Şimdi Ara

PHILIPS 7662D NASILDIR(ACİL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 40PFL7662D/12 nasıl bir üründür? Özellikle kullanan birileri var mı?

• Öncelikle 40 değil 42" olarak öyle bir model var :)
    bu fiyata alabileceğin en iyi LCD tv'lerden biri fakat yeni modelleri çıktığı için fiyatı bu kadar düştü yeni serileri olan 7762 7862 ve 7962 modelleri mevcuttur yalnız aralarında en iyi kalive özelliklere hakim olan 7862D modelidir.Eğer fiyat olarak bu seviyelere yükselebiliyosan alabileceğin en iyi cihazlardan biridir.
  • lütfen arama motorunu kullanın
  • bende yazacaktım ama 40 diye aratınca birşey bulamaz diye birşeyler yazıyım dedim
  • Bu model son derece iyi bir cihaz. Uygun fiyata alabileceğin en iyi full hd.
    Ve bence bu modeli satın almanın tam zamanı. Çünkü üsst serileri çıktı. Ve böylece bunun fiyatı çok düştü. Bulursan kaçırma derim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dataminer

Bu model son derece iyi bir cihaz. Uygun fiyata alabileceğin en iyi full hd.
    Ve bence bu modeli satın almanın tam zamanı. Çünkü üsst serileri çıktı. Ve böylece bunun fiyatı çok düştü. Bulursan kaçırma derim.

Ben de tam tersini düşünüyorum. 150 - 200 YTL fiyat farkı verip 7762'yi almak çok daha mantıklı. Sırf Pixel Plus yeirne Pixel Plus2 için bile değer ki daha fazladan HDMI portu, HDMI 1.3 olduğu kesin olması, 7500 kontrast gibi artıları var. Aradaki fiyat farkı 500YTL falan değilse, kesinlikle 7762'yi tercih eder, 7662'ye para vermem.
  • geçen gün bende 7662 almaya karar verdim
    ama şimdi vazgeçip 7762 aldım neden diye soranlara aklıma bazı şeyler takılmıştı
    o yüzden diyebilirim
    philips sitesinde 7662 ler 4000 kontrast ce 8ms tepki süresi yazıyordu ama başka satış yapan siteler aynı ürüne 5000 kontrast ve 5ms tepki süresi vermişlerdi bu çelişkiydi ve kuşkuda kalacağıma 300 ytl fark ödeyarek 7762 serisini aldım
    7500 kontrast ve 5ms tepki süresi fena diil bence
    sende okadar parayı gözden çıkarmışsan 200-300ytl farka acıma kafan rahat olsun
  • Arkadaşım eğer fark çok azsa sana 7762'yi öneririm.Bir arkadaşımda gördüm.Süper bir LCD.Görüntü kalitesine hayran kaldım.Keşke bende plazma alaağıma bu LCD'yi alsaydım diye çok hayılandım.Bence kaçırma.7500 kontrast ve 5ms tepki süresi süper.Dizaynıda çok göz alıcı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.