Şimdi Ara

philips Xenium X500 (satış başladı) (ANA BAŞLIK) 2 ay bekleme süresi.. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
596
Cevap
0
Favori
69.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar henüz bir gelişme yok değil mi?
  • malesef ben bekleyemedim k550i aldım şimdilik.. çıkınca bakıcaz artık.. ne zaman çıkarsa artık..
  • Hayırlısı olsun. Bana çok acil değil. 1 ay kadar daha beklerim.
  • İnceleme için aşağıdaki linke tıklayın...
    http://www.mobile-review.com/review/philips-x500.shtml
  • Tanıtımlarda yer alan özelliklere bakılırsa oldukça iyi bir model olacağa benziyor özellikle şarjının çok gitmesi benim için en önemli özellik şu anda 3 tane telefonum kullanıyorum malesef çok konuşmak zorunda kaldığım için şarj konusu benim için sorun oluyor bu telefon ilaç gibi gelecek ama birde piyasaya çıkış tarihi ve fiyatı belli olsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wero -- 31 Ekim 2008; 19:12:27 >
  • Haklısın wero şarj gerçekten büyük sorun. İnceleme çok detaylı paylaşan arkadaşa teşekkür ederim. Biraz olsun merak giderdim. 9@9k nın eksikleri düzeltilmiş yeniden elden geçirilmiş çok güzel bir model olmuş.
  • Ya bide şu rusçayı ingilizceye falan çeviremiyor muyuz?

http://www.mobile-review.com/review/philips-x500.shtml

• Çook sağol arkadaşım.

The cost of apparatus will be about 4000 rubles (about 160 US dollars), that comparatively a little. The previous model of 9@9k still for a while will be sold in parallel from X500, but, of course, price of it will be lowered somewhere to 3000-3500 rubles (about 120-140 US dollars).

İncelemeyi yapan vatandaş X 5oo ü kasım başı gibi marketlerde bulabileceğimizi ifade ediyor. Ayrıca yukarıdaki parağrafta da yaklaşık 160 dolar civarında olacağını, aynı zamanda 9@9 k nın da 120-140 dolar aralığında satılmaya devam edeceğini öngörüyor.
  • http://www.xe.com/ucc/convert.cgi
    4000 ruble = 227 Türk lirası

http://www.xe.com/ucc/convert.cgi
    160 USD = 246 Türk Lirası
  • Çalıştığımız dist. fiyatının 225 ytl olabileceğini, ancak henüz satmaya karar vermediklerini bu hafta karar verebileceklerini söyledi.
    Karar verilirse bu hafta önsiparişine başlayabiliriz
  • quote:

Çalıştığımız dist. fiyatının 225 ytl olabileceğini, ancak henüz satmaya karar vermediklerini bu hafta karar verebileceklerini söyledi.
    Karar verilirse bu hafta önsiparişine başlayabiliriz

Güzel bir gelişme. Satacaklarını umuyorum çünkü abisi çok tutuldu.
  • philipsin bunu düşünmesi bile hata en çok satılan modelin düzeltilmiş versiyonu daha çok satması çok normal olur..
  • Distribütör firma ile bağlantılı arkadaşlar bir gelişme var mı? Satılıp satılmama kararı alındı mı?
  • pil ömrü ve özellikleri ile güzelbir cihaz.ama sar değerinede dikkat etmek lazım.Philipslerin genelde yüksek oluyor ama bu modelin sar değeri hakkında bir fikrim yok.Buraya sar değerini yazar mısınız acaba??
  • 2 ay bekleme süresi gerçekten olağanüstü
  • Galiba biraz daha bekletecekler
  • Telefonun kulaklık girişi yine mini usb mi acaba? Daha doğrusu abuk usb..

Kulaklıklı fotolarında kulaklığın jakını göstermiyorlar bilerekmi saklıyorlar dersiniz

Edit: Philips türkiye sayfasında teknik detaylar altında bağlantılar seçeneğinde belirtmişler, yeni farkettim

Kulaklık-------------------------Mini USB konnektörü ile
    Kablosuz bağlantılar----------Bluetooth

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helldancer -- 9 Kasım 2008; 13:01:35 >
  • X500 SAR değerleri

0,497 W/kg ICNIRP için (International Commission on Non-Ionizing Radiation Protection)

0,719 W/kg IEEE için (Uluslararası Elektrik Elektronik Mühendisleri Enstiüsüne göre)

Sony Ericssonlar kadar yüksek değerleri yok. W880i nin 1,4
  • sar değerleri çok düşük süper..

bide çıksaydı 199 ytl den...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.