Şimdi Ara

PHILIPS SHE 6000 Detaylı Kullanıcı İncelemesi (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
2
Favori
24.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu kulaklığı almayı düşünüyorum. iPod Touch ile kullanan var mı bu kulaklığı? Geçen gün bir kulaklık aldım, 50 tl verdim, uymadı touch a kutusunu falan attığım için geri de götüremedim. Şimdi satmaya çalışıyorum, alan çıkmıyor. Ağzım yandığı için sütten temkinli yaklaşıyorum. iPod touch ile uyuyorsa direk alacağım. Onun dışında daha çok progressive rock-metal ağırlıklı dinliyorum. Ses derinliği çok iyi demişsiniz. Sanırım iyi bir tercih bu kulaklık bu müzik için. değil mi?

Bu arada ses izolasyonu hakkında şikayet gelmiş. Gerçekten o kadar kötü mü? Dışardan ses geçiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sicknessss

Bu kulaklığı almayı düşünüyorum. iPod Touch ile kullanan var mı bu kulaklığı? Geçen gün bir kulaklık aldım, 50 tl verdim, uymadı touch a kutusunu falan attığım için geri de götüremedim. Şimdi satmaya çalışıyorum, alan çıkmıyor. Ağzım yandığı için sütten temkinli yaklaşıyorum. iPod touch ile uyuyorsa direk alacağım. Onun dışında daha çok progressive rock-metal ağırlıklı dinliyorum. Ses derinliği çok iyi demişsiniz. Sanırım iyi bir tercih bu kulaklık bu müzik için. değil mi?

Bu arada ses izolasyonu hakkında şikayet gelmiş. Gerçekten o kadar kötü mü? Dışardan ses geçiyor mu?

ipod touch ile sorunsuz kullanabilirsin bir sorun çıkacağını sanmam.

ses derinliğini için zaten yukardaki yazılanları okusan yeterli.

ama maalesef izolasyonu gerçekten zayıf, daha gerçekçi olmak gerekirse izolasyon konusunda çok bir beklentin olmasın.

Kolay gelsin

• Selam,
    Konuyu baştan sona okudum.
    TRT akşam sefası programını uydu üzerinden sürekli izlerim. Uydu alıcım Sansui SPV-7500. Bu programın her bölümünü kaydederim. TRT Arı stüdyosunda programı canlı olarakta izledim.
    Evde philips she 6000 ile yapmış olduğum kayıtları dinledim. Kulaklarıma inanamadım. Neredeyse aynı sesler. Enstrüman ayrıntıları, baslar, midler, tizler, solistlerin sesleri neredeyse aynısı. Bu fiyata bu performans beni fazlasıyla memnun etti.
    Ayrıca boğuk ses alıyorum diyen arkadaşlara; kulaklığı en az 600 saat kullandıktan sonra deneyin. Farkı göreceksiniz.
  • bazı ilan sitelerinde she 6001 diye bir model var. amazon.com'da falan da satılıyor. 6000'den ne farkı var çözemedim. yalnız bizim ilan sitelerinde satılanlar 20 lira fiyat koymuşlar. bu beni şüphelendirdi biraz. bilgisi olan var mı? sahte olma olasılığı nedir?

edit: satanlar pek tekin değil gibi. bu mesajı görmezden gelebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi painkill -- 24 Ocak 2012; 17:22:22 >
  • bu kulaklık yüzünden artık başka kulaklık beğenemiyorum 180 tl saydım Sennheiser ve Sony 'e ama aynı gün attım bu kulaklıktaki derinlik hiçbirinde yok
  • AKG sattığım bi arkadaşa bu kulaklığımı verdim bi kaç günlüğüne denemesi için, az kalsın geri vermiyordu kulaklığımı her dinleyen farkı duyuyor arkadaş
  • Kulak ici kulaklikta gercekten philips en iyisi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.B.V.

Kulak ici kulaklikta gercekten philips en iyisi.

Hayır dostum yanılıyorsun. Philipsın sadece bu kulaklığı çok iyi. Diğer kulaklıklarının çoğu kötü. Beats , sennheiser , AKG , creative , Ue , bose bu saydıklarım philips ı 10 a katlar.
  • Ben bu kulaklıgı umranıyede deneyerek almıstım çok hosuma gıtmıstı ve 15 liraya almıstım şimdi sahtemı diye düşünüyorum ama kulaklık gerçekten iyi

• satıldığı bir site var mı?
  • Ben bu kulaklığı geçen sene almıştım ne yazık ki fazla hor kullanıldığı için bozuldu. Daha sonra Creative EP-630 aldım SHE 6000'den sonra kötü geldi. Creative'i kardeşime verdim kendime She6000 bulamayınca she7000 aldım ama uzaktan yakından alakası yok SHE 6000 ile bu daha da kötü çıktı. Şimdi tekrar SHE 6000 almak istiyorum ama bulamıyorum hiçbir yerde :(
  • Kulaklığı aldım 2 gün önce. yenicarsim.com'da var haberiniz olsun.
  • Kulaklık güncelleiğini yitirmiştir, Philips geçen zamanda pek çok yeni model çıkardı, onları incelemenizi tavsiye ederim.
    Bu arada 15 ytl'ye bu kulaklığı aldığını iddia eden arkadaş, şayet ürün orjinal ise bedava almış...
  • Merhabalar, Philips she6000 ürününü çok merak ediyorum bundan 1 hafta evvel " she7000" kulaklığım wardı iphone taktığım zaman gerçekten o bass'ı içimde hissediyordum çok harika bi kulaklıktı. şimdi çok kararsız kaldım 1 tane almam gerekiyor she7000 bass vuruşu she6000 den daha mi iyi arasındaki bass ve ses düzeyi için bilgilendirirmisiniz veya bunlardan daha iyi bir basslı kulaklık var ise bilgilendirme yaparsanız çok sevinirim ( kulak içi ) terciğim hemen almak istiyorum çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sasuke34

Merhabalar, Philips she6000 ürününü çok merak ediyorum bundan 1 hafta evvel " she7000" kulaklığım wardı iphone taktığım zaman gerçekten o bass'ı içimde hissediyordum çok harika bi kulaklıktı. şimdi çok kararsız kaldım 1 tane almam gerekiyor she7000 bass vuruşu she6000 den daha mi iyi arasındaki bass ve ses düzeyi için bilgilendirirmisiniz veya bunlardan daha iyi bir basslı kulaklık var ise bilgilendirme yaparsanız çok sevinirim ( kulak içi ) terciğim hemen almak istiyorum çünkü

Biraz geç oldu ama şunu öneririm. Kendisi tam bir bass manyağıdır.

http://www.vatanbilgisayar.com/Kulakl%C4%B1k%20ve%20Mikrofonlar/creative-ep-630-creative-ep630-kulak-ici-kulaklik/productdetails.aspx?I_ID=23257

• She6000 ep630 dan daha iyi bir kulaklık bence.herşey bass değil

• quote:

Orijinalden alıntı: CroceusAstrum

quote:

Orijinalden alıntı: Sasuke34

Merhabalar, Philips she6000 ürününü çok merak ediyorum bundan 1 hafta evvel " she7000" kulaklığım wardı iphone taktığım zaman gerçekten o bass'ı içimde hissediyordum çok harika bi kulaklıktı. şimdi çok kararsız kaldım 1 tane almam gerekiyor she7000 bass vuruşu she6000 den daha mi iyi arasındaki bass ve ses düzeyi için bilgilendirirmisiniz veya bunlardan daha iyi bir basslı kulaklık var ise bilgilendirme yaparsanız çok sevinirim ( kulak içi ) terciğim hemen almak istiyorum çünkü

Biraz geç oldu ama şunu öneririm. Kendisi tam bir bass manyağıdır.

http://www.vatanbilgisayar.com/Kulakl%C4%B1k%20ve%20Mikrofonlar/creative-ep-630-creative-ep630-kulak-ici-kulaklik/productdetails.aspx?I_ID=23257

tavsiyen için çok teşekkür ederim bunu alıcam denemekte fayda var :)

• quote:

Orijinalden alıntı: asilkaplan1

She6000 ep630 dan daha iyi bir kulaklık bence.herşey bass değil

she6000 ep630'dam görünüş olarak iyi olabilir ama bass'ın yüksekliği ve ses kalitesi umduğum gibi değil. Bass yüksek olduğu zaman sanki kendimi konserde gibi hissediyorum bu bana daha bir heyecan veriyor bu sebepten dolayı bass 'ı yüksek kulaklık arıyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sasuke34 -- 16 Temmuz 2013; 21:31:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asilkaplan1

She6000 ep630 dan daha iyi bir kulaklık bence.herşey bass değil

İki kulaklığı da tecrübe etmiş biri olarak söylüyorum ki; zevke göre değişir aslında. EP630 daha çok bass ağırlıklı ama kaliteli bir kulaklıktır. Kulağınızdaki titreşimleri hissedebilirsiniz. Dışarı ses vermez, ses almaz. SHE6000 ise akustik yapısıyla daha dengeli ve temiz bir ses verir ama bassları biraz eksiktir. Çünkü akustik yapısı nedeniyle kulağınıza hava giriş - çıkışı sağladığndan kulağınıza baskı yapmaz bass için. Yüksek sesle müzik dinlediğinizde dışarı biraz fazla ses verebilir ve dışarıdan gelen sesleri EP630'a göre daha fazla duyarsınız. Fakat akustik yapısı sayesinde sesleri daha net ayırt edebilmenizi sağlar. Dediğim gibi o bundan iyi diyebilmek sadece zevk meselesiyle ilgilidir.

Bu arada Creative'in sevmediğim özelliği ise ürünlerinde kullandığı malzeme kalitesidir. Ses kalitesinden ödün vermemek ve fiyatı makul tutabilmek için malzeme kalitesini düşük tutar ve ürünleri genelde çabuk bozulur. Bugüne kadar biri PC için headset olmak üzere iki Ceative kulaklığım oldu ve ikisi de kısa sürede bozuldular. Fakat bozulana kadar ses kalitelerinden hiç bir şikayetim yoktu. Lakin 6 ay - 1 yılda bir kulaklık alacak kadar zengin olmadığımdan mümkünse diğer markalara yönelmeye çalışıyorum.

@Sasuke34

Umarım faydalı olabilmişimdir ve memnun kalırsınız kulaklıktan. :)

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.