alıntı: kurtar72

Arkadaşlar bu telefon yeni çıktı diye aynı fiyata yani 350 ytl.'ye 2.0 yerine 3.2MP ve zifiri karanlıkta foto çeken, 3G özelliği olan bir fırtına varken taş çatlasın 200 ytl. edecek sıradan özellikleri olan bir tele 350ytl. saymak ne biliyim. Dediğim gibi 200ytl. olsa hedef listeme girerdi sırf I-Phone özentisi gibi bir tele o para çok. Philipsleri bilirim sesi çıkmaz, gün ışığında ekranı görülmez, foto kalitesi kötü vga'dan hallice neye göre 2.0MP diyorlar anlamış değilim. Dokunmatik ekranı tuzak yapıp boş kutu satıyorlar. Hollandalı ve yerli çakallar sizlere sesleniyorum bu bollukta yemezler koçum iki-üç ay sonra eşşecik gibi düşeceksiniz çünkü nakit değerlidir.

Kusura bakma arkadaşım ama zifiri karanlıkta fotoğraf çekmek istesem en pahalı cep telefonunun yanına bile yaklaşamayacağı Canon 40D gibi bir makinam var. 3G özelliği ve cepte internet isteseydim gidip K810i gibi bir telefona 350 ytl vereceğime paşa paşa 1200 ytl verir iphone alırdım. Philips bu modelle pek hoşuna gideceğini sanmıyorum ama baya bir satacak gibi, hatta satmaya başlamış bile zira çoğu yerde teşhür ürünleri hariç kalmadı, millet onları bile kapışır durumda, bugün alan bir arkadaşımdan biliyorum. Hayret, şu forumda Intel-AMD'cisini gördüm, Nikon-Pentax'cısını gördüm, Creative-Logitech'cisini gördüm ama firma taraftarlığının cep telefonu bölümüne sıçramış olduğunu aklıma bile getiremezdim.

• quote:

Arkadaşlar bu telefon yeni çıktı diye aynı fiyata yani 350 ytl.'ye 2.0 yerine 3.2MP ve zifiri karanlıkta foto çeken, 3G özelliği olan bir fırtına varken taş çatlasın 200 ytl. edecek sıradan özellikleri olan bir tele 350ytl. saymak ne biliyim. Dediğim gibi 200ytl. olsa hedef listeme girerdi sırf I-Phone özentisi gibi bir tele o para çok. Philipsleri bilirim sesi çıkmaz, gün ışığında ekranı görülmez, foto kalitesi kötü vga'dan hallice neye göre 2.0MP diyorlar anlamış değilim. Dokunmatik ekranı tuzak yapıp boş kutu satıyorlar. Hollandalı ve yerli çakallar sizlere sesleniyorum bu bollukta yemezler koçum iki-üç ay sonra eşşecik gibi düşeceksiniz çünkü nakit değerlidir.

boş kutu olan bu telefonu savunmak gibi bir amacım yok ama kısaca bazı hatırlatmalar yapmak isterim şöyle ki;
    1. Son derece hassas ve hızlı bir dokunmatik ekran var.Takılma vs hiç yok o yönden yenilikçi düşünenlere hitap ediyor(istersen iphone özentisi diyelim pardon)
    2. Güzel bir döküman okuyucusu var.Bugün yolda bir kitabı yarıladım sayılır örneğin.Bu özellik benim için birçok şeyden daha önemli.
    3.Çok estetik bir görünümü var.Çok önemli
    bunlar bile bence yeterli sebepler en azından benim için çok yeterli. Şimdiye kadar hiçbir telefondan olmadığı kadar memnunum herkese tavsiye ederim

• quote:

Orjinalden alıntı: Father Torque

quote:

Kusura bakma arkadaşım ama zifiri karanlıkta fotoğraf çekmek istesem en pahalı cep telefonunun yanına bile yaklaşamayacağı Canon 40D gibi bir makinam var. 3G özelliği ve cepte internet isteseydim gidip K810i gibi bir telefona 350 ytl vereceğime paşa paşa 1200 ytl verir iphone alırdım. Philips bu modelle pek hoşuna gideceğini sanmıyorum ama baya bir satacak gibi, hatta satmaya başlamış bile zira çoğu yerde teşhür ürünleri hariç kalmadı, millet onları bile kapışır durumda, bugün alan bir arkadaşımdan biliyorum. Hayret, şu forumda Intel-AMD'cisini gördüm, Nikon-Pentax'cısını gördüm, Creative-Logitech'cisini gördüm ama firma taraftarlığının cep telefonu bölümüne sıçramış olduğunu aklıma bile getiremezdim.

Malesef arkadaşım malesef. Bizim insanımız adam gibi bakamıyor bir şeye.

Bende de F50FD var şu an arızalı. Onun yerine NV8 kullanıyorum. Ben araştırma yaparken kameraya bile bakmadım. Kaldı ki en süper cep telefonu bile yakınına yaklaşamıyor. Ayrıca biraz da insanda yetenek olacak. Zamanında 6233 ile çektiğim fotograflar vardı. Makro bile çektim o cep telefonu ile be.

Peki soralım K810 nin neyi var. Bir tek flaş o kadar. Yani ona bakarsan sen de bir tek flaşa para veriyorsun. Ben NV8 i 260YTL ye aldım K810 a kalitede 10 basar.

Hem bakalım sen K810i de bir video izle de göreyim. Küçücük ekran. Boyutu geçtik. 1 saat küsürlük bir filmin 45. dakikasına 1 saniyede git te göreyim.

Ayrıca ben telefon ararken W880 e de gözüm ilişti. Ama almadım 200YTL idi. Nedeni ise bu cihazda da olan bir fazlalık. Ne mi SAR değeri.

Cihazın SAR değeri 1,3 ün üzerinde ve sanırım avrupanın en yüksek SAR değerli telefonları arasında.

Buyrun kendi sitesinden aldığım dökümandaki bilgiler.

Altını çizdiğim yerde sar değeri yer alıyor.

Philips Xenium X800 - Ön inceleme

Telefona boş kutu demen kusura bakma ama çok çocukça. Telefonla fotograf çekmeyecek bir adam niye gidip kamerası iyi diye telefon alsın ki. İhtiyaçların farklı olabileceğini ve bunlara saygı duyulması gerektiğini öğrenmen lazım. Burada telefona boş kutu diyip alanları gerzek yerine koyma.

Merak etme en az senin kadar akıllıyız. Ben telefonda video izleyeceğim, bluetooth kulaklık ile müzik dinleyeceğim, şar değeri az olan bir şey aradım ve buldum. Üstelik batarya ömrü de yüksek. Ve bunları istediğim fiyata buldum.

Burada inceleme yapıyorum ve telefonun + ları ile - lerini yazıyorum. Biraz saygı. Biraz saygı. Biraz olgun olun. Herkesi fotograf çekip hava atacak sanmayın.

+ Hava atmak istiyorsa da kameranın modası geçti. İPhone ile dokunmatik ekran moda oldu. Yüksek sar değerinin 24 saat içindeki etkileri bile ürpertici.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DigitalWorld -- 8 Ekim 2008; 6:30:27 >

• sanırım bende bu telefondan alıcam 2 model arasında kaldım nokia 3600s ve x800.2sini de kullanmış olan var mı hangisini önerirsiniz. bi de paint gibi bi uygulama var mı eminim dokunmatik ekranla çok zevkli olur
  • Bu arada arkadaşlar kusura bakmayın biraz gecikme oluyor. Zira zaten yoğun olan pazartesi ve salı günleri bayram çıkışı ve okul açılışı olması sebebiyle iyice kilit haline geldi.

Bu arada yarın da nasip ise cebit te olacağım.
  • arkadaşım digi özellikle sorum sana başka yerde sormuştum ama kimse ilgilenmedi bende bu telden almak istiyorum ama benim içğin önemli olan dış sesi sence nasıl yüksekmi daha doğrusu bilindik başka tellerle kıyaslarsan nasıl şimdiden vereceğin cevap için teşekkür ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: cotech

arkadaşım digi özellikle sorum sana başka yerde sormuştum ama kimse ilgilenmedi bende bu telden almak istiyorum ama benim içğin önemli olan dış sesi sence nasıl yüksekmi daha doğrusu bilindik başka tellerle kıyaslarsan nasıl şimdiden vereceğin cevap için teşekkür ederim

dışarıya verdiği sesten şüphen olmasın gönül rahatlığı ile alabilirsin çünkü walkman telefonlar kadar yüksek ses çıkışı var.
  • +sekıl, dokunmatık ekran,batarya bu yuzden aldım ama

-resım cekmek ve muzık dınlemek ıstıyorsanız yanında mp5 de almanız lazım (yazıcıoglunda sahte sony 5 mp ses ve goruntu kalıtesı ıyı 90 lıraya verıyorlar)
  • çok yakında detaylı bir inceleme yapıcam arkadaşlar umarım alacak olanlara faydası olur.

bu arada DigitalWorld inceleme için teşekkürler senin sayende aldım bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanky -- 7 Ekim 2008; 20:09:38 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkanky

çok yakında detaylı bir inceleme yapıcam arkadaşlar umarım alacak olanlara faydası olur.

İncelemeni sabırsızlıkla bekliyorum...
  • quote:

çok yakında detaylı bir inceleme yapıcam arkadaşlar umarım alacak olanlara faydası olur.

almak için senin incelemeni bekliyeceğim umarım bende senin sayende alırım telefonu :D
  • Valla 1 haftadır bir telefon ariyodum bunu görünce işte bu dedim dokunmatik ekran istiyodum ama pahalı olmasın istiyordum kamera,wifi önemli değildi yoktu piyasada böyle bir telefon,şimdi var.Şimdi haftaya bu teli almak kaldi alicamda.Tek korkum bu telefonu herkezin elinde görmek ;) umarım bazıları gibi herkes önyargılı olurda almaz bu teli :) ama öyle olucak gibi durmuyor neyse inceleme için ayriyetten teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: aminoasit

Valla 1 haftadır bir telefon ariyodum bunu görünce işte bu dedim dokunmatik ekran istiyodum ama pahalı olmasın istiyordum kamera,wifi önemli değildi yoktu piyasada böyle bir telefon,şimdi var.Şimdi haftaya bu teli almak kaldi alicamda.Tek korkum bu telefonu herkezin elinde görmek ;) umarım bazıları gibi herkes önyargılı olurda almaz bu teli :) ama öyle olucak gibi durmuyor neyse inceleme için ayriyetten teşekkürler.

Ben de ondan korkuyorum.

6233 çıkalı yılı geçeli çok oldu. Ama hala biri görünce bu ne yeni mi çıktı diyor. Keşke bu da öyle olsa.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: cotech

arkadaşım digi özellikle sorum sana başka yerde sormuştum ama kimse ilgilenmedi bende bu telden almak istiyorum ama benim içğin önemli olan dış sesi sence nasıl yüksekmi daha doğrusu bilindik başka tellerle kıyaslarsan nasıl şimdiden vereceğin cevap için teşekkür ederim

dışarıya verdiği sesten şüphen olmasın gönül rahatlığı ile alabilirsin çünkü walkman telefonlar kadar yüksek ses çıkışı var.

arkadaşım teşekkür ederim bu arada hala telefonu yakından göremedim mağazaların hiçbirinde satışa konmamış sorduğum zaman ise markasını duyan hemen burun kıvırıyor ve başlıyor kötülmeye teknosada ise adamlar sipariş üzerine 2 aste getirtmişler onlarda arızalı çıkmış geri yollamışlar arızalarını sorduğum zaman ikisindede aynı 2 basınca 5 yazıyor dediler ama benca bu bir arıza değil kullanamadılar inşallah bulabilirim internetten sipariş vermeyi istemiyorumm zira elime almam lazım

• bu akşam bi inceleme yayınlayacağım yetişirse tabi
  • quote:

bu akşam bi inceleme yayınlayacağım yetişirse tabi

merakla bekliyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: alps

quote:

bu akşam bi inceleme yayınlayacağım yetişirse tabi

merakla bekliyorum

İncelemem yayınlandı.

http://forum.donanimhaber.com/m_27053690/tm.htm
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.