Şimdi Ara

____PHILIPS Xenium X800 |hızlı dokunmatik|ANA BAŞLIK (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.626
Cevap
6
Favori
478.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar telde harekete duyarlı sensör var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canaydo -- 28 Eylül 2008; 19:55:09 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: mr_daw666

aşağı yukarı 1 saattir kurcalamaktayım aleti,kız ismet arkadaşında dediği gibi pilde hiç azalma olmadı.ekran süper kesinlikle,geçişler fln harika,en ufak bi takılma olmadı.
    1 saattir dosya aktarıp denemekle uğraşıyodum.aktarım gayet hızlı ve sorunsuz ,ztn programını yükler yüklemez harici hdd gibi görünüyor telefon.içindeki klasörlere (resim-video-ses-diğerleri olarak ayrılmış) dosyaları aktarıp kullanabiliyorsunuz.içine attığım mp3 ve resim dosyalarını sorunsuz açtı ama video olarak uygun formatta dosya olmadığından ( video için H.263 ve MPEG4 ,resim için JPG, GIF ve BMP ,müzik için AMR, MP3, WMA, AAC, AAC+, WAV ve MIDI formatlarını destekliyor) video veya film deneyemedim ama converter yardımıyla en kısa sürede 1-2 dosyayı çevirip deneyeceğim.

ses çıkış olarak gayet yüksek ses veriyor dışarıya.keza kulaklık da aynı şekilde yüksek ses veriyor.kulaklıkları ses izolasyonlu kulakiçi modellerden biri.fakat yüklediğim mp3lerden metal müzik olanların sesleri biraz boğuk kaldılar.radyo süper çekiyor bu kadarını beklemiyordum.

telefonla ilgili gıcık olduğum tek nokta ekranı korusun diye şeffaf bi yapıştırma vermişler ama yapıştırmak dert oldu.balon balon oldu içi ,düzeltim diye söküp takınca daha da balon balon olduböyle güzel bi koruma olayını keşke kendileri yapıştırsalarmış,ellerim titreyince 2 defa yamuk yapıştırdım.ha bi de kutudan çok şık ,gözlük bezi gibi bi silme bezi çıkıyor.keşke philips aynı malzemeden bi de kılıf koysaydı kutuya,daha güvenle cebe koyabilirdim...

resim yükleyemiyorum maalesef çünkü yeni aldığım telefonum dışında evde resim çekecek bişey yok

arkadas haklı ancak usb ile gonderimlerde bıraz yavas kaldı mp3 atarken ben 3gp biliodum sadece mpg4 de kaydetmesı gusel enkısa surede conventerle cewirip full screen bı film izlemek isityorum,temızleme bezi olması gusel ama bı kılıf koysalardı keşke o seffaf ekran koruuyucunu bende senın gıbı yapacam diye ark.a werdim o taktı saolsun metal muzıklerın boguk cıkmasının sebebi eq ayarı hacı onu değiştir aynısı bendede oldu da ondan,buarada batarya hala full :)

ep_632: eywallah anam

bı sensor mewcut gun ısıgına gore ekran ısıgının değişmesi we ekranı saga dondurdugunde otomatikmen sag olması ekranın ( bunu nette gordum kuracalamadım pek yakında bulucam )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kız ismet -- 28 Eylül 2008; 19:58:45 >

• heyecanlandırdı bu telefon beni ... bayramdan sonra alabilirim bende boyle guzel yorumlar gelmeye devam ederse ...:D
  • iphone gibi ekranı çevirince görüntü kendiliğinden dönüyormu diye soruyosan hayır dönmüyor,video veya resim açtığında ekranın köşesinde bi ikon çıkıyo ona basarak yatay veya dikey seçimi yapabiliyosun...
  • quote:

Orjinalden alıntı: mr_daw666

iphone gibi ekranı çevirince görüntü kendiliğinden dönüyormu diye soruyosan hayır dönmüyor,video veya resim açtığında ekranın köşesinde bi ikon çıkıyo ona basarak yatay veya dikey seçimi yapabiliyosun...

Tamam kardeş sağol
  • Özellikler Hızlı ve basit mesajlaşma
    Hızlı, sezgisel dokunmatik ekran

Hızlı, sezgisel dokunmatik ekran sayesinde ister parmağınızla, isterseniz özel kalemle cep telefonunuzun tüm uygulamalarını hızlı ve basit bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Philips Xenium cep telefonunuzu açtığınız andan itibaren inanılmaz kolay kullanılan dokunmatik ekranlı arayüz devreye girer. Parmağınızı ya da özel kalemi kullanarak menüler ve uygulamalar arasında gezinmek için tek yapmanız gereken istediğiniz kontrol seçeneğine basmak. Telefonla görüşmek veya SMS göndermek artık çocuk oyuncağı.

2,8" 262K renkli TFT ekran

Mükemmel görüntü kalitesi ve tepki süresine sahip geniş 262K renkli ekran sayesinde en canlı, en renkli resim ve fotoğrafların keyfi ve eğlencesi parmaklarınızın ucunda.

El yazısı tanıma

Metin mesajları yazmanın duyarlı ve hızlı yolu. Telefonun el yazınızı bir SMS (Kısa Mesaj Servisi) metin mesajına dönüştürmesini sağlamak için kağıda yazıyormuş gibi dokunmatik ekrana yazın.

Her zaman açık, her zaman bağlı
    Up to 10 hours of talk time

Talk longer too! Now enjoy up to 10 hours of conversation with a single charge, reducing the need to travel with a charger.

Multimedya - her zaman, her yerde
    2 megapiksel otomatik odaklı kamera

Unutulmaz anıların net fotoğraflarını çekmek artık çok kolay. Kamera düğmesine yarıya kadar bastığınızda otomatit odak otomatik olarak çalışır. Net bir fotoğraf çekmek için tek yapmanız gereken düğmeye tamamen basmak.

Bluetooth stereo müzik keyfi

Philips cep telefonunuz A2DP Bluetooth Profilini destekler. Bu sayede, sevdiğiniz müziği Bluetooth kulaklıklarınızla yüksek stereo kalitesiyle kablosuz dinleyebilirsiniz.

MPEG4 ve H263 formatında video çekimi ve oynatma

Video çekim fonksiyonu, değerli anları MPEG4 ya da H263 formatında kaydetmenizi sağlar. Görüntüleri telefonunuzda ya da bilgisayarınızda oynatın.

Yüksek kaliteli dahili FM tuner

FM radyo uygulaması ile cep telefonunuzu ve stereo kulaklıklarını kullanarak nerede olursanız olun en sevdiğiniz FM radyo programlarını dinleyebilirsiniz.

MicroSD bellek kartı yuvası ile daha fazla bellek / veri saklama

Artık telefonunuzun dahili bellek kartı yuvasına MicroSD bellek kartı takarak ekstra kapasitenin ve daha fazla multimedya dosyası saklayabilmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Teknik özellikler Güç
    Pil kapasitesi 1250mAh Li-Ion
    Bekleme süresi 1 aya kadar
    Konuşma süresi 10 saate kadar
    Pil tasarrufu yöneticisi Otomatik açma/kapama
    Pil Tipi Li-ion
    Görüntü/Ekran
    Çapraz ekran boyutu (inç) 2,8 inç
    Ana Ekran Renkleri 262K
    Ana Ekran Çözünürlüğü 240X400 piksel
    Ana Ekran Teknolojisi TFT
    Dokunmatik panel Evet
    Dokunmatik ekran Dokunmatik Ekran
    Boyutlar
    Anten Entegre
    Form Faktörü Bar tipi
    Ahize rengi Siyahın Mükemmelliği
    Ahize boyutları (101 x 52,4 x 16,3) mm
    Ahize ağırlığı 99 g (Pil varken) / 78 g (Pil yokken)
    Ağ Özellikleri
    GSM bandı 900 , 1800 , 1900 MHz
    Ses Codec'i FR/EFR/AMR/HR
    GPRS (Rx+Tx) Sınıf 12, sınıf B ve C
    Mesajlaşma Birleşik SMS (Uzun SMS) , E-posta , MMS,Multimedya Mesaj Servisi , SMS CB (Hücre Yayını) , SMS (Kısa Mesaj Servisi) , SMS çoklu hedef , Önceden belirlenmiş SMS
    Servisler OTA donanımı (WAP,MMS) , SIM Araç Kiti / Sürüm 99 , WAP 2.0
    EDGE evet
    Ses
    Zil sesleri MP3 zil sesi , Polifonik (64 ton) , Sesli mesaj zili
    Ekolayzır ayarları Bas , Klasik , Dans , Normal , Pop , Rock , Tiz
    Hareketsiz Resim Çekme
    Kamera Entegre
    Dijital zoom 4x
    Görüntü sensörü tipi CMOS
    Resim çözünürlüğü VGA (640x480) , UXGA, 1600x1200 , 2M , SXGA (1280x1024) , SVGA (800x600)
    Görüntü kalitesi Normal , Yüksek , Düşük
    Resim dosya formatı JPEG
    Resim Modu Gece modu , Otomatik zamanlayıcı modu , Çoklu çekim , Sürekli
    Özel efektler önizleme modu Sepya , Eskiz , Kara tahta , Mavi desenli , Mavi Efekt , Renk değiştirme , Kontrast , Bakır işlemeli , Kabartma , Gri değiştirme , Green effect , Gri tonlama , Negatif renk , Normal , Beyaz tahta
    Önizleme oynatım hızı 30 kare/saniye
    Beyaz dengesi Otomatik , Cloudy , Gün ışığı , Flüoresan , Ampul , Manuel , Akkor lamba
    Video Oynatma
    Sıkıştırma formatları MPEG4 , H.263 , 3GP
    Çözünürlük (pxl) 352x288
    Oynatım hızı (fps) 30
    Video Kaydı
    Sıkıştırma formatları 3GP , H.263 , MPEG4
    Çözünürlük (pxl) 352x288
    Oynatım hızı 15 fps
    Müzik Çalma
    Desteklediği ses formatları AMR , Midi , MP3 , SP-Midi , AAC , WAV , WMA , AAC+ , ADPCM
    Ses Kaydı
    Ses kaydı evet , AMR
    Ses Kaydı
    Kendi sesinizi kaydedin evet
    Kullanılabilirlik
    Düğmeler ve kontroller Kamera tuşu , Yan tuşlar , Özel işlev tuşları
    Arama Yönetimi Çağrı Yönlendirme , Aramayı Tutma , Arama Süresi , Bekleyen Arama , Arayan Numarayı Gösterme , Konferans Görüşme , Acil Arama , Mikrofonun sesini kapatma , Cevapsız Aramalar , Birden çok kişiyle görüşme , Gelen Aramalar , Güvenlik duvarı
    Dolaşma Kolaylığı Dokunmatik panel
    Kullanım kolaylığı Ahizesiz görüşme modu , Kısayol Tuşları , Tuş Kilidi , Yazılım tuşları , Titreşim , Uçuş modu
    Oyunlar ve uygulamalar Ajanda , Çalar Saat , Hesap makinesi , Java MIDP 2.0 , El yazısı tanıma , Uluslararası dönüştürücü , Kartvizit Okuyucu , Belge Okuyucu , Harcama Yöneticisi , Fantasy Kingdom oyunu , Sudoku oyunu
    Varolan diller: UI Basitleştirilmiş Çince , Geleneksel Çince , İngilizce , Endonezya Dili , Vietnamca , Fransızca , Romence , Rusça , Türkçe , Tayca
    Kişisel Bilgi Yönetimi Yaz saati , Saat Dilimi , Uluslararası saat , Quick Note
    Saat/Sürüm Dijital , Uluslararası saat
    Entegre Oyunlar 3
    Kişiselleştirme/Özelleştirme İndirilebilir Hareketli GIF , İndirilebilir Java Uygulamaları , İndirilebilir Resim , İndirilebilir Zil Melodileri , Zil sesleri , Duvar Kağıdı , Değiştirilebilir Kapaklar
    Konuşma Tanıma Sesli Not Kaydı
    Ses kontrolü evet
    Kronometre evet
    Titreştirici evet
    Bağlanılabilirlik
    Kulaklık Mini USB konnektörü ile
    Modem Kapasiteleri CSD (Ses, Veri) , GPRS
    Kablosuz bağlantılar Bluetooth
    PC Bağlantısı USB 1.1
    Bluetooth profilleri A2DP , Eller serbest , Kulaklık , Nesne gönderme profili
    Bluetooth evet
    Depolama Ortamı
    Kullanıcı hafızası 47 MB
    Hafıza Kartı Türleri Mikro Secure Digital (SD)
    Hafıza yönetimi Hafıza durumu , Dinamik hafıza ayırma
    Dahili bellek kapasitesi 128MB Nand flash + 64MB RAM
    Maksimum hafıza kartı kapasitesi 8 GB
    Aksesuarlar
    Standart Paket İçeriği Pil , CD ROM (Cep Telefonu Araçları) , Şarj Cihazı , Stylus , Kullanım Kılavuzu , USB veri kablosu , Ahize , Temizleme Bezi , Ekran Koruyucu , 1G MicroSD Kartı , Stereo Kulaklık , Ek pil kapakları , Uluslararası Garanti , SAR bilgi broşürü
    Çevre Dostu Teknik Özellikler
    Ambalaj malzemesi Karton
    Kurşunsuz lehimli ürün Evet
    Resim Oynatma
    Resim sıkıştırma formatı BMP , GIF , GIF (87a ve 89a) , JPEG
    video kayıt
    Görüntü sensörü çözünürlüğü 2M piksel
    Görüntü sensörü tipi CMOS
    Video formatı 3GP , H.263 , MPEG4

• gerçekten çok şıkmış.
  • alan arkadaşlar telefonun çektiği örnek resimleri kopyabilirler mi acaba birde telefonun dış yapısı maddesi kaliteli mi duruyor onu merak ettim...
  • bu cihazın kullanım videoları var mı acaba hiç? koyabilir misiniz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: brky

bu cihazın kullanım videoları var mı acaba hiç? koyabilir misiniz?

1. sayfada çok kısa bi video var...
  • bir de philips telefonlarında bir alana bir bedava yapıyor kısa bir süre sonra biz aldıktan sonrada bole yaparsa...delirir alanlar:D haksızmıyım arkadaşlar?
  • quote:

Orjinalden alıntı: gaspery

bir de philips telefonlarında bir alana bir bedava yapıyor kısa bir süre sonra biz aldıktan sonrada bole yaparsa...delirir alanlar:D haksızmıyım arkadaşlar?

Bu telefonda böyle bir şey yapacağını sanmıyorum.
  • umarım yapmaz... birçok alıcıya sahip olucak gibi duruyor ama F/P açısından ...
  • quote:

umarım yapmaz... birçok alıcıya sahip olucak gibi duruyor ama F/P açısından ...

Bende almayı düşünüyorum.5700'ımı satacağım.Ama bi 300'e düşsün ve bazı şeyler kesinleşsin
  • ya kesinleşme konusunda aynı fikirleyim senınle ama hocam 30unu 40ınıda aramayalım ii bi cihaz gibi duruyor kullananlarda beyenmiş bi ara gidip teknosaya bende bakma istiyorum beenirsemde alırım kısmetse bayramdan sonra...
    bide çektiği resimleri görebilseydik ne iyi olurdu ama...
  • quote:

ya kesinleşme konusunda aynı fikirleyim senınle ama hocam 30unu 40ınıda aramayalım ii bi cihaz gibi duruyor kullananlarda beyenmiş bi ara gidip teknosaya bende bakma istiyorum beenirsemde alırım kısmetse bayramdan sonra...
    bide çektiği resimleri görebilseydik ne iyi olurdu ama...

Ben dün gittim daha gelmemişti.Ama kulaklık usb'den
  •  ____PHILIPS Xenium X800 |hızlı dokunmatik|ANA BAŞLIK

Telefonun önündeki kamera mı ışık sensörü mü?
  • ışık senserü sanırım çünkü 3g tenelojisi yok telefonda...
  • bayram sonrası kart limitimi yükseltip alayım en iysi bende malum öğrenciyiz limit yerlerde
  • benim kartın limiti telefon kadr zaten...naapsaki:D
    quote:

Orjinalden alıntı: jahnny

bayram sonrası kart limitimi yükseltip alayım en iysi bende malum öğrenciyiz limit yerlerde
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.