Şimdi Ara

Philips'ten Android işletim sistemli ve kapaklı tasarımlı akıllı telefon: Xenium W9588

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Philips'ten Android işletim sistemli ve kapaklı tasarımlı akıllı telefon: Xenium W9588

Philips, hakkındaki ilk bilgileri ekim ayında ortaya çıkan Xenium W9588'i Çinli teknoloji severlerle buluşturdu. Xenium W9588, piyasadaki akıllı telefonların çoğundan farklı olarak Google'ın mobil işletim sistemi Android ile kapaklı tasarımı bir araya getiriyor.

Elimize ulaşan bilgilere göre 117.5 mm uzunluğunda, 61.5 mm genişliğinde, 20.5 mm kalınlığında ve yaklaşık 330.3 gram ağırlığında tasarlanan Xenium W9588, siyah ve altın renk kombinasyonuyla dikkatleri üzerinde topluyor. Akıllı telefonun kapağının gerek ön yüzüne gerekse arka yüzüne ekranların yerleştirildiği görülüyor. IPS (In-Plane Switching) panelli olan bu ekranlar, 3.5-inç büyüklüğünde ve 480 x 854 piksel (FWVGA) çözünürlüğünde.

Android 4.2 ''Jelly Bean'' işletim sistemiyle çalışan Xenium W9588, MediaTek firmasının dört çekirdekli MT6589 yongada sistem çözümünü bünyesinde barındırıyor. 28 nm'lik üretim süreci teknolojiyle geliştirilen ve 1.2 GHz saat hızında çalışan bu platform, ARM'ın enerji verimliliği konusunda iddialı olan Cortex-A7 tasarımını temel aldığı gibi PowerVR SGX544 grafik işlem birimiyle geliyor.

1 GB RAM'in yanı sıra 4 GB'lık dahili depolama alanına sahip olan akıllı telefon, kamerasıyla 8 megapiksel çözünürlüğünde kareler yakalayabiliyor. Dahili depolama alanının yetersiz kaldığı durumlarda ise kapasitenin microSD kartlar aracılığıyla arttırılabilmesine olanak tanınmış durumda. Son olarak 2.600 mAh kapasiteli lityum iyon bataryanın güç verdiği Xenium W9588, Çin'de 4.999 Yuan fiyat etiketiyle satılıyor. Merak eden okuyucularımız için 4.999 Yuan'ın kendi para birimimizle karşılığı güncel kurlarla 1.678 TL. Akıllı telefonun Çin dışındaki pazarlara açılıp açılmayacağı ise henüz bilinmiyor.

Philips'ten Android işletim sistemli ve kapaklı tasarımlı akıllı telefon: Xenium W9588

• Hastasıyım böyle telefonların yaa

• kapaklı telefonlar eskıden bu yana hep hosuma gıtmıstır,phılıps genelde cok uzun sure bekleme ve konusma olanakları saglayan cep telefonları uretıyor umarım bu da oyledır keza tek eksısı 4gb dahılı hafıza olusu..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Madem cikardin Android 4.4.2 ile piyasaya sur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.678tl fazla degil mi :/

• fotoğraftaki ekranla özelliklerde yazan arasında uçurum var sanki :D

• Cihaz türkiyeye gelmez 2.690 liraya kimse almaz

• Philips in marka değeri benim için yok çünkü 9 10 liralık kulaklık satıyor ve cok kotu bana çok soğuk geliyor.

• Philips'in elindeki potansiyeli böyle harcaması üzücü. Nerede o eski philips kalitesi.

Ne yazılım desteği var ne eski kalitesi. Hala kalitesi iyi konumda ama o eski philips'ten eser yok şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ioa90

Philips in marka değeri benim için yok çünkü 9 10 liralık kulaklık satıyor ve cok kotu bana çok soğuk geliyor.

"Giriş seviyesi kulaklık piyasası ile akıllı telefon piyasasını karşılaştırmalı analiz etmeye çalışan slikon vadisinin kayıp CEO sunun dramı"

adlı filme hoşgeldiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avorlair -- 15 Aralık 2013; 11:01:24 >
  • 1.678tl fazla degilmi bence biraz fazla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birçok kişi sever böyle telefonu ama 330gr nedir arkadaş ya. Güncel telefonlar 100gr lara düşmüşken, 2 telefon birleştirsen bile 330 un yarısını ancak geçiyor.
  • Berbat

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayatımda gördüğüm en iyi çöp... 1.678 tl x)

• quote:

Orijinalden alıntı: Avorlair

quote:

Orijinalden alıntı: ioa90

Philips in marka değeri benim için yok çünkü 9 10 liralık kulaklık satıyor ve cok kotu bana çok soğuk geliyor.

"Giriş seviyesi kulaklık piyasası ile akıllı telefon piyasasını karşılaştırmalı analiz etmeye çalışan slikon vadisinin kayıp CEO sunun dramı"

adlı filme hoşgeldiniz..

Dostum ben ikisini karşılaştırmadim Sadece Philips'in bendeki marka algısını söyledim. Herkesin bir marka algısı vardır değil mi onun sebebini söyledim. ama yine de güzeldi.

• Harbi kapalı telefonlar çok hoş duruyor

• İphone a uzun diyordunuz alın size ultra uzun telefon..

• Milyon dolarlık (belkide milyar bilmiyorum) şirketleri mal adamlara teslim edersen böyle olur. Şöyle normal tasarımı olan, güzel bir donanımı olan ve kâr marjı çok yüksek olmayan bir telefon üretseler tonla satarlar ama işte kafa...20.5 mm kalınlığında yok artık...

• çift panel düşük hafiza düşük ram yüksek fiyat Çinlileri bilmem şahsen hoşuma gitmedi en azından s4 pro kullansalardı ayrıca pilide büyütmeleri lazım. Ne kadar dayanıklı onuda inceleyip görmek lazım.

• Lakin fiyat fail to fail

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.