Şimdi Ara

PHİLİPS 768 ler BURAYA (Başka başlık açmayı) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
0
Favori
33.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orjinalden alıntı: g.a.d.d.a.r

arkadaşlar bikaç sorum olcak
    1.768e uygun msn programı
    2.nasıl webcam olarak kullanırım bunu
    3.kulşaklığım bozuldu yenisini nasıl temin ederim

:D şimdiden teşekkür ettim

2.nolu soruna cevap vereyim cd yi tak ve kur (yanında zaten 1 tane cd veriliyor) sonra
    telefonun bağlantılar/usb/webcam a tıkla bilgisayar yeni donanım bulundu der bu arada cd içinde takılı olursa kendi zaten kurar hade kolay gelsin sorunun olursa mehdin81@hotmail.com'a mail at
  • quote:

Orjinalden alıntı: eryılmaz

bende 2 telefon arasında Kaldımm
    1- philips S660
    2- Philips 768
    Babam karnem taktir olursa alacaktı önceden alıp karne günü ne kadar bende durcaktı .benim karne taktir gelmeseydi babam kullanacaktı bende karne garanti taktir olmadığı için bunu aldırdım ama Karnem TAKTİR Geldi 6 haziran 2007 de aldım benim telefonun sesi çoook çıkıyor K750 Yi geçiyor E250 yi geçiyor 128 mb hafızası var ama arttıramıyorsun o kötü işteişte bu resimde telefon ile çekildi

PHİLİPS 768 ler BURAYA (Başka başlık açmayı)

PHİLİPS 768 ler BURAYA (Başka başlık açmayı)

Arkadaş 2 gb mini sd tak çok iyi kullanırsın ok

• dün akşam teknosa dan aldım oğluma.199 ytl.yanında 2GB philips mp3 çalar(Radyolu) hediyeli. Bende philipsi sevmem açıkçası.Yıllar önce tv sini almıştım sorun yaşadım.Sonra renksiz cep telini aldım onu epey kullandık ama sonunda gitti o da.Ve kesinlikle bir sorununuzla ilgilenmiyor Philips.Mail atmıştım, sorunumu cevaplamak yerine reklamlarını göndermeye başlamışlardı.Ama çocuk için bundan iyisi can sağlığı.Bakalım umarım iyi çıkar.Ama sesi gerçekten epey yüksek.Gündüz vakti fotoğraf çekiminide denemeye çalışırız bi ara.
  • Bir telefon forumundan alıntıdır.(O yüzden tamamı büyük harfle)

ARKADAŞLAR ÖNEMLİ LÜTFEN KESİNLİKLE OKUYUN. PHILIPS 768 MODELLERİNİN TAMAMINDA ÜRETİM HATASI VAR. BU HATA NEDİR HEMEN AÇIKLAYIM: EL FENERİ (TELEFONDA Torch Light DİYE GEÇİYOR) AÇIK İKEN KAMERA AÇILDIĞINDA TELEFON, KİLİTLENİYOR, EKRAN DONUYOR, EKRAN TELEVİZYONLARDAKİ GİBİ KARINCALANIYOR VE BİRBİRİNE GİRİYOR. BU İLERİDE DAHA BAŞKA SORUNLARA DA YOL AÇABİLİR. TELEFONUNUZUN ARIZALI OLUP OLMADIĞINI ŞÖYLE ÖĞRENBİLİRSİNİZ: YES VE NO TUŞLARININ ÜSTÜNDEKİ ÇİZGİLİ TUŞLARDAN BİRİNE EL FENERİNİ (TELEFONDA Torch Light DİYE GEÇİYOR) DİĞERİNE DE KAMERAYI ATAYIN (AYARLARDAKİ KISAYOLLARA GİRİN JOYSTiK'İ SAĞA KAYDIRIN ORADAN TUŞLARIN BİRİNE KAMERA BİRİNE EL FENERİNİ ATAYIN ŞİMDİ ÖNCE EL FENERİNİ AÇIN FLAŞ IŞIĞI YANARKEN KAMERA TUŞUNA BASIN EĞER EKRAN YUKARIDA YAZDIĞIM ŞEKİLDE KARINCALANMA, KİLİTLENME, KARIŞMA, VB. YAPIYORSA ARIZALIDIR. HEMEN SERVİSE GİDİN. BEN SERVİSE GİTTİM TELEFONUM DEĞİŞTİ YENİ TELEFONLA AMA YENİ TELEFONDA DA AYNI ARIZA VAR. AMA ŞUNU SÖYLEYİM BEN ZAR ZOR ANKARA'DAKİ SERVİSTEKİ MÜHENDİSLE GÖRÜŞTÜM BANA KÜSTAHCA BİR TAVIRLA ÖNEMLİ BİR ARIZA DEĞİL TELEFONU BÖYLE ARIZALI KULLANIN DEDİ GARANTİLİ TELEFONA. ZATEN BU ARIZAYI DA SİZLE BİRLİKTE BİR KAÇ KİŞİ BİLİYOR NASIL OLSA DEDİ. LÜTFEN BİRBİRİMİZE DESTEK OLALIM. ÜRETİCİ SADECE YENİ YAZILIM YAZACAK BAŞKA BİŞEY YOK AMA 2 YILDIR Bİ YAZILIM YAZAMAMIŞ HERHALDE ARIZAYI TESPİT EDENLER LÜTFEN BENİMLE İRTİBATA GEÇSİNLER YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIYIM VE ÜRETİCİYE BASKI UYGULAYALIM BU ARIZAYI GİDERMESİ İÇİN. TELEFONLARINIZIN GARANTİSİ BİTMEDEN SERVİSE ULAŞTIRIN.

ben denedim aynı hata bendede var + bide arama gelince yes tuşuna basıyorum telefonun zil sesi hala çalıyor bu 6-7 sn sürüyor ben karşı tarafa alo diyene kadar 1 kontörüm gitmiş oluyor.Çok kötü bir durum bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamil_cihan -- 6 Kasım 2007; 12:46:22 >

• telefonun resmini koysanız merak ettim
  • hatayı verdiği andaki resmi soruyosan tele hiç bi program yüklenmediği için screenshot koyamıyorum kusura bakmayın.Ama tarif edebilirim.Eski çubuk antenlerde televizyon ekranı yukarı çıkıyormuş gibi oluyor aynen bu şekilde oluyor.
  • CEPTIKLA da 219ytl olmuş
  • 26.12.2006 tarihinde Bayrampaşa carrefour/teknosadan Philips 768 telefon aldım.Ben telefonu alırken kimse bana aşağıdaki hataların olduğundan bahsetmemişti ki telefonun özelliklerindede böyle hatalardan bahsedilmiyordu.
    1-)Telefonun Bluetooth yeni kullanmaya başladım.350 kb üzeri dosya gönderilemediğini fark ettim.Bluetoothu kullanamadıktan sonra Bluetoothlu telefon almanın pek bi manası yok.
    2-)Telefonun el feneri açıkken kameraya geçince telefonun kamerası eski çekmeyen televizyonlar gibi görüntü veriyor.Yani kamerası bozuk.Ben hem el fenerini hem de kamerayı gün içinde çokça kullanan bir insanım.
    3-)En önemliside dışarıdan arama gelince yes tuşuna basıyorum ve 6-7 saniye sonra görüşmeye başlayabiliyorum ve bu süre zarfında karşı taraf benim zil sesimi dinlemek zorunda kalıyor.Sizde takdir edersiniz ki Bu çok can sıkıcı bir durum.Bende 9 aydır telefonu bu şekilde kullandım.Her aramamda 1 kontörüm heba oldu.

Ben ne yapacağımı bilmiyorum.Seriviside BAŞARI teknik servis.Telefonu götürsem büyük ihtimalle değiştirirler.Ama bu bahsettiğim sorunlar bütün Philips 768'lerde var.Yani vereceği telefonlarda da olacaktır.Bunun için ben ücret iademi talep ediyorum.
    Kime başvurmam gerektiğini yazarsanız sevinirim.

Birisi ilgilensin lütfen

• quote:

Orjinalden alıntı: kamil_cihan

26.12.2006 tarihinde Bayrampaşa carrefour/teknosadan Philips 768 telefon aldım.Ben telefonu alırken kimse bana aşağıdaki hataların olduğundan bahsetmemişti ki telefonun özelliklerindede böyle hatalardan bahsedilmiyordu.
    1-)Telefonun Bluetooth yeni kullanmaya başladım.350 kb üzeri dosya gönderilemediğini fark ettim.Bluetoothu kullanamadıktan sonra Bluetoothlu telefon almanın pek bi manası yok.
    2-)Telefonun el feneri açıkken kameraya geçince telefonun kamerası eski çekmeyen televizyonlar gibi görüntü veriyor.Yani kamerası bozuk.Ben hem el fenerini hem de kamerayı gün içinde çokça kullanan bir insanım.
    3-)En önemliside dışarıdan arama gelince yes tuşuna basıyorum ve 6-7 saniye sonra görüşmeye başlayabiliyorum ve bu süre zarfında karşı taraf benim zil sesimi dinlemek zorunda kalıyor.Sizde takdir edersiniz ki Bu çok can sıkıcı bir durum.Bende 9 aydır telefonu bu şekilde kullandım.Her aramamda 1 kontörüm heba oldu.

Ben ne yapacağımı bilmiyorum.Seriviside BAŞARI teknik servis.Telefonu götürsem büyük ihtimalle değiştirirler.Ama bu bahsettiğim sorunlar bütün Philips 768'lerde var.Yani vereceği telefonlarda da olacaktır.Bunun için ben ücret iademi talep ediyorum.
    Kime başvurmam gerektiğini yazarsanız sevinirim.

Birisi ilgilensin lütfen

arkadaş bende eskiden vardı ama şimdi yok bence donanımsal bi problem başarıya gittim yaptırdım şimdi sorunsuz çalışıyor ok:)

• arkadaş bendede oluyor ama bencede önemli bi sorun diil ancak diğer sorun(yese basınca müzik çalması) çözüldü onu söyleyim başarıya götür sorununu biraz uzunda sürse çözerler ok
    quote:

Orjinalden alıntı: kamil_cihan

Bir telefon forumundan alıntıdır.(O yüzden tamamı büyük harfle)

ARKADAŞLAR ÖNEMLİ LÜTFEN KESİNLİKLE OKUYUN. PHILIPS 768 MODELLERİNİN TAMAMINDA ÜRETİM HATASI VAR. BU HATA NEDİR HEMEN AÇIKLAYIM: EL FENERİ (TELEFONDA Torch Light DİYE GEÇİYOR) AÇIK İKEN KAMERA AÇILDIĞINDA TELEFON, KİLİTLENİYOR, EKRAN DONUYOR, EKRAN TELEVİZYONLARDAKİ GİBİ KARINCALANIYOR VE BİRBİRİNE GİRİYOR. BU İLERİDE DAHA BAŞKA SORUNLARA DA YOL AÇABİLİR. TELEFONUNUZUN ARIZALI OLUP OLMADIĞINI ŞÖYLE ÖĞRENBİLİRSİNİZ: YES VE NO TUŞLARININ ÜSTÜNDEKİ ÇİZGİLİ TUŞLARDAN BİRİNE EL FENERİNİ (TELEFONDA Torch Light DİYE GEÇİYOR) DİĞERİNE DE KAMERAYI ATAYIN (AYARLARDAKİ KISAYOLLARA GİRİN JOYSTiK'İ SAĞA KAYDIRIN ORADAN TUŞLARIN BİRİNE KAMERA BİRİNE EL FENERİNİ ATAYIN ŞİMDİ ÖNCE EL FENERİNİ AÇIN FLAŞ IŞIĞI YANARKEN KAMERA TUŞUNA BASIN EĞER EKRAN YUKARIDA YAZDIĞIM ŞEKİLDE KARINCALANMA, KİLİTLENME, KARIŞMA, VB. YAPIYORSA ARIZALIDIR. HEMEN SERVİSE GİDİN. BEN SERVİSE GİTTİM TELEFONUM DEĞİŞTİ YENİ TELEFONLA AMA YENİ TELEFONDA DA AYNI ARIZA VAR. AMA ŞUNU SÖYLEYİM BEN ZAR ZOR ANKARA'DAKİ SERVİSTEKİ MÜHENDİSLE GÖRÜŞTÜM BANA KÜSTAHCA BİR TAVIRLA ÖNEMLİ BİR ARIZA DEĞİL TELEFONU BÖYLE ARIZALI KULLANIN DEDİ GARANTİLİ TELEFONA. ZATEN BU ARIZAYI DA SİZLE BİRLİKTE BİR KAÇ KİŞİ BİLİYOR NASIL OLSA DEDİ. LÜTFEN BİRBİRİMİZE DESTEK OLALIM. ÜRETİCİ SADECE YENİ YAZILIM YAZACAK BAŞKA BİŞEY YOK AMA 2 YILDIR Bİ YAZILIM YAZAMAMIŞ HERHALDE ARIZAYI TESPİT EDENLER LÜTFEN BENİMLE İRTİBATA GEÇSİNLER YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIYIM VE ÜRETİCİYE BASKI UYGULAYALIM BU ARIZAYI GİDERMESİ İÇİN. TELEFONLARINIZIN GARANTİSİ BİTMEDEN SERVİSE ULAŞTIRIN.

ben denedim aynı hata bendede var + bide arama gelince yes tuşuna basıyorum telefonun zil sesi hala çalıyor bu 6-7 sn sürüyor ben karşı tarafa alo diyene kadar 1 kontörüm gitmiş oluyor.Çok kötü bir durum bence

• selam telefon çok iyi güzel de benim kulaklığım bozuldu tamir ettim biraz idare etti sonra uyurken müzik dinlediğim için kablosu takıldı içten koptu bende attım :( yeni kulaklık nerde alaca mbilen varmı arkadaşlar şimdiden sağolun :D
  • arkadaşlar kulaklığı nereden temin edebilirim???
    çok acil
  • ARKADAŞLAR BURADAN HEPİNİZE SESLENİYORUM TÜRK PHİLİPS FİRMASINI HEP BİRLİKTE SIKIŞTIRALIM DİNLEYİN VEYE DİNLEMEYİN ZATEN PROBLEMİM SİZLER DEĞİLSİNİZ ÇOĞUNLUK DÜZELSİNLER BU FİRMA BİZE AVRUPANIN ÇÖPLERİNİ SATIYOR BEN ESASINDA BU YAZIMLA ONLARA İYİLİK YAPIYORUM VE İDDİA EDİYORUM YILLARCA PHİLİPS TELEVİZYON KULLANMIŞ VE KULLANMAKTA OLAN BİRİSİ OLARAK BU FİRMA TÜRKİYEDEKİ ÜRETİM TESİSLERİNİ KAPATANA KADAR EN İYİ FİRMAYDI DESEM YALAN DEĞİLDİR ŞİMDİ İSE 0800 LÜ TELEFONLARI DEĞİL NORMAL 0216 522 Lİ TELEFONLARI DAHİ ÇIKMAZ ŞANS ESERİ TELEFON ÇIKSA ÇIKAN BAYANLAR YA ÜST YÖNETİMİN BASKISINDAN BUNALMIŞ (ZATEN BİRİSİ BUNU AMA İTİRAF ETTİ AMA KENDİ AHLAKIYLA ADAM KANDIRMAYA ÇALIŞTI KOCA TÜRKİYEYE 2 KİŞİ BAKIYORUZ BEYEFENDİ O YÜZDEN ZOR ÇIKIYOR DÜŞÜNÜN BU NORMAL Bİ CEVAP DEĞİLDİR DAHA SONRA BU KİŞİ VE ONUN ŞEFİ OLAYI KİŞİSELLEŞTİRDİLER SANKİ HADLERİNE AMA TABİ BALIK BAŞTAN KOKARSA ELEMANLARIN DAVRANIŞI NORMAL VE YAŞADIĞIM OLAYLARIN HEPSİ SES KAYDI İLE MEVCUTTUR İSTEYEN ULAŞABİLİR YAPTIKLARI REZİLLİKLER ORTADA) AMA ÖZEL EĞİTİM ALIYORLAR MÜŞTERİYİ OYALAYIN KOCA DÜNYANIN ÇÖPÜNÜ BAŞKA TÜRLÜ ERİTEMEYİZ DİYORLARDIR HER HALDE BAKIN BEN İLK ALDIĞIM TELEVİZYONLARINI 20 YIL KULLANDIM SON ZAMANLAR YUMRUK LAMASAYDIM EMİN OLUN O TELEVİZYON ÇALIŞAKTI HALA AMA ŞİMDİ NE YAPIYOR BU FİRMA TÜPLÜ TELEVİZYONLARI YERLİ BİR FİRMADA ÜRTTİRİP O FİRMANIN BAŞKA MARKA TÜPLERİNİ KULLANIYOR VE BU TÜPLERİN ANLAŞILMASI ÇOK KOLAY BİR İTHAL PHİLİPSE BAKIN BİRDE YERLİ ÜRETİM PHİLİPSE VE TABİKİ NASIL SONY TRİNİTRON TÜP KULLANMAK ZORUNDA İSE İNANIN ORİJİNAL BİR PHİLİPS TELEVİZYONUN RENKLERİ SONY DEN BİLE GÜZELDİR VE SONY OLSUN PHİLİPS OLSUN BİZ ÜRETTİĞİMİZ ÜLKEYE GÖRE TÜP KULLNIRIZ DEME HAKKINA SAHİP DEĞİLLERDİR SONUÇTA BUZ DOLABI ÜRETTİRMİYORLAR A B C ÜLKESİNE SONY SONY DİR PHİLİPS PHİLİPS TİR TABİ TÜRKİYEYE AİT FORMÜL BULUNMUŞTUR SONUÇTA AMA EMİN BU FORMUL DÜNYA ÖLÇEĞİ İÇİN KESİN YANLIŞTIR VE PHİLPS DÜNYADA BU ŞEKİL PAZARLAMA TAKTİĞİ UYGULAYAMAZ ADAMLARLA KONUŞMAYA ÇALIŞIYORUM BANA DİYORLAR AHLAKSIZCA GİT OZAMAN AVRUPASINI AL TABİ AHLAKLARINI BOZACAKLAR DOĞRUYU SÖYLEMEK İŞLERİNEMİ GELİR DÜZGÜN CEVAP ŞU OLMALIYDI BEY EFENDİ BİZ TÜM ORİJİNAL MARKAMIZLA X FİRMADA MONTAJ YAPTIRIYORUZ KALİTEMİZDEN ÖDÜN VERMEDEN VE EN SONUNDA MÜDÜRLERİNE ULAŞTIM HEM TELEFONLARIN ÇIKMAYIŞI HEMDE DAVRANIŞ KONUSUYLA ADAM ÖZÜR DİLEDİ VE BİR YALAN PATLATTI TELEFONLARLA İLGİLİ EFENDİM KAMPANYA YAPTIK REKLAM YAPTIK O YÜZDEN TELEFONLARA YÜKLENME OLDU VE AZ SONRA CEP TELEFONLARINA DEĞİNECEĞİM AYNI YALAN 3 SENE SONRA SÖYLENİYORDU ÇÜNKÜ

GEÇEN YIL 163 XNİUM. MODEL TELEFONLARINI ALDIM MESAJ KAPASİTESİ UZUN PİL ÖMRÜ GENİŞ REHBER VB TELEFON ÇOK KOMİKTİ GELEN SMS GİDEN KUTUSUNDA GÖZÜKÜYOR SMS TARİHLERİ BELLİ DEĞİL SESİ ÇIKMIYOR VE GELEN ARAMAYI AÇAMIYORSUN CANI İSTEYİNCE AÇILIYOR RAHATSIZLIĞIMDAN DOLAYI TELEFONU İADEYE GÖTÜREMEDİM HASTA ZİYARETİNE GELEN BİR PHİLİPS YETKİLİSİNE GÖSTERDİM EVET İLGİNÇ AMA YAZILIMLA DÜZELİR DEDİ BENDE İYİ OZAMAN DEDİM VE GARANTİ 2 YIL ODUĞU İÇİN HASTANE SONRASIDA KULLNDIM FAKAT PİLİN HAKKINI TESLİM EDEYİM 15-16 GÜN GİİYORDU 1 AY OLMASADA SON KIRMIZI SİNYALE DÜŞTÜĞÜNDE BİLE 2 GÜN KULLNIYORDUM DENEMEDİM AMA HİÇ KONUŞMA YAPMASAM DEMEK GİDERDİ 1 AY VE BEN BU TELEFONA 4 HTTIMDAKİ TELEFON REHBERİ VE SMS LERİ KOPYALADIM VE BUYIL NİSN MAYIS GİBİ BAŞARIYA GİTTİM VRİLEN CEVAP BEY EFENDİ YAZILIMLA TÜM KAYITLARINIZ SİLİNİR DİĞER ARIZALARI İÇİNSE TELEFONA PARÇA GEREKEBİLİR YANİ AÇABİLİRİZ VE ZATEN ELİMİZDE PARÇA YOK BAŞTAN SÖYLEYELİM 3 AYI GEÇER PARÇA GELMESİ BENDE TABİ KABUL ETMEYİP İADE TUTANAĞI DÜZENLEYİN DEDİM SERVİS SORUMLUSU KİŞİ GELDİ LÜTFEN ANLAYIŞLI OLUN BU TUTANAĞI DÜZENLERSEK ANLAŞMAMIZ GEREĞİ SERVİS İPTALİNE KADAR GİDER KONU SİZE TAMİR İSTEMİYOR TUTANAĞI TUTALIM SİZ PHİLİPSE BAŞVURUN PEKİ DEDİM TABİ PHİLİPSİ ARADIM ÇIKMADI SERVİS MÜDÜRLERİNİN FAX NUMARASINA FAX ÇEKTİM 2 GÜN SONRA NECLA HN İSİMLİ TDM ARADI HAKKINIZ YOK AMA MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ AÇISINDAN TELEFONUNUZU BİR ÜST MODEL 189 XENİUM İLE DEĞİŞELİM BENDE HAKKIM VAR BİR KERE BÖYLE KONUŞAMAZSINIZ 2 YIL AYIPLI ÜRÜNÜ İADE HAKKIMIN VAR OLDUĞUNU BİLİYORUM FAKAT GÖNDERECEĞİNİZ TELEFONDADA AYNI SORUNLAR OLURSA DEDİM BİZ BURADAYIZ BUNU NASIL ÇÖZDÜYSEK ONUDA ÇÖZERİZ DEDİLER BENDE DEDİM BAKIN SORUN ÇIKRMAK DEĞİL AMACIM ÇÖZMEK BENİM TELEFONUMU TAMİR EDEMİYORUZ DİYORSUNUZ O ZAMAN ALMAYIN ŞEBEKESİNİ İPTAL EDİN SMS LERİM BENDE KALSIN ÇÜNKÜ HİÇ BİRYERE AKTARAMIYACAĞIM TEK YAPACAĞIM TEKTEK KAMERAYA ALIP DVD YE KOPYALAMAK SAATLER ALIR (VE AYNEN 2 GÜNÜMÜ ALDI BOYNUM TUTULDU ZATEN AĞIR ROMATİZMA HASTASIYIM) SİZ BANA ALO DİYECEĞİM EN BASİT MODELİ GÖNDERİN BUDA BENDE KALSIN DEDİM ÇÜNKÜ GÖNDERECEĞİNİZ MODELDEDE AYNI AKSAKLIKLAR OLURSA YİNEMİ DVDY KAYITLA UĞRAŞACAĞIM DEDİM UZATMIYIM O ARA DEĞİŞİK MODELLERİ ARAŞTIRMAMA İÇİN BAYİ İSİMLERİ FELAN VERDİLER VE FAZLA UZATMADAN FATURASIZ GÖNDERİ BAŞKA MODEL FARKLI ÜCRET KAVGA SONUCU FARKSIZA ANLAŞMALAR BAKTILAR BU ADAM GÖNDERİCEĞİMİZDE ARIZALI OLACAĞI İÇİN UĞRAŞICAK HER TAKTİĞİ UYGULADILAR İŞLERİNEDE GELMEDİ DİREKT DEDİĞİMİ YAPMALARI HALBUKİ YAPSALARDI BU YAZILARI HİÇ GÖRMİYCEKLERDİ SONUÇTA 189 MODELE RAZI OLDUM ÇÜNKÜ ŞEFLERİ ÇOK AHLAKSIZ BİR BAYAN BAYANLIĞINI KULLANIYOR TÜM GÖRÜŞMELERİM KAYITLI HİÇTE KORKUM YOK CIRT CIRT BAĞIRMAYA ÇALIŞMALARMI DERSİNİZ BANA KENDİNİZİ AVUKAT OLARAK TANITMIŞSINIZ DİYE İFTİRA ATMALARMI DERSİNİZ NELER NELER AMA AKILLI DEĞİL SONUÇTA BENİ AVUKATMIDIR NEDİR DİYE YALAN UYDURARAK KONTROL ETMESİ ZAVALLI OLDUĞUNU GÖSTERİR VE HEPSİ KAYITLI SONUÇTA YENİ TELEFONUM GELDİ SIFIR BİR CİHAZ VE BANA SÖZ VERDİ EN UFAK SORUNDE BİZİ ARAYIN BU KİŞİNİN İSMİ SEVİM VEYA SERAP HANIM DİREKT TELEFONLERI 0216 522 17 90 91 92 93 SERVİS MÜDÜRLERİNİN ADI AYDIN KUZUBAŞOĞLU TEL 522 17 94 FAX 522 17 45 TELEFONUM GELDİ BAŞALADIM KULLANMAYA SONUÇTA SAATLERCE KONTROL ETME LÜKSÜM YOK 3 GÜN SONRA PİL BİTTİ YENİ PİL DEDİM 2. 3. TEKRAR ETTİ 10 SONRADA 1 AY SONRADA AYNI 1 AY KADAR KEN SMS KAPASİTEM DOLDU SEÇİP SİLMEK İSTEDİM ODA NE ÜST ÜSTE 2 ADET SİL ŞIKKI VAR ALT MI ÜSTMÜ DENEDİM SEÇTİĞİM SMS YERİNE HEPSİ SİLİNDİ DEMEKKİ ÜSTTEKİ DEDİM BİR SÜRE SONRA ARAYAN LİSTESİNDE SEÇME YAPMAK İSTEDİM ONDADA AYNI SORUN VAR VE SMS SİLLERİYLE TAMAMEN TERS ORANTILI VE HİÇ KİMSE DİYEMEZ ŞU ALT ŞU ÜST HERKEZ ŞAŞIRIR VE 1,5 AY İÇİN DE PİL KENDİNİ HİÇ TOPLAMAYINCA MAİL ATIP BU TELEFONUNDA İÇİNE.. CIRT CRT BAĞIRMANIZA DEĞDİMİ DEĞDİMİ DEDİM PARA İADESİ İSTEDİM AMA MAHSUS ÜSTE YAZDIĞIM TELEFONLARI ARAMIYORUM 0800 ARIYORUM ÇIKMASIN DİYEREK ONUDA EKLEDİM MAİLE ONLARDA MAİLLE CEVAP VERDİLER BAŞARIYA GİDİN DİYEREK BANA BULUNDUUM İLÇE TÜKETİCİ ŞUBE BAŞKANI DAHA ÖNCEDE DEMİŞTİ HERŞEY İÇİN ELİNDE BELGE OLSUN GİT AMA İNAT GİTMEYECEĞİM GİDERSEM ORADAKİ SORUMLU KİŞİ YİNE İADE TTANAĞI İSTEMEYİN TAMİR İSTEMİYOR TUTANAĞI VERELİM DİYCEK BENDE AYNI YOLU İZLEMİYCEM BURALARA KOYUP MADARA EDİCEM YAPABİLDİĞİM KADARIYLA SONUÇTA ONLARIN YÜZÜNDEN İKİDE BİR SMS LERİMİMİ KAYIP EDİCEM BU SİTEDE BULUNANLARDA BİLSİN BUNU KİMSEYE İYİLİK İÇİN YAPMIYORUM İNAT İÇİN YAPIYORUM ÇÜNKÜ HAKKINI ARAYANA HERKES DELİ GÖZÜYLE BAKIYOR PHİLİPS'İDE TEBRİK EDİYOUM BUNUN BİLİNCİNDE ÇOK İYİ DEĞERLENDİRİYOR

• helal olsun sana ne diyim hakkını arayacaksın tabi isterse ço kdeersiz bişe olsun seni anlıyorum
    9@9 köy bende olsam öyle yapardım bende biraz inadım da :D
  • bugün 60 ytlye aldım kutusuyla
  • DİKKAT ŞİKAYET VAR SİTESİNE VE TÜKETİCİ DERNEKLERİNE İNANMAYIN ALTTA BELGESİ VAR OKUYUN
    İŞİNİZİ TAKİPSİZ BIRAKMAYIN TÜKETİCİ HAKEM HEYETLERİNEDE PUL PARASI FELEN SAKIN ÖDEMEYİN
    28.11.2007 9köy Bu mesaj yayında degil
    Bravo aynı philips gibi davranmakla ne demek istiyorsunuz işte philipste adamı bu şekil deli ediyor bana bir kez siz döndünüzmü soruyorum size aynı kopyayı yine yapıştırıyorum bana ya 2 gün içinde dönersiniz ciddiyetinizi anlarım yada beni 2 gün içinde formdan atın elli tane isimle girip sabote etmezsem konuşuruz sizle sonkez soruyorum anlaştınızmı philipsle gerçi hiç umrumda değilsiniz sonuçta ben her halukarda hakem heyetine gitmeyi bilirim sizede taktım onun için yazıyorum tüm tüketici dernekleri gibi sizde fossunuz güçmüş çözmekmiş protesto ediyorum

27.11.2007 9köy Bu mesaj yayında degil
    sayın yetkili kopyalayacağım 3 adet şikayetteki arkadaşın sorunu çözülmüş sevindim Ama dikkat edin bana vermiş olduğunuz cevapla hiç örtüşmüyor o arkadaşta aynı şikayeti defalarca yazmışken ben niçin yazamıyorum ve ben ilk etaptada söyledim size insanın sabrını zorluyor tüketici dernekleri diyerek şimdi sizde onlar gibimi yapıyorsunuz bakın bana verdiğiniz cevap altta sonrasındada sorunu çözülen şikayetçi arkadaşın 3 adet şikayeti var

Şikayetiniz Sayın Üyemiz;

Eski şikayetinize ilişkin gelişmeleri, ayrı bir şikayet olarak değil, üye sayfanızda bulunan "firmaya mesaj" ya da "şikayetvara mesaj" bölümünden göndermenizi rica ederiz.

233451
    PHILIPS Telefonum Değiştirildiği Halde Aynı Arızayla Gündemde bahtsızım [24 Kasım 2007, 09:00]
    Phılıps 960 model, 355978006390080 numaralı telefon aldım. 27.03.2007 tarihinde satın aldım, Temmuz ayında arızalanmaya başladı. O günden beri telefon servise gidiyor. Üçüncü arızasında değişim yapıld >>>

PHILIPS Telefonun Para İadesini İstiyorum bahtsızım [23 Kasım 2007, 09:00]
    Phılıps 960 model, 355978006390080 no’lu bir telefon aldım. Dört aydır Bakırköy Başarı serviste. Firmadan faturada geçen ücreti geri ödemelerini istiyorum. Telefonun değişimini istemiyorum. Phılıp >>>

230149
    PHILIPS Telefonum Sürekli Tamir Görüyor! bahtsızım [14 Kasım 2007, 09:00]
    Philips firmasının duyarsızlığını herkesin öğrenmesi için her şeyi yapacağım. Philips 960 model 355978006545659 seri numaralı telefonu 27.03.07 tarihinde satın aldım ve telefonumun ilk arızası 10.07.0 >>>
    ve bu arakadaşı ayrıca 27 kasımda bir kez daha yazmışsınız dikkat edin en iyi site olma iddiasındasınız

• arkadaşlar bu philips 768 gerçekten iğrenç bir telefonmuş ne ümitlerle almıştım. telefonum herkesinkinden farklı olsun nokia yı daha fazla zengin etmeyelim dedik ama hata etmişim. bana alırken bak bu telefonu satmaya kalksan satamazsın dediler ben de zaten telefon alan satan biri değilim. o yüzden aldım 500 ytl te teknosa dan. ve birinci yılında ilk önce tuşları basmamaya başladı ayrıca telefon kafasına göre açılıp kapanıyodu fazla sorun etmedim bu durumu. tuşlarının yapılması için gönderdim yapıldı geldi . daha sonra bataryasında problem çıktı şarjı 1 gün zor dayanmaya başladı. yine gönderdim yapıldı geldi. bu sefer de telefonda şarj etme problemi çıktı. kafayı yedirtecekti telefon o kadar uğraştım en sonunda kapağını kaybettim o kargaşanın içinde. neyse dedim kapaktan bişey olmaz telefonu bi daha yollayım. yolladım ve yollarken paketin içine bakın bu 3. gönderişim tüketici haklarına göre telefonumu yenisiyle değiştirmek zorundasınız dedim ve telefon aynen geri geldi. yok bu telefon servis dışı müdahaleye uğramış yok telefon düşmüş yok bilmem ne vs..

anlayacağınız telefon tam bir hurda oldu çok kalitesiz bir malzemeden yapılmış görünüşüne de aldanmayın sağlamlık ta çok önemli ki, nokia 5110 lar senelerdir çalışmaktayken philips 1 seneden az bir sürede iflas etti.. ve telefonu 6 ay ya kullandım ya kullanmadım 500 ytl de çöpe gitti geçmiş olsun !!

• arkadaşlar bu dandik telefonun kulaklığı koptu nereden temin edebilirim ya bir de tuşları çok dandikmiş 5ay önce aldım tuşları silindi ya nasıl düzelcek servise versem rakamlar geri gelirmi
  • evet arkadaşım tuş takımını değiştiriyorlar
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.