Şimdi Ara

Philips PUS8204 / PUS8804 Deneyim Grubu (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
930
Cevap
12
Favori
42.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hareket hızı ayarını maksimum ile kapalı olarak değiştiriyorum karasal yayınlarda bir fark olmuyor, aynı ayarı netflix de falan yapınca cok net anlaşılıyor. karasal yayınları daha akıcı hale nasıl getirebiliriz yapabilen var mı
  • DjarumBlack- kullanıcısına yanıt
    30 yaşındayım. 15 senedir karasal yayın izlemiyorum. En son "Ekmek Teknesi"ni bitirdim ve Türk TVleri benim için bitti. Hiçbir eksikliğini hissetmiyorum. Siz de başarabilirsiniz
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    haklisiniz :) dizi falan degilde maç yayinlarinda akıcılık yok bu konuda bir kac kez dile getirdim ama çözüm bulamadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2 kere bitirdigim diziyi bastan izletiyor bana bu televizyon, boyle ambiyans gercekten mukkemmel yapiyor her seyi. gunluk sorunlarimdan ariniyorum meditasyon gibi bir sey

Philips PUS8204 / PUS8804 Deneyim Grubu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DjarumBlack- -- 18 Mayıs 2020; 1:53:24 >

• LGatakan kullanıcısına yanıt
    3,70 metre odanın uzunlu koltuk olcak duvara monte yani 3 metre yer den izlicem 3,70 e 3,70 oda. Evlencem için alcam pek tv le işim normalde olmuyorsu ama evlenince almışken bir kere alıcam. Sadece aradaki fiyat farklarına değermi. 55 65 de fark vardır. 58 65 de az vardır diye düşünüyorum. Ya da lg mi baksam bilmiyorum. İnanın tv teknolojisine çok uzağım anlamam yani burdaki yorumlar değerli benim için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adem-123 kullanıcısına yanıt
    3 metre ise 65inch önemli. Hatta yerinizde olsam 70PUS7304 de düşünürüm.
  • Yok hocam o çok aşar evleniyorum, çok şeye harcamam var😂
    6724 ler niye değil mesela 70 inç ama fiyat farkı 1300 tl 6700 lerde farkı ne

• Philips PUS8204 / PUS8804 Deneyim Grubu

Merhaba arkadaşlar şikayet var com da böyle bir yazı gördüm
    Vatan bilgisayar servis raporu olursa değişim yaparız demişler sizce ben vatan i arayıp ürünü beğenmedim iade etmek istiyorum TV de sorun yokmu diyim ama ışık sızmaları var
    Yada vatanı arayayım TV de ışık sızmaları var 14 günlük iade hakkım var iade etmek istiyorum mu diyim değişim yapalım derlerse kabul edeyim değilmi servis raporu isteye bilir servis verirmi rapor

• Sahanne21 S kullanıcısına yanıt
    Bana gelen onay mailin de bu şekilde yazıyor ama isterseniz siz genede varanbilgisayara sorun.

Philips PUS8204 / PUS8804 Deneyim Grubu

• yemre2000 Y kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba cevap için teşekkür ederim şimdi ben şuna karar veremedim vatan i arayıp
    TV yi beğenmedim görüntüsünü falan iade etmek istiyorum mu diyeyim yoksa
    TV de ışık sızmaları var bana ayıplı ürün satmış siniz iade etmek istiyorum mu diyeyim
    2. Seçenekte servis raporu falan isteye bilirler servis rapor verirmi acaba

• Sahanne21 S kullanıcısına yanıt
    Şu durumda servis daha mantıklı forumda yakın zamanda alıp ışık sızması şikayeti olan bir arkadaş servis çağırmış ve ekran fotoğraflarını servise vermiş onlarda genel merkeze göndermişti onlardan cevap bekliyordu

• yemre2000 Y kullanıcısına yanıt
    Hocam malesef iş servise yansıdı mı işler daha çok zorlaşıyor geçen yıl kardeşime Vestel TV aldık ondada ışık sızmaları vardı hiç bir sonuç alamadık TV elimizde kaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sahanne21 -- 18 Mayıs 2020; 21:45:21 >
  • 47lg la660 serisi var oturma odamda bulutlanma isiksizmasi ne ararsan var bugün vatandan 55 Sonny 9005 sipariş geçtim salona koyacağım aslında ihtiyaç 65 ekran da oda 11bin TL enucuzu arada 4 Bin var bide bu flips kafama takıldı ikisi arasında Sony kalitesini tercih ettim inşallah hayırlı olur.

• 181501 kullanıcısına yanıt
    55xf9005 model Sony geçen hafta teknosada 6.700 e satıldı. Eğer o fiyattan aldıysanız çok güzel.
    Bizim Philips tercih etmemizde en önemli etken 65 inç olması. 55 inç sony ile 65 inç philps i kıyaslamak anlamsız olur.

• Onu kaçırdım vatan 6999tl aldım paraf olsaydı 120tl ucuz alacaktım oda yok benimde anlatmak istediğim inç den feragat ettim 65-75 kaldıracak ölçüde salon 30mk var rahat dikdörtgen şeklinde.

• 181501 kullanıcısına yanıt
    Ama inanın bende 65 büyük gelir diyordum şimdi de 70 olsaymış keşke dedim ☺️☺️

• Haklısın gönül ister 85 olsun kaldırır şahane olurda Bizim ekonomi kaldırmıyor maalesef hem iyisi olsun hem büyük olsun olmuyor işte ne kadar para okadar köfte neyazikki

• 65 inç tiye sahip arkadaşlar ürünün kendi ayağından başlayarak dikey uzunluğunu yazabilirler mi?

TV ünitesinin üst kısmını ona göre monte etmem gerekiyor boyutundan emin olamadım. Şimdiden teşekkürler.
  • mfo1905 M kullanıcısına yanıt
    89 cm hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Evet arkadaşlar.

NVM 0.61'e güncelledim.
    HDR GÖRÜNTÜLER MÜTHİŞ OLDU!!!

Öncelikle nasıl güncellenir onu paylaşayım:

[HEMEN UYARAYIM. SORUMLULUK ASLA KABUL ETMİYORUM. SADECE BİLGİ PAYLAŞIYORUM!]

Linki bu:
    https://app.box.com/s/sdtvgb94m6pcpr5h2w1sfa6ddt2o1bv7/file/577388821537

1) TV'yi fişten çekin.
    2) Flash disk'i FAT32 yapın, tamamen silin. Dosyayı buraya kopyalayın.
    3) Flash'ı TV'nin USB 3.0 portuna takın.
    4) TV'yi fişe takın.
    5) Hiçbir şey yapmayın, kumandayı ellemeyin.
    6) Yaklaşık 5 - 7 dk sonra TV kendini açacak. [TV açıldıktan sonra USB'yi çıkarın]
    7) TV'yi fabrika ayarlarına geri döndürün. [TV'yi yeniden kur]
    8) Yeniden kurulumu yapın ve servis menüsünden NVM sürümünü kontrol edin. 0.61 olarak gözükmesi lazım.

Evet, bu NVM ile neler değişti? Yaklaşık 2 saat gözlem yaptım. İlk izlenimlerim şöyle:

1) Arkadaşlar parlaklık çok ciddi anlamda arttı. Gözle görülebilir bir parlaklık düzelmesi oldu. "Canlı" modu gerçekten çok canlı oldu.
    2) HDR görüntülerdeki parlaklık seviyesi de oldukça arttı. Netflix Dolby Vision falan süper oldu diyebilirim.
    3) Genel olarak renk seçiminde "kişisel" renkler daha oturaklı oldu.
    4) Herhangi bir hata gözlemlemedim. Fabrika ayarlarına dönünce TV'deki uygulamaları güncellemeyi unutmayın.
    5) Herhangi bir ses kayma sorunu gözlemlemedim.
    6) Herhangi bir performans sorunu gözlemlemedim.
    merhaba bende de 65pus8204 var ben servis menüsüne giremiyorum. Tvimde uydu bağlı değil. Nasıl gireceğim servis menüsüne

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.