Şimdi Ara

Philips PUS8505 kullanıcıları grubu (ilk mesaj güncelleme 30.09.2023) Android tv 11 yükseltilebilir. (211. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.445
Cevap
124
Favori
355.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bende bu cevabı arıyorum. Çocuklar için bu youtube tam facia.

• Merhaba ben 50 pus8505 tv de uydu cihazı kullanıyorum bu nedenle bana m3u iptv listemi sorunsuz kullanabileceğim bir iptv uygulaması tavsiye edebilir misiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tivimate bu kategoride en başarılı uygulama, ücretli birr uygulama fakat sonuna kadar hakediyor. Tavsiye ederim.

@FEYZO950

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahsiyet -- 27 Eylül 2021; 6:35:49 >
  • Teşekkürler

• Chrome kullanan var mı tv de

• Arkadaşlar merhaba 58pus8505 alalı 3 hafta oluyor. Tvden son derece memnunum ancak bir sorum var sesli komut özelliği ile google açmaya çalıştığımda googleı açıyorum diyorum ama açılmıyor ayrıca yüklü gelen google uygulamasını uygulamalar bölümünde bulamıyorum. Google nasıl açabilirim acaba? Yardımcı olursanız sevinirim.

• Arkadaşlar eve misafir çocuk geldi malumunuz ekranın içinden geçti. 58pus8505 kullanıyorum henüz alali 1 ay oldu. İlerleyen süreçte bu çizik herhangi bir sorun teşkil eder mi garanti anlamında? Ya da ciziği giderici bir öneriniz mevcut mu?. Ekrani açtığımda herhangi bir gözle görülür problem yok. Teşekkürler

Philips PUS8505 kullanıcıları grubu (ilk mesaj güncelleme 30.09.2023) Android tv 11 yükseltilebilir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• sanguchii kullanıcısına yanıt
    Çok geçmiş olsun o çizik zamanla ekranı temizlerken büyüyebilir garanti konusunda nasıl bir sonuç çıkar bilmiyorum

• Emre7492 E kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Nasıl bir temizleme yapmamı önerirsiniz mikrofiber bezle fakir in lcd temizleyici suyu ile temizliyorum. İnternette diş macunu ile çizikleri giderdiklerini iddia ediyorlar böyle bişey denemeli miyim?

Diş macunu olayı fasofiso o gerçek olsa kimse telefonlara ekran koruyucu taktırmaz çiziğin büyümesine engel bir seçenek yok çünkü panel esnek bir malzeme temizleme esnasında narin ve o kısım civarına fazla yaklaşmamak gerek tekrardan geçmiş olsun

• Emre7492 E kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler önerileriniz için orayı kuru bezle dahi temizlememem mi gerek hocam

Aynen öyle esnek olmasından dolayı çizik büyüyebilir

• Geçmiş olsun üzücü bir durum malesef :/

• Teşekkürler :( önerileriniz için :(

• quote:

Orijinalden alıntı: FEYZO950

Merhaba ben 50 pus8505 tv de uydu cihazı kullanıyorum bu nedenle bana m3u iptv listemi sorunsuz kullanabileceğim bir iptv uygulaması tavsiye edebilir misiniz.

Denge iptv kendi serverlmız kendi uygulamamız . Özelden yazın. Tam uyumlu beğeneceksiniz

• Servisinin ve philipsin sorunlarını bilmeme rağmen uygun fiyatlı olduğundan 50pus8505 alarak aranıza katıldım arkadaşlar.. vatandan aldïm..

Ölü piksel yok banding yok homojenlik çok iyi arayüzde gayet hızlı.. daha ne olsun

Edit: kumanda direk tvye tutmayınca zor algılıyor bu sizdede böylemi arkadaşlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazy585858 -- 6 Ekim 2021; 7:48:59 >
  • crazy585858 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.ne kadara aldınız acaba?ben de düşünüyorum bu modelden..

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • hayırlı olsun kumanda zaman zaman dediğiniz sorunu yapabiliyor.

@chemsul hocam çocuk kilidi gibi bişey vardı sanki youtube için onu deneyin yada internet sağlayıcı yada modem üzerinden çocuk profili seçin dicem ama o komple sizide etkiler.

• Sağolun hocam 6.400 e aldım son kalanlarıda satmaya çalışıyor firmalar.. kaçırmayın derim :)

@jagatai bende hep yapıyor hocam canımı sıktı acaba neden.. pilide yeni ama :/

• 
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.