Şimdi Ara

Philips PUS8505 kullanıcıları grubu (ilk mesaj güncelleme 30.09.2023) Android tv 11 yükseltilebilir. (181. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.445
Cevap
124
Favori
355.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet 65PUS8505 IPS Dled hocam.

• dostlar bu philips'lerde usb'de fat32 görüyor, ancak fat32'ye de tek parça halinde 4gb üzerinde dosya yükleyemiyorsunuz. exFat, NTFS denedim ama okumadı. 4K filmleri usb yoluyla nasıl tv'ye aktarabiliriz?

• Alfredo kullanıcısına yanıt

NTFS de sıkıntı yok görüyor ben 4k film attım izledim tek parça 30gb hatta bir çok kez değişik boyutlarda 4gb nin çok üzerinde olmasına rağmen hiç sorun çıkmadı kullandığınız üründe sıkıntı olabilir. ben 128gb usb ve 500gb harici hdd ile kullandım

• yk2548 kullanıcısına yanıt

Elimdekiler 8gb 16gb ve promosyon amaçlı gelen ürünler. Emin olmak için aşağıdaki ürünü sipariş ettim.

https://www.hepsiburada.com/sandisk-ultra-type-c-128gb-usb-3-1-usb-bellek-sdcz460-128g-g46-p-HBV00000VHK34?magaza=Hepsiburada

Eğer çözersemde düşük kapasiteli olmasın diye de 128 gb sipariş verdim.

• inexo kullanıcısına yanıt
    Dinamik kontrasti tamamen kapatip bir deneyin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Alfredo kullanıcısına yanıt

bu ürün tvye uyumlu değil sadece tvde tip a portu var yani klasik usb portu satın aldığınız ürün tip c çalışması için adaptör falan gerekli oda ne kadar sağlıklı olur bilemem kargo yapılmadıysa iptal edip uyumlu bir model alabilirsiniz.

• Dün HB den çek ile 6.250 tl ye bu tv yi sipariş geçtim. İnşallah pişman olmam. Cuma cumartesi teslim olur. Akım koruma pirizi de aldım. Servisin kurumu esnasında önereceğiniz şeyler var mı ?
    Sony alacaktım ama 9.000 tl isteniyo. Bütçemi zorladı.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • endars kullanıcısına yanıt

problem biraz da panelin akıcı olmamasından kaynaklı. uydu yayınları genelde takıla takıla gidiyor hareketli sahnelerde iz gibi takip ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • inexo kullanıcısına yanıt
    Normal kanal performansindan bende memnun degilim dinamik kontrasti kapatinca bende karanlik sahneler daha iyi oldu o yuzden yazdim. İyi gunler

• Merhaba arkadaşlar, 58" olan için tavsiye ettiğiniz duvar askı aparatı var mıdır? Duvara monte ettirmem gerekiyor ama en az 10cm de boşluk olması gerek, açılan aparatlardan mı almalıyım yoksa sabit olanlardan alıp arkasına profil mi koydurmalıyım?

• endars kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim

• Shane20 kullanıcısına yanıt

Açılan aparatlardan almanız daha mantıklı. Bende o şekilde takılı zira va panelin yan açıdan izleme sıkıntısını ortadan kaldırabiliyorsunuz ayrıca gerekirse tv yi öne doğru hafif eğebiliyorsunuz

• kaan08 kullanıcısına yanıt
    Anladım, teşekkür ederim ben de öyle düşünmüştüm. Hepsiburada da satılan 200 liralık aparatlar işimi görür mü bir tavsiyeniz var mı?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • tgezer kullanıcısına yanıt

aynen bende umutlanmıştım ama hiç bir değişiklik yok ilgili şu sayfa var.

burdada bizim cihazlar görünmüyor çok kullandığım bir özellikti alırkende kontrol etmiştim var mı diye ama çalışmıyor.

ve bu sayfada 250 gb harici güç kaynağı olan disk takın diyor paranoyak oldum acaba alıp denesem mi.

acaba yeniden kurulum yapsam farklı ülke seçsem çalışır mı diye düşünüyorum belki Türkiyede çalışmıyordur.

ayrıca bu pvr yi tek ben mi kullanıyorum kimsenin umrundada değilmiş derken sizi buldum. :)

https://tpvcrmplus.force.com/PhilipsTVAudioMonitorConsumerCare/s/article/How-to-record-a-programme-on-a-Philips-TV-TPM17-1-TPM17-3-TPM18-1-TPM19-1-TPM19-2?language=tr

• quote:

Orijinalden alıntı: esasli

aynen bende umutlanmıştım ama hiç bir değişiklik yok ilgili şu sayfa var.

burdada bizim cihazlar görünmüyor çok kullandığım bir özellikti alırkende kontrol etmiştim var mı diye ama çalışmıyor.

ve bu sayfada 250 gb harici güç kaynağı olan disk takın diyor paranoyak oldum acaba alıp denesem mi.

acaba yeniden kurulum yapsam farklı ülke seçsem çalışır mı diye düşünüyorum belki Türkiyede çalışmıyordur.

ayrıca bu pvr yi tek ben mi kullanıyorum kimsenin umrundada değilmiş derken sizi buldum. :)

https://tpvcrmplus.force.com/PhilipsTVAudioMonitorConsumerCare/s/article/How-to-record-a-programme-on-a-Philips-TV-TPM17-1-TPM17-3-TPM18-1-TPM19-1-TPM19-2?language=tr

PVR kullanabilmek için avrupa üretimi /12 olan model gerekiyor. Ben artık bu saatten sonra PVR ın güncelleme ile geleceğinden hiç ihtimal vermiyorum. Bu kadar sattıktan sonra uğraşmazlar. 3-5 kişi harici doğru dürüst şikayet eden olmamıştır. Dolayısıyla bir baskı hissetmediler.

• Android marketteki Philips tv remote uygulamasında info tuşu gelmiş. Önceki sürümde yoktu. Özellikle netflix izlerken kalite bilgilerine bakmak için kolaylıkla kullanılabilir. Tek eksiği amlight kapatma yok. Onun haricinde gayet başarılı

• chemsul kullanıcısına yanıt
    linkteki usb bellekte sadece tip c girişi var bunu tv ye nasıl takıpta çalıştırmayı düşünüyorsun bilmediğimiz bir girişimi var tvnin ben klasik usb girişinden başka görmedim sen bulduysan yerini bizede söyle bizde bilelim

telefon uygulamasını diyorsun demi bir an fiziki kumandadaki philips mağaza tuşu sandım. Netflix fiyatı yükseltip kalıteyi kıstı onlarada ayrı uyuz olmaya başladım bi ton cihaz alıp tv ye 50mbit hız getirdim sonuç hala 11mb ile 4k kakalıyor boşa aksiyona girmiş oldum :S ha youtube a yaradı orda herşey 4k artık o ayrı :D

Donanım aynıysa avrupa yazılımı yükleteleim servise biraz bahşiş versek yüklemez mi 😃

• 
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.