Şimdi Ara

PHİLİPS 768 ler BURAYA (Başka başlık açmayı) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
0
Favori
33.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu telefondan bende almistim fakat surekli nokia kullandigim icin alisamadim.
    almak isteyen olursa satabilirim veya nokia ile takas yapabiliriz arkadaslar...

blueesc1@hotmail.com dan da ulasabilirsiniz
  • arkadaşlar ben bu telefonu 199ytl+philps mp3 player hediyeli aldım keşke sizde araştırsaydınız birazcık
  • ben telefonla ilgili pek sorun yaşamadım açıkcası. sadece kulaklıkla ilgili problem yaşıyorum o da 1 yılını doldurdu normaldir. şimdi ben kulaklığı nereden temin edebilirim yada teknik servise götürsem ilgilenirlermi? hiç böyle bir durum yaşayıpta çözen/çözemeyen varmı?
  • meraba arkadaşlar tefona hiç 512 lik hafıza kartından fazla takan warmı ben almayı düşünüyorum hafıza kartı
    kaclık alyım acele bi yardım
  • arkadaşım şimdi şöle söyleyim 2gb bile çalışıyor ama şunu unutma yeni telefonlarda bile bazen kasıyor bence 512 iyi ama yavaşlasın dersen 1 gb tavsiye ederim ben 512mb kullanıyorum
  • saol birader telefon zaten yawaş daha nekadar yavaşlaya bilirki:D
  • arkadaşlar herkesin sorduğu birkaç soru var.
    şimdi tema yükleniyor mu
    kapak değişiyor mu
    btoothu nasıl arttırcaz
    saolun
  • quote:

Orjinalden alıntı: oyyuncu

arkadaşlar herkesin sorduğu birkaç soru var.
    şimdi tema yükleniyor mu
    kapak değişiyor mu
    btoothu nasıl arttırcaz
    saolun

şimdi tema yüklenmiyor
    kapak değiştirilebiliyor ancak teknik servis değiştirebiliyor yoksa garanti dışı olur
    btooth malesef olmuyor yani 350kb ye mahkumsun
  • arkadaşlar bu telefon bana değişimle yeni gönderildi. Telefonda zil seslerinin üzerinde gezerken çalmıyor. alarmı çalışmıyor. nasıl halledebilecegimi bilen varmı...
  • arkadaşlar telefonun birden şebeke gitti ve 3-4saatten sonra şebeke anca geri geliyo.sorun ne olabilir?servisi beşiktaştaydı taşınmış galiba.bakırköye gitmekte işime gelmiyor.benim yapabileceğim bir şey varmı?acil cvp.
  • her şey çok güzelde. internet mesajlarını okuyamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengizbudak -- 11 Mayıs 2011; 1:04:08 >
  • ben alalı bır seneden fazla oldu ozamandan beri bır sekılde kullanıyorum
    Yukarıda belırtılen sorunlardan dolayı(torclıgt kamera beraber acıldıgında takılma) basarıya goturdum tamır ettık denıldı tabı bu rada bır hafta telefonsuz gezdım ama hıc bırsey olmadı hatta tus takımı daha kötu halde

• philipse iyi derdik bide bendede 1 yıldan fazla süredir var telefon aslında güzel ses kalitesi ekranı falan süper ama şu bluetooth sınırı deli etti beni sırf o aq sınırı yüzünden gidip e250 aldım hepimiz kazık yedik beyler geçmiş olsun
  • Ben de sattım kurtuldum. Mesaj yazmak eziyetti yahu.
  • Telefon cins kıcık emme yınede alısana iyi sayılır
    gecen nokıa 2300 kullandım çok garip geldi...
    kendi telefonumu mumla aradım desem yeri yani
    (Bu telefon için bir gün bunu diyecegim aklımdan geçmezdi....)
    Mesaj işini T9 ile çözdüm artık zor gelmiyor
    [:'(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spacelock -- 23 Ekim 2008; 13:21:16 >
  • selamlar arkadaşlar ikinci telefon olarak sizce philips 768 mi yoksa samsung b520 mi almalıyım?
  • evde çekmecede sürünüyo öyle satsan para etmez şu sınır bi aşılabilse aq
  • Bluetooth sorunlu diyince merak ettim. Sesli arama var yazıyordu sitenin birinde, gerçekten varmı? Bizmi kaydediyoruz sesi, yoksa nokialardaki gibi kendimi belirliyor okunuşları. Bluetooth kulaklık ile telefon görüşmesi yapılabiliyormu? Bluetooth ile sesli arama yapılabiliyormu? Araç telefonu yapacam, sanırım en uygun sesli aramalı bluetoothlu telefon...

quote:

Orjinalden alıntı: mehdin81

quote:

Orjinalden alıntı: oyyuncu

arkadaşlar herkesin sorduğu birkaç soru var.
    şimdi tema yükleniyor mu
    kapak değişiyor mu
    btoothu nasıl arttırcaz
    saolun

şimdi tema yüklenmiyor
    kapak değiştirilebiliyor ancak teknik servis değiştirebiliyor yoksa garanti dışı olur
    btooth malesef olmuyor yani 350kb ye mahkumsun

• Arkadaşlar bazıları telefonu yerden yere vurmuş ama katılmıyorum.Tabiki eksileri var artıları var ama bence artıları daha baskın.Bende hiçbir sorun yaratmıyor.Gayet kullanışlı.Tabi biraz pratik olmak gerekiyor menü kullanımı yavaş biraz. Bluetooth da çok sorun değil bana göre usb den çok rahat oluyor.Tek tek değil toplu olarak eklemek bence daha pratik :)
    Artıları:
    MP3 ses kalitesi çok iyi,kulaklığıda öyle.
    Kamerası bana göre iyi.
    Sınırsız Video
    Estetik görünüş.
    Kaliteli yapı
    Eksileri:
    Menüsü yavaş
    Bluetooth Aktarım Sınırı az (350kb)

Ayaküstü bi foto çekdim

• slm... philips konusunda öncelikle yazılım sorunu yaşayan arkadaşlara servise haklarınız konusunda baskı yapıp gerekırse para iadesı için bastırmanızı tavsiye ederim çünki bende daha önce sorun yaşadım ve paramı aldım...

bunun dışında hernekadar konu ölmüş olsada ; hala telefonu almaya cesareti olanlara için :

hepsi burada da 130 ytl

gercı bu paraya alınabılecek bırcok ıyı telefon var o yarı bır konu ama....

bunun dısında bu teelfonu yakın zamanda almıs (garantısı devam eden ve elbettre faturasınıda gonderebılecek) arkadaslardan satmak ısteyen olursa (sıyah daha makbule gecer) bana "pm" atsınlar haberleselım.. belkı anlasırız..

ancak lutfen telefonun suankı fabrıka cıkıs fıyatını goz ardı etmeyın:))

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.