Şimdi Ara

Philips PUS8505 kullanıcıları grubu (ilk mesaj güncelleme 30.09.2023) Android tv 11 yükseltilebilir. (272. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.445
Cevap
124
Favori
355.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Valla acsin kapatsin yeter suan :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bha41 kullanıcısına yanıt
    Telefonu kullanın idareten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tgezer kullanıcısına yanıt

Ben evde oldugumda tv den acip tv+ a geciyorum da sorun ben evde yokken :) acip kapatabilen yok :)

• bha41 kullanıcısına yanıt
    Hocam philipsin orijinal servis sitesi vardı bulursam mesaja ekleyeceğim.

Buldum hocam, https://www.phaksesuar.com/philips-brc0884301/01-tv-kumanda

Phaksesuar olarak diğer sitelerde de satış var ama kumanda olarak sanırım sadece bu model kalmış. Ben de daha önce yedek tv için bu modeli almıştım, 8505 için hem ambilight tuşu yok hem de şu sol üstlerde olan hızlı menü tuşu yok, ana ekrana gelip oradan ayarlara girmek gerekiyor. Onun dışında malzeme kalitesi için alınabilir.

Ben hatta iki kere aldım birinde aynısının ambilight tuşu olan modelini gönderdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Denizinbabası -- 5 Ocak 2024; 18:52:1 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Tesla Nikola kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam bu şekilde dns kodlarını girdiğiniz zaman banka uygulamaları , fotoğraflar gerekse daha hassas içerikler bu dnsler tarafindan okunmaz mı , bilmediğimden soruyorum . bu tarafta bi güvenlik riski yoksa bende bu ayarları yapacağım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Denizinbabası kullanıcısına yanıt

Tesekkurler hocam,mantikli duruyor eticaret sitelerinden arastirip bunu alayim

• Merhaba arkadaşlar, panel içi toz girmesi konusunda yapılacak bir şey var mı?

• ibrahimyz İ kullanıcısına yanıt

Vpn icin gecerli o, dns icin degil

• larKKral kullanıcısına yanıt

şeffaf koli bandıyla bantlamıştı donanımarşivi youtube kanalında bu tv'nin incelenmesinde görmüştüm

ekrana tık tık diye hafifçe parmağında tıklatırsan panel içi tozlar düşüyor ben bantlamadım çok kafaya takmadım ama zamanla toz birikebilir

• Tesla Nikola kullanıcısına yanıt
    philips tv de Google android tv var modeli 55pus8508 bu modele reklam engelleme yapabilir miyim android 12 sürümü . statik ten 94.140.14.14 yaptım wifi ye bağlanıyor fakat internet yok diyor

Bende android 9 var sikinti yok dnsde. Yeni surumlerde sikinti olabilir. Internetten reklam engelleyen dns arastir onlari deneyebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tesla Nikola -- 20 Ocak 2024; 23:51:13 >
  • sorumsuzadam kullanıcısına yanıt
    Philips PUS8505 kullanıcıları grubu (ilk mesaj güncelleme 30.09.2023) Android tv 11 yükseltilebilir.

Tam aynı yerde benim lg 65nano816pa modelimde Var bu bulutlanma siz ne yaptınız hocam bir çözümü var mı veya onarım için ne istendi bende adana ikamet ediyorum da

• emreli01 kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Adanadaki ekektronikci yapamadi. Acmisti tv arkasini vs hatta ledleri de siparis etmisti. Paneli ayiramadim dedi. Toparlayip arizali sekilde geri verdi 😀 sonra ben de lg aldim. Osmaniye servisi kuruluma geldi. (Lg servisi de bilmem ne elektronik diye geciyor, tv tamircisi yani). Philips i sokup yerine takin demistim. Neden filan dedi. Gosterdim ben de. Biz yapariz bunu dedi. Yeni aldigim lg tv yi takip philips i aldilar. 1 hafta sonra 2500 tl ye tamir edip getirdiler (mesaji yazıldığım zaman oldu, sanirim 2 ay oldu). Philips i de yatak odasina taktim 😀

Edit: zaman cok cabuk geciyor. 7 ay olmus tamir ettireli :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorumsuzadam -- 13 Şubat 2024; 0:38:54 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • güncelleme geldi mi arkadaşlar?

• Arkadaşlar samsung dex bağlayan oldu mu hiç? Neden bu uyarıyı verir? Çamur gibi.
    Ayarı falan mı var?

Philips PUS8505 kullanıcıları grubu (ilk mesaj güncelleme 30.09.2023) Android tv 11 yükseltilebilir.

• 7 Nisanda android 11 kullananlar için yeni güncelleme gelmiş sadece TV üzerinden güncellenebiliyor, 3. güncelleme oldu android 11 için neden bizlere gelmedi veya neden sadece böyle bir süreç var galiba /62 uzantısı kaynaklı olabilir.

• Mbaydar76 kullanıcısına yanıt
    Bende halen 9 yüklü 🤔 11 yüklü değil denetleyince güncelleme yok

• Kontrol edince güncelleme yok diyor ama . Smart ekranı kafasına göre değişiyor. Google filmleri göstermesini istemiyorum. Alışveriş diye bir sekme koymuş. Kaldıramıyorum da.

TV kasılıp duruyor. Ayarlara basınca 2-3 bazen abartısız 4-5 saniye gecikmeli geliyor.
    Amazon prime filmleri kasılıp duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgezer -- 14 Nisan 2024; 17:40:42 >
  • tgezer kullanıcısına yanıt
    bendede aynısı oldu ekran arka planı kafasına göre resim gösteriyor . simgeler belli belirsiz soluk duruyor . eski ekrana dönebilen çözen varsa yardımcı olabilir mi saygılar. Android sürümü 12

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahimyz -- 14 Nisan 2024; 22:19:30 >
    12 mi ? 🙄
    Biz daha 9 dayız.

• 
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.