Şimdi Ara

Philips Hue Hakkında (116. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.350
Cevap
116
Favori
111.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben kaliteye para veririm yıllarca da kullanırım. O kameranın renkleri görüntü ile nasıl senkronize edemediğini youtube'da bir kaç video açta izle istersen. Bir kere bridge üzerinden bu sistemin kurulması gerekli zaten dünyanın her yerinden ışıklarını kontrol et var mı böyle bir konfor. Bridgesiz sistemde herşeyi modeme tanıtıyorsun internet hızın düşüyor modemin performansı düşüyor. Adamlar düşünmüşte yapmış. Ne kadar ekmek o kadar köfte kardeşim. Sen o markayı kullanırsın kendince memnunsundur. Ben philips kullanırım memnunumdur, her şey beklentiyle alakalı. Ayrıca fevriliğim Philips topiğinde bu marka alınmaz o kadar para verilmez tavrından dolayı. Sana ne milletin bütçesinden isteyen alır isteyen almaz.

• E_81 kullanıcısına yanıt

amma boş yaptın ya.. kullandığım ürünü bana anlatıyorsun. memnunum ki insanlara önermişim. philips bridge de var govee sistem de.. internet hızım falan düşmüyor senin modemin dandik olabilir bi değiştir istersen.. istediğim yerden de bridge olmadan ışıklarımı yönetebiliyorum. ezbere konuşuyorsun..

kaliteye bak 10.000 liraya satılan kutu olmadan tv'ye ışık senkron edemiyorsun o kadar para veriyorsun hdmi 2.1 yok, hadi kutuyu aldın tv'nin içindeki uygulamalarla kullanayım diyorsun o da ne desteklemiyor :D illa akıllı tv'ye bir de medya player bağlayacaksın kaliteye bak be.. eskiden philips tv'ler ile senkronize edebiliyordun tv bölümü bile yerim hue sistemini dedi desteğini kesti neresinden tutsan kalite elinde kalıyor :D

• Arkadaşkar almak isteyen olursa elimde kutusu açılmamış almanya mediamarkttan alınma hdmi sync box var.

Bunu letgo üzerinden satıyorum: Philips hue hdmi sync box sıfır açılmamış kutu faturalıhttps://www.letgo.com/item/philips-hue-hdmi-sync-box-sifir-acilmamis-kutu-faturali-iid-1679565522

Philips Hue Hakkında

Philips Hue Hakkında

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Arkadaslar onemlı bır bılgı.

Philips Hue Hakkında

Hue'nun Samsung Tv'lerin deki uygulamasına yepyeni özellikler geldi.

- Öncelikle aylık 3 dolara abonelik getirdiler ve 3 adet cihaza kadar da destekliyor. Tek seferde alım yapmak isteyenler yine 129 dolar'dan alabilecekler. Tabi 129 dolardan satın alanlar yine eskisi gibi tek bir cihaz için kontrol yapabilecekler.

- SmartThings desteği geldi. Nihayet artık sesli asistanlarla da bu uygulama kullanılabilecek. Tek seferde ses ile senkron başlatılıp, kapatılabilecek. Özellikle benim gibi akıllı ev kullanıcıları için harika oldu bu. Mesela artık fılm baslarken hıc bır sey yapmadan otomatık senrkonu baslatabılecem. Uygulamayı acmama gerek kalmayacak.

- Sadece görüntü değil artık TV'niz deki ses ile de senkron olabilecek. Spotify'da bir müzik dinlerkende ışıklar senkron olacak. Muzık modu su an ıcın 2024 model tv'lerde calısıyor ancak 2022 ve 2023 model tv'lere de gelecekmıs.

Su an ıcın Brezilya, Hong Kong, Polonya, Çekya ve Slovakya'da başlattılar bu işi. Ben Almanya'dan almıştım. Çok yakında oraya da gelir diye düşünüyorum.

Bu arada son haber olarak şunu söyliyim. Uygulamanın Türkiye'ye gelmesi içinde çalışmalar var.

• berkans kullanıcısına yanıt

Valla çok güzel özellikler, umarım tez zamanda eski cihazlara çıkar.

Peki Berkan hocam, uygulama Türkiye'ye geldiğinde televizyon bölgesini Türkiye yapınca uygulama çalışacak mı?

Spotfy zaten telefon uygulaması ile kullanılıyordu. Tv deki Spotfy uygulaması ile mi senkronize olacak?

Bu bilgiler nerede link paylaşabilir misiniz?

• Gürbüz G kullanıcısına yanıt

Evet Gürbüz hocam direk çalışacak. Hatta satın alınanları yükle dediğimizde hemen gelmesi gerek zira diğer ülkelerde böyle.

Tv'de çalan herhangi bir müzik uygulaması ile direk senkron olacak sadece Spotify değil.

Bu bilgiler her yerde. Size gösterdiğim görsel zaten Hue'nun resmi instagram hesabından paylaşıldı.

Edit: Türkiye'ye getirilme çalışmaları da benim aldığım özel bir bilgi.

Philips Hue Hakkında
    Philips Hue Hakkındasammobile
    Samsung TVs get updated Philips Hue app with more features, monthly subscription
    https://www.sammobile.com/news/samsung-tvs-updated-philips-hue-app-more-features-monthly-subscription

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkans -- 29 Mart 2024; 18:48:40 >
  • Selamlar, daha önceden konuşuldu mu bilmiyorum ama Philips Ambilight TV The One 50PUS8508/62 50''(126 cm) 4K UHD Dolby Vision, Dolby Atmos, Google TVhttps://www.amazon.com.tr/dp/B0CBRV7MCS?starsLeft=1&ref_=cm_sw_r_apan_dp_2S12EASRGNZW8MY76W05 bu ürünü almayı düşünüyorum. Ayrıca elimde 2 adet philips hue 2li play ve bridge mevcut. TV ile eşleştirme olayı hakkında bir yorum dikkatimi çekti.

Philips Hue Hakkında

Bilgisi olanlar var mıdır acaba?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• malesef döğru artık çalımıyor benim philips tv de çalışıyordu güncelleme gelince oda gitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stoll -- 31 Mart 2024; 15:56:57 >
  • Merhaba
    Bridgeyi kuramıyorum hata veriyordu sycn box görmüyor diye sıfırladım 3 ışık yanıyor böyle hata veriyor 1.5 saattir bunu deniyorum çözümü bilen varmı
    Philips Hue Hakkında

Philips Hue Hakkında

• stoll S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgilendirme için hocam.

Peki bu işin çözümü o zaman sync box almak mı olacak bilginiz var mıdır?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • R-Kartal kullanıcısına yanıt

Bağlantıda bir sıkıntı yok değil mi modemden kablo çekeceksin dogru ise buna rağmen olmuyorsa modemini kapat Bridge yi de kapat sonra bidaha temiz bi kurulum yap olmuyorsada cihazda bi sorun var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu philips hue ürünleriyle ilgili problem yaşayan varmi mesela benim Philips Hue Lightstrip Gradient TV 55 ürünün çeviri kısmı mi adaptöre takılan kablo kısmı mi bozuk temassızlık var tv ye en küçük dokunmada ışık gidiyor garantiye servis e nasıl verirriz bu lambaları aradım bulamadım bence o tv arkasına yapistirdigimiz adaptor çok kötü gevşeklik var

• Sekoo12 S kullanıcısına yanıt

Evet onda kronik bir sıkıntı var. Bende de öyle, çok zor yerleştirdim yerine ama yine emanet duruyor gibi. Philips herşeyi yapmış bunu becerememiş.

Tamamen emanet gibi duruyor soket dediğin taktin mi dokunmayla çıkmaması lazım aşırı dandik bisey yapmışlar o kare siyah kutuyu

Servise ulaştım bir şekilde mail yoluyla baya yardımcı oldular tamiri olmuyor muş bide bu ürünlerin direk yenisiyle değişim oluyor muş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sekoo12 -- 4 Nisan 2024; 15:1:34 >
  • Sekoo12 S kullanıcısına yanıt

Değişimi sadece arızalı kısım için mi yapıyorlar acaba yoksa komple light stripi falan da istiyorlar mı?

Tum philips hue ailesi için cihazların tamiri yok bozuk olduğunda her hangi bir sorunda direk yenisiyle değişiyor dedi istanbuldan birisi aradı beni o sight light miydi neydi o lambalarin diğer adı philips bakmıyor tam olarak

selamlar hocam bende amerika store undan indirdiğim uygulamayı kullanıyorum en güncel sürüm 1.3.6 yüklü görünüyor siz nasıl indirdiniz ya da uygulama sürümş kaç yazdığınız güncellemeler bende mevcut değil şuanda ama

• Samsung tvlerde bulunan hue sync uygulaması acaba Apple TV veya PS5’de sorunsuz şekilde çalışıyor mu? Yoksa sadece televizyonun mağazasından girdiğimiz uygulamalarda mı çalışıyor? DRM sorunu yaşanıyor mu onu merak ediyorum aslında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gD -- 8 Nisan 2024; 21:34:47 >
  • 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.