Şimdi Ara

Philips 55pus7304 Kullanıcıları (Full HDR özellikleri Dolby Vision) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
2
Favori
9.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kanatlandırmayan_Redbull kullanıcısına yanıt
    50inç modeli var. VA panel Philips sitesinde çok yakında yazıyor. Büyük ihtimal bu modeli de gelecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • media markta satılıyor 50 inç dahil philips yeni modeller fiatlar uçuk
  • utkuberk kullanıcısına yanıt
    Vatanda 55inç 5.129 TL normal fiyatı. 50inç e 5.999 yazmışlar Media Markt te. Ürün 1-2 aya tüm modelleriyle her yerde stoklara girer. 4bin bandına gece indirimleriyle 50inç alınabilir.

• Vatanda yüzde on indirim demiş ama fiyat 5120 falan bu indirimlimi yoksa sepete gidince varmı indirim anlamadım.medyamark 6900 falan ucmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toful -- 30 Ağustos 2019; 16:46:34 >
  • sepete ekle ayrıca bir indirimin olmadığını görürsün
  • quote:

Orijinalden alıntı: cepcep34

Vatanda 55inç 5.129 TL normal fiyatı. 50inç e 5.999 yazmışlar Media Markt te. Ürün 1-2 aya tüm modelleriyle her yerde stoklara girer. 4bin bandına gece indirimleriyle 50inç alınabilir.
    55inç olan normal fiyatı 5899₺ hocam vatanda,bugün 30 ağustos indirimi olduğu için 5100 gözüküyor
    Bu arada bir aydan fazladır tüm siteleri inceliyorum en iyi fiyatı vatan veriyor

• Tv yi satın alan arkadaşlar bir inceleme videosu çekseniz yada genel hatlarıyla tv nin performansı nasıl anlatsanız

• +1
  • BlackTower_35 7304 video birini izledim diğerini izleyecektim linki bulamıyorum konular arasında birde 7504 ve 7304 birlikte mağazada dinledim ses daha üstün gibi geldi 7504 te bilgin varmı o konuda
  • quote:

Orijinalden alıntı: utkuberk

BlackTower_35 7304 video birini izledim diğerini izleyecektim linki bulamıyorum konular arasında birde 7504 ve 7304 birlikte mağazada dinledim ses daha üstün gibi geldi 7504 te bilgin varmı o konuda
    Arkadaşın paylaştığı linkleri bulamıyorum kaldırdı mı acaba

• Buyrun arkadaşlar detaylı resim videolar

https://forum.donanimhaber.com/philips-55pus7304-the-one-tv-video-resim-kurulum-inceleme--139791507

• TV gerçekten muhteşem arkadaşlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • senin videoların vardı bulamıyorum 7504 baktınmı bilgin varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackTower_35

TV gerçekten muhteşem arkadaşlar.
    Hocam daha önce çektiğin videoları izledim. Tv nin 4k performansı ve amblight özelliği (mümkünse karanlık ortamda) ile ilgili kısa bir video çekmeyi düşünür müsün

• 55 ten önce 43inc gelirse stoklara küçük odaya playstation için almayı düşünüyorum. Tv bağlantısını kullanmayacağım. Internet, oyun, film için denemek istiyorum bakalım.

• Bende bugün alıcam mağazadan. Cumartesi kurulum var. Servis geldiginde çalıştırıp gidiyor mu yoksa test yapmaya imkan var mı? Mesela uydu kurulumu yapar mı? İnternet bağlatıp test videosu açabilir miyiz? Siz kurulumu nasıl yaptırdınız? Nasıl test ettiniz. Şuna dikkat et diyeceğiniz bir durum var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andreoni -- 25 Eylül 2019; 15:42:12 >
  • Merhaba,

bende 2 gün önce 55PUS7504 aldım. görüntü kalitesi ve menü hızı uygulamalardaki çeşitlilik, kullanım kolaylığı gerçekten güzel. Amlight içeriği farklılaştırılmış müzik modu eklenmiş. tek olumsuz tespitim dahili uydu alıcısı kanal geçişleri yavaş. ben harici cihaz kullandığım için kullanmıyorum. sorun olarak görülmeyedebilir hatta. And 9.0 ile geldi ürün. üzerinden harici hoparlar ve 12,5 Watt lık subbufer var. standart TV sesinden bir tık daha iyi ses veriyor. ama bir sorunbar gibi değil elbette.

Bu TV ye dışarıdan APK yüklenebilir mi? sadece chrome yüklemek istiyorum, birde google play de asphalt 9 var :) ama 2,5 gb kadar bir alan kaplıyor. 32 GB lık bir usb yi sabit olarak TV ye taksak onu nasıl hafıza kartı olarak gösterebiliriz ve oyunu TV ye değilde hafıza kartına taşıyabiliriz. teşekkürler
  • skull67 S kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Kurulumda ölü piksel testi yaptınız mı? Işık sızması testi falan. Servis geldinide neler yaptı?
  • andreoni kullanıcısına yanıt
    teşekkürler, evet her ikisinide yaptık. panel tertemiz ve sorunsuz çıktı çok şükür. pixel videosu açıp kontrol ettik. sadece bunu yaptık servis ile 4 yıldır phlips kullandığım için diğer ayarların hepsini kendim yaptım.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.