Şimdi Ara

PHİLİPS 8000 SERİSİ ULTRA HD TV SAHİPLERİNE ANDROİD MEDİA PLAYER DAĞITACAK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR PHİLİPS 8000 SERİSİ VE ÜSTÜ ANDROİD OLMAYAN ULTRA HD TV SAHİPLERİNE ANDROİD MEDİA PLAYER DAĞITACAK..BUGÜN HABERİ TESADÜFEN ALDIM VE BİRKAÇ TEKNOLOJİ MAĞAZASINDAN TEYİT ALDIM..BİZİM BAŞIMIZ KEL 7000 SERİSİ TV ALDIK BİZİMLE İLGİLENEN YOK..ARTIK ANDROİD TV LER ÇIKTI BİZİM SMART HAYALDİ ŞİMDİ HAYALİNİ BİLE KURMAK MÜMKÜN DEĞİL..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanarya_avcisi -- 27 Kasım 2014; 20:23:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kanarya_avcisi

ARKADAŞLAR PHİLİPS 8000 SERİSİ VE ÜSTÜ ANDROİD OLMAYAN ULTRA HD TV SAHİPLERİNE ANDROİD MEDİA PLAYER DAĞITACAK..BUGÜN HABERİ TESADÜFEN ALDIM VE BİRKAÇ TEKNOLOJİ MAĞAZASINDAN TEYİT ALDIM..BİZİM BAŞIMIZ KEL 7000 SERİSİ TV ALDIK BİZİMLE İLGİLENEN YOK..ARTIK ANDROİD TV LER ÇIKTI BİZİM SMART HAYALDİ ŞİMDİ HAYALİNİ BİLE KURMAK MÜMKÜN DEĞİL..

Ultra HD derken bizim 2013 8008 sanırım buna dahil değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: proteo

quote:

ARKADAŞLAR PHİLİPS 8000 SERİSİ VE ÜSTÜ ANDROİD OLMAYAN ULTRA HD TV SAHİPLERİNE ANDROİD MEDİA PLAYER DAĞITACAK..BUGÜN HABERİ TESADÜFEN ALDIM VE BİRKAÇ TEKNOLOJİ MAĞAZASINDAN TEYİT ALDIM..BİZİM BAŞIMIZ KEL 7000 SERİSİ TV ALDIK BİZİMLE İLGİLENEN YOK..ARTIK ANDROİD TV LER ÇIKTI BİZİM SMART HAYALDİ ŞİMDİ HAYALİNİ BİLE KURMAK MÜMKÜN DEĞİL..

Ultra HD derken bizim 2013 8008 sanırım buna dahil değil.

dahil olabilirsinde olmayabilirsinde hocam..media player verecekleri kişileri arayacaklarmış..teknosadaki çocuk 4k tv ler dedi fakat 8000 seriside büyük ihtimal buna dahildir diye düşünüyorum..philips hepimize yanlış yaptı smart özelliğini kullanamadığımız tv leri smart özellikli diye sattı bizlere..aslında dava açılsa kazanılır..hiç olmazsa 7000 serisi kullanıcılarada ver..hiçbir şey bilemedin hediye çeki yolla media playerı uygun fiyattan alsın millet..ben android media player aldım onu kullanıyorum tv de..yoksa philips in smart tv si falan iş yapmıyor.

• UHD880 Media Player, 8xx9, 9xx9 (2014) ve 9xx8 (2013) Ultra HD modellere dağıtılacak sadece. Satış fiyatı ise 249 Euro olacakmış. Maalesef bizim 8008 dahil değil :(

http://www.tpvision.com/press-room/news-releases/press-releases/419-tp-vision-announces-philips-media-player-uhd-880-to-tap-additional-4k-uhd-streaming-services-for-philips-uhd-tvs.html

Gerçi şu ben cihazı kullanıyorum, aynı işi görüyor zaten. 250 TL yetiyor.

http://www.teknobiyotik.com/dark-evo-smart-stick-qc802-k2-air-klavye-mouse-1-6ghz-dort-cekirdek-1gb-ddr3-8gb-bluetooth-android-4-2-mini-bilgisayar.html

• fato65 F kullanıcısına yanıt
    MESELA DİĞER PHİLİPS KULLANICILARIN ADRESİNE 200 EURO LUK HEDİYE ÇEKİ YOLLASALAR BİZDE 50 EURO YA ALSAK BİR ADET..SMART TV HAYALLERİMİZ BU TÜR HAYALLERE DÖNDÜ MAALESEF..PHİLİPS GÖRÜNTÜDE İYİ AMA SMARTTA BERBAT..BU HATASINI DÜZELTMELİ VE ESKİ SATTIĞI REZİL SMART TV LERİN SAHİPLERİNE KIYAK GEÇMELİ..O 9000 SERİLERİNE PARA VERENLERİN PARASI PARADA BİZİMKİ PULMU..AYIP EDİYOR PHİLİPS..
  • quote:

MESELA DİĞER PHİLİPS KULLANICILARIN ADRESİNE 200 EURO LUK HEDİYE ÇEKİ YOLLASALAR BİZDE 50 EURO YA ALSAK BİR ADET..SMART TV HAYALLERİMİZ BU TÜR HAYALLERE DÖNDÜ MAALESEF..PHİLİPS GÖRÜNTÜDE İYİ AMA SMARTTA BERBAT..BU HATASINI DÜZELTMELİ VE ESKİ SATTIĞI REZİL SMART TV LERİN SAHİPLERİNE KIYAK GEÇMELİ..O 9000 SERİLERİNE PARA VERENLERİN PARASI PARADA BİZİMKİ PULMU..AYIP EDİYOR PHİLİPS..

Bu bahsettiğiniz box hevc265 codec,hdmi 2.0 ve usb 3.0 için diye biliyorum?yani üst seviye tvlerinde bike bu girişler olmasığı için dağıtılıcak diye biliyorum.ayrıca smarttan beklentiniz nedir tam olarak?özellikle pus 7909 android serilerinde galan gayet hızlı ve çeşitli baktığım kadarıyla..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.