Şimdi Ara

Philips SHQ6500C inceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Motosiklette ve sporda kullanmak üzere aldığım, tasarımı muhteşem olan bu kulaklığı neden sevemediğimi anlatan bir yazı olacak ne yazık ki.

Philips SHQ6500C inceleme

Kulaklık gerçekten çok iyi dizayn edilmiş.
    En sevdiğim tarafı kulağa oturuş biçimi.
    Kanatçıklar çok az rahatsız ediyor fakat bu kulaklık istemediğim sürece kulağımdan çıkmayacak bunu hissedebiliyorum.
    Biliyorsunuz neredeyse her kulaklıkta, kulağınızın üzerine yatamama veya kask giydiğinizde kulağınızda bir basınç hissedersiniz dışarıya çıkan çıkıntıdan ötürü.
    Bu kulaklıkta ise elinizle bastırdığınızda bile canınız acımıyor. Kulak kanalı dışına çıkan tek şey kablosu...

Buraya kadar her şey süper arkadaşlar hiç bir sorun yok.
    Özellikle benim gibi kulak kanalına giren kulaklıklar kullanamıyorsanız bu tasarımı çok seveceksiniz.

Ses kalitesine geldiğimizde tüm bu özellikler adeta size kırbaç vuruyor.
    Su altında dinliyormuşcasına, mid'den, tiz'den, bass'dan ayrı ayrı hiç birinden zevk alamıyorsunuz.
    Benim gibi üretimden kalkmış "sennheiser 470" gibi bir kulaklık kullandıysanız duyduğunuz ses size zevk vermek yerine eziyete dönüşüyor.

Ses kalitesinin su geçirmezlik özelliği için kaybedildiğini düşünüyorum ama keşke su geçirseydide daha güzel ses verseydi...

Fiyatı 234,40 TL

Ürünü iade etmeyi ve bu tarz bir ürün almayı düşünüyorum, önerilere açığım!

Saygılar, Sevgiler efenim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Morphinz -- 29 Mart 2019; 1:36:17 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.