Şimdi Ara

Philips PUS8204 / PUS8804 Deneyim Grubu (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
930
Cevap
11
Favori
42.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim daha deneyimim 2 gün ☺️ ama LCD tv den geçince çok güzel oluyor bence parasının hakkını veriyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sahanne21 S kullanıcısına yanıt
    Hocam ışık sızması ips panel kullanan herkeste var. Bende de oldu ama 1-2 arkadaşıma gösterdim sorun etmememi söyledi. Hatta araştırınca servislerde bununla alakalı bir şey yapmıyormuş.

• Vatan da Philips ve samsung tv lerde %10 indirim varmış. Ana sayfa da gördüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yemre2000 Y kullanıcısına yanıt
    Bende çok kararsız kaldım normalde o kadar anlamam bu işlerden görüntü kalitesi güzel olsun sağlam olsun bana yeter

• quote:

Orijinalden alıntı: SELCUKEMRE7

Bende çok kararsız kaldım normalde o kadar anlamam bu işlerden görüntü kalitesi güzel olsun sağlam olsun bana yeter
    Evimde philips pus8204 var, Sony de var.
    Philips ten memnun kaldım diyebilirim.
    Çok memnun olduğum şeyler var, memnun olmadığım şeyler de var.( 50 mhz olması, ses kalite ve yükseklik yetersizliği)

Eğer sadece ps4 için alacaksanız kesinlikle Sony almalısınız. Çünkü Sony 100 mhz. Hatta bu bütçelerde Samsung qled q60r alabilirsiniz.

Netflix performansı 8204 ün harika.

Ayrıca gördüğüm kadarıyla 65 inç 8204 alan herkeste ışık sızması gibi sorunlar var.

Ancak diğer alternatiflerin forumlarını oku. Onlarda da sorunlardan şikayet edenler vardır muhakkak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burberrys42 -- 17 Mayıs 2020; 1:52:42 >
  • amon35 kullanıcısına yanıt
    Hocam benimki 0.60'mış. 0.61 için denemelere başlayacağım.
  • Görüntü kalitesi hangi tv nin daha güzel ve hangi tv daha kullanışlı bu sene çıkacak olan ps5 için düşünüyorum ileriye yönelik bide netflix tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: Sahanne21

Merhaba Arkadaşlar kusura bakmayın film falan izledim diye buraya gelemedim evet maalesef gündüz TV kurulurken hiç bir sorun görünmüyordu ama hava kararınca TV nin altında 4 tane ayrı ışık sızması var şimdi ben TV yi iade ede bilirim ama 6150 liraya düşünce almıştım bu TV bir daha bu fiyata düşer mi acaba yada iade yerine servisi arasam gelip görsünler değişim istiyim ne yapayım bilmiyorum
    Arkadaşlar alttaki fotoğrafta TV nin üst ekranında hiç bir sorun yok fotoğrafta öyle çıkıyor altta 4 tane belirgin ışık sızması var sizce ne yapmalıyım üzüntüden başım ağrıdı az para değil

Edit: arkadaşlar birde TV ilk açıldığında kumandadan ev işaretine bastığınızda Android'e girerken çok kasılıyor zor açılıyor sonra hiç sorunsuz giriyor sizdede böylemi acaba
    Birde Bluetooth e telefonla bağlanamadım ama Bluetooth hoparlör le bağlana bildim telefonla baglanamamak normalmi
    Arkadaşlar bazı 4k video larda ekranın ortasında bozuk çizgiler çıkıyor sanki TV nin görüntüsü yetmiyor alttaki 2 videoyu sizde160p 4k olarak açıp deneye bilirmisiniz sorunsuz izleye biliyormusunuz
    https://www.youtube.com/watch?v=7Y9nX0QHqzA&feature=youtu.be
    https://www.youtube.com/watch?v=p_eApsQk-IA&feature=youtu.be
    Kısacası bütün 4k 60 FPS videolarda yapıyor internetim 70 Mbps yani sorunsuz doluyor video ama takıla takıla gidiyor ortada bozuk çizgiler çıkıyor
    Edit2: arkadaşlar TV nin fişini bir süre çektim tekrar taktım 4k videolardaki sorun çözüldü ama her sorun olduğunda fişini mi çekecez buda bir sorun
    Arkadaşlar ilk cümledeki yazdıklarım hakkında ne düşünüyorsunuz.
    Hocam her iki videoyu da denedim.
    İnternet hızım 35 mb
    Sorunsuz izledim hiçbir sorun yok. Harika videolar.
    Bende 55 inç var.
    65 inç ler sorunlu sanırım.
    Diğer arkadaşlar da deneyip bu videoları yorum yazarlar mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burberrys42 -- 17 Mayıs 2020; 2:7:57 >

• Servis menüsüne girmek istediğimizde, çıkan yazıda girersen garanti biter yazıyor.....

• quote:

Görüntü kalitesi hangi tv nin daha güzel ve hangi tv daha kullanışlı bu sene çıkacak olan ps5 için düşünüyorum ileriye yönelik bide netflix tabi
    Sony nin görüntüsü Philips ten daha iyi tabiki.
    Philips fiyat performans ürünü. Bu fiyata bu kadar çok özellik bence çok iyi.
    Ps5 te philips seni üzer.
    Netflix te philips çok begendim. Harika.
    Benim sana tavsiye edeceğim modelleri incele.
    Benim için ps5 önemli olsaydı kesinlikle oled alırdım. Ekran yenileme yüksek ve ekran gecikme çok düşük olmalı. Bütçem yoksa da samsung ya da sony tercih ederdim.

Bu fiyatlar 55 inç
    Lg c9 oled fiyat 10 bin civarı
    Lg b9 oled fiyat 9 bin civarı
    Samsung qled q60r 6 bin civarı
    Sony x9005 7 bin civarı

• Oled tv ye bütçe yetmez maalesef sony yada samsung olabilir o zaman ikisinde kaliteli marka zaten peki bu ikisi arasından hangisi olabilir kusura bakma seni yordum ama bilgim olmadığı için soruyorum

• Burberrys42 B kullanıcısına yanıt
    Hocam denediginiz için çok teşekkür ederim TV nin fişini çekip bir süre bekledikten sonra 4k videolardaki sorunlar çözüldü ama her sorun yaşadığımız da fişini çekip takacaksak oda sorun.
    Sizce değişim yada iade için ne yapmalıyım
    TV yi 6150 liraya aldım iade edersem o fiyata bir daha ala bilirmiyim bilmiyorum
    Değişim içinde servisle konuşayım bakalım ne olacak diyorum
    Değişim olmasa başıma kalır öyle kullanmak ta her gördüğümde moralimi bozar.

• LGatakan kullanıcısına yanıt
    Bizi de bilgilendirirseniz seviniriz.

• LGatakan kullanıcısına yanıt
    Avengers 4k HDR bulabilirsiniz daha bariz olabilir. Genelde o film üzerinden HDR performansına değinilmiş ve işlem sonunda memnuniyetsizlik bildiren yorum görmedim. (Nwm 0.58 ve 0.60'dan 0.61'e geçiş yapanlarda.)

Deneyimlerinizi bekliyoruz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amon35 -- 17 Mayıs 2020; 2:35:15 >
  • yemre2000 Y kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle tam F/P ürünü arkadaşlar. Alanların içi rahat olsun, bundan sonraki tek muhabbet sanırım uzun ömürlülük olur. O konuda da sıkıntı yaşamazsak piyasada bu fiyat bandında alınabilecek en iyi TV yi almışız diyebiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sahanne21

Hocam denediginiz için çok teşekkür ederim TV nin fişini çekip bir süre bekledikten sonra 4k videolardaki sorunlar çözüldü ama her sorun yaşadığımız da fişini çekip takacaksak oda sorun.
    Sizce değişim yada iade için ne yapmalıyım
    TV yi 6150 liraya aldım iade edersem o fiyata bir daha ala bilirmiyim bilmiyorum
    Değişim içinde servisle konuşayım bakalım ne olacak diyorum
    Değişim olmasa başıma kalır öyle kullanmak ta her gördüğümde moralimi bozar.
    Ben olsam iade ederdim. Yeni aldığım da öyle çıkarsa onu da iade ederdim.
    Adam oled tv alıyor, bir ölü piksel ışık sızması için iade ediyor.
    Siz neden iade etmiyorsunuz anlayamıyorum.

Durumunuz psikolojik bir algı.
    Marka orta segment ve sorunlar normal geliyor size.
    Araba da Renault peguet fiatta bu var.

Yazıyor ama pek mantıklı gelmedi. Sonuçta ayar değiştirmeden kullanım saati ve nwm sürümüne bakıyoruz. Yine de siz bilirsiniz.

Benimde nwm 0.60

• quote:

Oled tv ye bütçe yetmez maalesef sony yada samsung olabilir o zaman ikisinde kaliteli marka zaten peki bu ikisi arasından hangisi olabilir kusura bakma seni yordum ama bilgim olmadığı için soruyorum
    Sony benim tv de bu zamana kadar hep favori markamdı ve hala öyle.
    Sony tv konusunda 1 numara.
    Philips almasaydım, samsung qled alırdım. Gözüm hep onda kaldı. 10 sene panel garantisi veriyor. İçinde tizen işletim sistemi var aşırı hızlı çalışıyor. Ps4 te performansı çok iyi. Ayrıca akakçe verilerine göre Türkiye'de en çok satan 4k tv.
    Neden sony favorim ama Samsung tercih ederdim. Evde sony tv im var. Farklılık isterdim.
    Alacagım sony ile evdeki sony nin menüler dahil herşeyi aynı olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: amon35

Yazıyor ama pek mantıklı gelmedi. Sonuçta ayar değiştirmeden kullanım saati ve nwm sürümüne bakıyoruz. Yine de siz bilirsiniz.

Benimde nwm 0.60
    Ben ilk TV kurulunca kaç saat kullanılacagına bakacaktım. Cesaret edemedim.
    Zaten ürünün teşhir olmadıgı ilk defa benim açtıgıma emin olunca gerek duymadım.

Ekstra bir durum görmedim.
    Philips PUS8204 / PUS8804 Deneyim Grubu

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.