Şimdi Ara

Philips Hue Hakkında (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.349
Cevap
116
Favori
111.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: üç f

TV'nin renklerini verebilmesi için renkli olması gerekiyor ama linkteki ampuller beyaz o yüzden uyumsuzdur diyor olabilir. Beyaz ampuller tv ile eşleşip beyaz tonlarında değişir mi bilmiyorum ama değişse bile çok anlamlı olmaz. Bu beyaz ampuller beyaz ve sarı tonlarında renkler verebiliyor.

Alıntıları Göster
    Önce eğlence alanı oluşturup ona eklemeniz gerekiyor.
    Ancak Beyaz ve beyaz ambiyans ampuller eğlence alanına eklenmiyor.
  • Hocam aldınız mı deneyim nasıl TV ile bağlantısı ya da evdeki deneyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet üstad biraz arastırınca bende fark ettim v4 için renkli kumandalı diyor v3 eskiler renkli kumandasız yeni beyazlar kumandalı bu yüzden kafam karışmıştı teşekkür ederim.

• scorpman kullanıcısına yanıt
    Evet üstad v4 renkli alıcam büyük ihtimal. Tv de sipariş ettim inşallah sıkıntısız gelirde kullanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: srknzr

Evet üstad v4 renkli alıcam büyük ihtimal. Tv de sipariş ettim inşallah sıkıntısız gelirde kullanırım.
    İnş.
    Bu arada vatan da hue ürünlerinde kampanya var.
    En ucuz ordan alabilirsin.
    Hatta yurtdışından bile daha uygun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • scorpman kullanıcısına yanıt
    Sorma üstad zor tutuyom kendimi önce bi tv gelsin diyom. İnşallah kampanya bitmez, süresi hakkında bilgin varmı acaba tv bir iki güne gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: srknzr

Sorma üstad zor tutuyom kendimi önce bi tv gelsin diyom. İnşallah kampanya bitmez, süresi hakkında bilgin varmı acaba tv bir iki güne gelir.
    Kampanya süresi hakkında bilgim yok.
    Ama stoklar bitene kadar devam eder diye tahmin ediyorum.

• Üstad sen hangi TV aldın hue olarak ne alacaksın bende 58 pus 7304 aldım acemiyim bu konuda yardımcı olur musun

• quote:

Orijinalden alıntı: byrmgr01

Üstad sen hangi TV aldın hue olarak ne alacaksın bende 58 pus 7304 aldım acemiyim bu konuda yardımcı olur musun
    Bende Tv olarak LG 55C7 var.
    Tv nin alt tarafına led şerit,
    diğer 3 tarafına hue Play düşünüyorum.
    Tv için ampüllerin pek bir katkısı yok.
    Şu iki videoyu incelemeni tavsiye ederim.
    https://www.youtube.com/watch?v=yaqjZEMt8jM&feature=youtu.be
    https://www.youtube.com/watch?v=T-84JptApa0&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorpman -- 2 Aralık 2019; 1:16:40 >

• Merhaba,
    Bende Amazon indirimi ile aranıza katılmış bulanmaktayim.

Söyle bir sorunum var. Sistem müzik ile senkronize şekilde çalışmıyor.

her türlü videoyu izleyip forumları okumama rağmen laptop taki sync uygulaması ile lambaları müzik ile uyumlu senkronize edemiyorum.
    Laptop taki uygulama müzik ile renk değiştiriyor ama lambalarda hareket yok.

Lambalarını renkleri uygulamadan Manuel şekilde renkleri değişiyor fakat senkronize çalışmayı yapamıyorum.
    (entertainment area olayın yaptım)

Video sekmesine tıklayınca da ekrankarti inceleme izni verilmedi gibi bir uyarı veriyor fakat tüm izinleri verdim uygulamayı yüklerken. Sorunlar nedir bir türlü çözemedim.

V4 başlangıç seti deniyorum.

Sistemi çalıştırabilirsem eğer lambaları artıracağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vahsi Hindi Sürprizi -- 2 Aralık 2019; 13:33:47 >
  • eozen81 kullanıcısına yanıt
    Lg tv ve ps4 de hue lighstrip ledlerle ambilight özelliği kazandırmak için hue Sync boxa ihtiyacimiz var yanlış anlamadiysam. Peki odadaki hue ampullerle ve irisle ambilight ı nasıl entegre edicem? Tv nin kendisinde ambilight yok sonuçta. Yardımcı olabikirseniz sevinirim
  • Plaza kadını kullanıcısına yanıt
    Hue Bridge gerekiyor Hocam tüm lambaları sisteme bağlamaya yarıyor

Elinizde Philips Hue olmasa da TV ye ambilight yapabilirsiniz, önemli olan bunu yapmayı ne adar istediğiniz

Eğer kendiniz (benim gibi) bu işe kafa yorup yapıcam derseniz, nasıl yapıldığını bu başlıkta anlatmıştım.
    https://forum.donanimhaber.com/tv-arkasina-ambilight-led-sistem--135514025
  • eozen81 kullanıcısına yanıt
    Evt incelemistim vodeonuzu ve yazınızı ama bir gram bile anlamadım o yüzden hazır sistemi almak istiyorum. Birde kendim yapsam bile en fazla tv arkasındaki ledleri tv ye uyarlayabilirim. Odadaki ampulleri ve irisi de bu sisteme dahil edemem. Bu yüzden Sync boxa yöneldim. Ama ampulleri nasıl dahil edicem onu düşünüyorum
  • Vahsi Hindi Sürprizi kullanıcısına yanıt
    Bridge var zaten.. ama tv philips değil lg. Ona müdahale edebilmek için Sync box istiyorum. Ama Sync boxa ampulleri nasıl dahil edebilirim ambilight özelliğini ampullerde de kullanmak icin
  • Şahsi kanaatim, bu ambilight işi sadece TV arkasında güzel oluyor. Ben çünkü Enigma2 tabanlı uydu alıcısı kullanıyorum (modeli Vu+) ve benim uydu cihazımda ALmanlar sağolsun eklenti yapmışlar, bu eklenti sayesinde Vu+ da oynayan içeriğe göre Philips ampüller yanıp sönüyor sizin istediğiniz gibi ama oda disko gibi oluyor hiç zevkli gelmedi bana, alışamadım, çok dikkat dağıtıyor. Şahsi fikrim tabii, kişiden kişiye göre değişir.

O nedenle bu TV arkasına ambilight işine giriştim, o gerçekten büyük keyif.
    Sync box'a bulabildinz mi peki? bana da lazım :D
    ampül'ü ortam için tavsiye etmem lakin tv'nin yanında kullanmalık hue go, hue play tavsiye ederim . amazon.co.uk'da kampanya vardı 3 adet hue play burdan uygun denicek fiyata geliyordu. birde hue go'ların v2'si çıkmış. yurtdışında satılıyor burda satılanlar v1 biraz bekleyin derim
  • Sevgili arkadaşlar antalya’da bağlantı işlerinden iyi anlayan var mı acaba.? Bu konuda yardımcı olursa sevinirim.Montaj ücreti neyse veririm isterse güzel bir yemek ısmarlarım.

• Antalya’da yaşayıpta philips hue ürünlerini kullananlar var mı acaba.?

• berkay1074 kullanıcısına yanıt
    Bulamadım. Henüz türkiyeye gelmedi. Bende sync box için amazondan alırım diye düşünmüştüm. Tv yanina Hue go mu iris mi kararsızim keşke ikisinide deneyip alma imkanım olsa.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.