Şimdi Ara

Philips MCM2300 Müzik Seti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mikro müzik seti alacagim. Usb ve radyolu ariyorum. Radyosunun iyi cekmesini istiyorum. Philips MCM2300-12 müzik seti hakkinda bilgisi olan varmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sınav_testmis_kanka S kullanıcısına yanıt
    Peki onerebileceginiz bir marka varmi? Yani hangi urunlerde bu teknolojivar?1-2 örnek link atabilirmisiniz?

Daha once yurtdisindan güçlü hoparlorlu sony mhc gx45 getirmistim. 120 + 120 watts rms arti 120 watt da subwofer gücü vardi. Sesin siddeti apartmani inletiyirdu camlar kirilacak gibi oluyordu. Saka degil gercekten öyle. Guc tuketimide 180watdi. Evde hala kosede duruyor. Komsular rahatsiz oldu düşük volumede dinlemek zorunda kaldik. 15+15 watt isimi görür.

Tuner alirsam hoparlerden baska amfi almama gerek yok degilmi? Amfi gerekiyorsa almam. Neticede istanbulda dinleyecegim ama bazi radyolarin frekanslari zayif iyi cekmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oasis99 -- 31 Ağustos 2017; 11:7:8 >

Bendeki müzik setini 2003 de almistim. Usb girisi yok. Bana usbli lazim. Usbli muzik seti o yillarda henuz cikmamisti. Mp3 cd calarli modaydi. Buda mp3lu. Gerci simdiki aklim olsa 360wat cikisli koskoca muzik seti almazdim. Zaten millet rahatsiz oluyor yuksek sesde dinleyemiyorsun. Dugunlerde vs ayda yilda bir ise yarar. Ana unite ve kolonlar cok yerde kapliyor. Subwooferi baska aiwa muzik setim var nerdeyse onun kadar buyuklugu var. İkiside memlekette. Bu philips kompakt formda ve ses cikis gucu fazlasiyla isimi gorur. Satin alip fm radyosunun cekimine bakarim iyi degilse dediginiz gibi bir tuner alip muzik setinin girisine baglarim.

Aslinda dogru bu kucuk muzik seti 300tl etmez ama piyasa pahali nede olsa dolara endeksli satiliyor. 359tl den asagi satan yok.

Philips mcm2300-12 müzik setini aldım ve çok memnunum. Radyosunun cekimi istabulda gayet iyi. Tunere gerek kalmadi. Ses kalitesi de güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: oasis99

Philips mcm2300-12 müzik setini aldım ve çok memnunum. Radyosunun cekimi istabulda gayet iyi. Tunere gerek kalmadi. Ses kalitesi de güzel.

normalde lg x230 2.1 hoparlere baglı pcden muzik dinliyorum ama bu lg ler daha cok oyun film,oyun yani multimedia icin tasarlandıgından bass sesi çok çok fazla, ne kadar minimuma kapasam , bilgisayardan da bası kıssam da hala baslar müziği boguyor.
    O nedenle usb den takıp mp3 dinleyebilecegim , ucuz, portatif ama sesi güclü ve temiz bir cihaz bakıyorum, mcm2300 oneririmsiniz.
  • unpop kullanıcısına yanıt
    Evet öneririm. Ben yeni aldım kullanıyorum ve memnunum. Ses kalitesi iyi. Radyo çekiminde sıkıntı yok. Panasonic boomboxin iyi çekmediği istasyonları parazitsiz cekiyor. USB ve cd'den MP3 dinleyebiirsin. Aux girişide var. Ama 450tl fiyat ucuz sayılmaz.

Ses kalitesi icin yinede bir mağazada test etmeni öneririm. Tahminim memnun kalırsın.

• unpop kullanıcısına yanıt
    Yalnız bu muzik seti portatif değil. Mikro müzik sistemlerinin hiçbiri portatif degil. Portatif istiyorsam boombox almalısın. Ama onların çoğunun ses kalitesi düşük ben birkaç tane incelemistim.

• quote:

Orijinalden alıntı: oasis99

Yalnız bu muzik seti portatif değil. Mikro müzik sistemlerinin hiçbiri portatif degil. Portatif istiyorsam boombox almalısın. Ama onların çoğunun ses kalitesi düşük ben birkaç tane incelemistim.

selam, portatif derken mikro demek istemiştim yoksa boombox tarzı cihazlar bana oyuncak gibi geliyor. Bana kalsa eski katlı tarz muzik setlerinden isterim de onlar da kalmadı artık.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.