Şimdi Ara

Philips Android Tv 4K 50inç 127cm ekran / Ambilight / klavyeli kumanda / sesli kontrol

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
1.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Muğla İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Philips Android Tv 4K 50inç 127cm ekran / Ambilight / klavyeli kumanda / sesli kontrol
    Fiyat : 4400 TL

Philips Android Tv 4K 50inç 127cm ekran / klavyeli kumanda / sesli kontrol

model : 50pus7303

Kutulu ürün tertemiz sorunsuz. Sıfırdan farkı yoktur. Fazlalık olarak bekledi kutusunda.
    Ölü pixel veya herhangi bir sorunu yoktur. En ufak bir sorun yoktur. Çizik çarpık çatlak yoktur.

Muğla - köyceğiz - ortaca - dalaman da elden teslim olur . Veya....
    Kargo bedelini en aza indirmek için alıcı ile alternatif yöntemler konuşulacaktır. Bazı sitelerden indirimli kargo için kod alınıyor.
    Fiyat : 4400 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Muğla Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 4400 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuafortr -- 15 Aralık 2020; 7:47:9 >
  • Hocam öncelikle hayırlı satışlar. Gerçekten, sadece ve sadece meraktan soruyorum, böyle fiyatı artırdığınızda hiç ürün sattığınız oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: L3ON-

Hocam öncelikle hayırlı satışlar. Gerçekten, sadece ve sadece meraktan soruyorum, böyle fiyatı artırdığınızda hiç ürün sattığınız oldu mu?
    Evet oldu. Fiyat artması anormal bir durum değil içinde bulunduğumuz piyasada. Her şeyin fiyatı yükselirken benim fiyat düşürmem garip olmaz mı ? Bu hareketi ancak malını alelacele satmak isteyen veya nakit ihtiyacında olan insanlar yapar. Benim öyle bir durumum yok. 2. el bir malın fiyatı, aynısının sıfırına kıyas ile belirlenir. Veya aynı malın piyasada ki 2.el olanlarının ortalamasına göre belirlenir (Eğer o maldan 2.el olarak piyasada çok fazla varsa bu durum fiyat belirleyici bir unsurdur. 1-2 kişi değil) Örneğin bu foruma şöyle bir durum var.

Bir kişi çıkıp diyor ki, "Eeeaa geçenlerde Ahmet bundan 2000 TL ye sattı" Bu durum herkesin elinde ki aynı 2.el mal için fiyat belirleyici bir unsur değildir. Bu 1 kere olur yada 2 kere olur. Bu sadece fiyat manipülasyonu girişimidir. Ve bu forumda geleneksel bir adettir. Burada herkesin psikolojik olarak kendini şartlamış olduğu durum; Satılmayan malın fiyatının düşeceğidir.
    Lâkin ülkemiz gerçeklerinde hiç bir malın fiyatı kolay kolay düşmez esasen.

Benim bu ilanda ki TV yi ortalama 2000 TL fiyat ile yüzlerce kişi satıyor ise o halde bende (Satmak istiyorsam hızlıca) o fiyata düşürmem gerekir. Ama öyle bir durum göremiyorum ben.
    ilanı açmadan önce 2.el piyasasını araştırdım ve 3000-4000 TL arasında rakamlar gördüm. Ve bende kendi fiyatımı belirledim.

• Ekran kartı ile takas olur rx 5700 XT
  • Fiyat 4000 TL mi oldu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrex1925

Fiyat 4000 TL mi oldu?
    4400

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuafortr -- 15 Aralık 2020; 7:47:45 >
  • Şimdi trendyolda baktım sıfırı daha ucuz hayırlı satışlar:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sosmer17

Şimdi trendyolda baktım sıfırı daha ucuz hayırlı satışlar:)
    He heee öyledir tabi. . O zaman link koy da görelim. Boş yapma.
  • kuafortr kullanıcısına yanıt
    Haklısın ürün satıştan kalkmış bir daha da girmez sende daya fiyatı ya tutarsa ben 55 inç bu fiyata alacaktım kısmet olmadı neyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: sosmer17

Haklısın ürün satıştan kalkmış bir daha da girmez sende daya fiyatı ya tutarsa ben 55 inç bu fiyata alacaktım kısmet olmadı neyse
    Tabi canım hep öyle olur zaten. Yeni ölücülük modeli bu.
    sen 55 inç bu fiyata 136 sene sonra alırsın. O zamana düşer fiyatları bunların 3D hologram Tv ler her eve girmeye başlayınca.
    Hadi hayırlı işler sana. Az daha takıl trenyolun da falan. Bakarsın Yu-Ma-Tu düşürürsün bi tane 3800 e
  • 3800 TL güncel fiyatıdır.
  • Bu nedir ya? En nefret ettiğim satış şekli. Fiyat yazarsın, cüz'i pazarlık vardır dersin, özel mesajla teklif gelir. 3500,4000,3800, 3650. Yaz bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

Bu nedir ya? En nefret ettiğim satış şekli. Fiyat yazarsın, cüz'i pazarlık vardır dersin, özel mesajla teklif gelir. 3500,4000,3800, 3650. Yaz bakalım.
    Nefret ediyorsan bakma arkadaşım. Sana ilan mı beğendireceğim?. Pazarlık mazarlık yok bende. Pazarlık yapmak zorunda mıyım ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.