Şimdi Ara

Philips 55PUS8602 (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.038
Cevap
25
Favori
83.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eyvallah, dediğin gibi yapayım üstad

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana da duvara askı sonrası hoparlörü sabitleyecek plastik parçadan 1 adet lazım.
    2 adet için servis 100 tl istemişti. Vermedim. 1 tane vardı, onunla sabitledim. Diğer taraf aşağı-yana sarkmaya başladı. Yerine parça uydurayım dedim ama L şeklinde olduğu için uğraştıracak ve şık durmayacak diye hala böyle idare ediyorum.
    Elinde olup paylaşabilecek olsa çok makbule geçer doğrusu.
  • Philips 55PUS8602

Bizim model için Geekbench skoru görüntülenmiş Android 10 versiyonu yüklü haliyle.
  • savatager S kullanıcısına yanıt
    Ses Seda yok

• cryptdlg kullanıcısına yanıt
    Yazılım be zaman gelir bilginiz varmı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • makaselller M kullanıcısına yanıt
    Benchmarklarda göründüyse çok birsey kalmamıştır tahminim. 3 ay içinde gelir diye düşünüyorum. Tavi bu korona muhabbetine philips in çalışma düzenide aksadıysa daha da zaman alabilir.
  • Tv için telefon uzaktan kumandası 2.0 versiyonu gelmiş.

Philips 55PUS8602

Android:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tpvision.philipstvapp2&hl=tr

Apple:https://apps.apple.com/tr/app/philips-tv-remote-2-0/id1479155903

Not: 2019 Tv ler için tam uyumlu eski modeller için bazı işlevler çalışmayabilirmiş.

Bizim tv için sorun varmı yok mu akşam deneyim eklerim mesaja.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 28 Eylül 2020; 14:29:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

Tv için telefon uzaktan kumandası 2.0 versiyonu gelmiş.

Android:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tpvision.philipstvapp2&hl=tr

Apple:https://apps.apple.com/tr/app/philips-tv-remote-2-0/id1479155903

Not: 2019 Tv ler için tam uyumlu eski modeller için bazı işlevler çalışmayabilirmiş.

Bizim tv için sorun varmı yok mu akşam deneyim eklerim mesaja.

Kumanda bizim tv de sorunsuz çalışıyor.

• selam herkese. bu ekran yansıtmayı yapabilen var mı? bir türlü yapamadım. google home uygulamasınıda denedim ama olmadı. telefon tvyi görmüyor. baya uğraştım videoları izledim olmadı. başka uygulamaları denedim tvyi gördü ama bağlan dediğimde bağlanmıyor. kumanda uygulamasını görüyor. yotubedeki videoları yansıtıyor ama telefon ekranını bir türlü yansıtamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tabularassaa T kullanıcısına yanıt
    Android telefonlarda google home uygulamasıyla bir kaç telefonda sorunsuz yansıttım ancak kendi ios teşefonumla olmadı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • makaselller M kullanıcısına yanıt
    bende androidle bağlanmaya çalışıyorum olmuyor.

• merhaba wifi ile xiaomi mi6 mi note3 mi9s ile resimdeki kablosuz ekran ile anında bağlanılıyor bende. videolar da takılma donma yok, güzel şimdilik memnunuz.

Philips 55PUS8602

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ICE_BLUEE -- 24 Kasım 2020; 22:59:36 >
  • Arkadaşlar merhaba,

Televizyondan genel olarak memnundum ancak 2 sorunum var artık, fikir almak istedim.

1. Binada turksat, digiturk falan hepsi beraber geliyor, diseqc diyorlar sanırım. Uyducu çağırdım yapması için, şu an televizyon diseqc taraması yaptığımda sadece eutelsat'ı görüyor, türksat yok. Uyducu "ev girişinde 4A sinyali var, Philips tvlerde sorun var, servisi çağırın usb ile yüklesinler" gibi bir cevap verdi. Ne yapabileceğimi bilen birisi var mı?
    2. TV'nin sağ alt bölümünde görüntüde ufak bir bulutlanma var, yapabileceğim bişey var mı?

Şimdiden teşekkürler.

• ICE_BLUEE I kullanıcısına yanıt
    çok tşk. kablosuz ekranı açtım ama nasıl bağlanacağımı bulamadım. daha doğrusu kablosuz ekran ayarlarında bağlan seçeneği yoktu yada ben bulamadım. nasıl yaptığınızı yazarsanız sevinirim. şimdiden tşk.

Hocam resim 1 ve resim 2 yapıyorum tv nin adı yazıyor bağlanıyorum.

Philips 55PUS8602

Philips 55PUS8602
    bende açıyorum ama bende başka tvler görünüyor benim tv görünmüyor. tvyi en son gelen sürüme güncelledim gene görmedi. tv yi sıfırladım yine olmadı. tvnin ayarlarında mı sıkıntı var yada bir ayarımı kaçırıyorum bilemedim.

tv ve telefon modeme bağlıysa görmesi gerekir aslında, enteresan. sizde wifi bağlantısı kapalı görünüyor usta ondan görmüyor, mobil veriyi kapatın wifi ile tv aynı ağa bağlayın görünecektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ICE_BLUEE -- 27 Kasım 2020; 12:7:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Calculus119

Arkadaşlar merhaba,

Televizyondan genel olarak memnundum ancak 2 sorunum var artık, fikir almak istedim.

1. Binada turksat, digiturk falan hepsi beraber geliyor, diseqc diyorlar sanırım. Uyducu çağırdım yapması için, şu an televizyon diseqc taraması yaptığımda sadece eutelsat'ı görüyor, türksat yok. Uyducu "ev girişinde 4A sinyali var, Philips tvlerde sorun var, servisi çağırın usb ile yüklesinler" gibi bir cevap verdi. Ne yapabileceğimi bilen birisi var mı?
    2. TV'nin sağ alt bölümünde görüntüde ufak bir bulutlanma var, yapabileceğim bişey var mı?

Şimdiden teşekkürler.

var mı yardım edebilecek kimse?

hocam size cevap yazdığımda okuldaydım. tabiki aynı wifide denedim yani ikiside aynı modeme bağlayıp denedim fakat telefon tvyi görmüyor. dediğinizin dışında yapabileceğim bişey var mı. yoksa kaderine mi terkedeyim.

merhaba başka telefonda denedinizmi,, gerçekten enteresan durum, bağlanmaması için sebep yok yani.

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.