Şimdi Ara

Philips 55PUK4900/12 UHD 2199 TL (Carrefour) (BİTTİ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
1
Favori
7.889
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar İçerenköy CarrefourSA markette var haberiniz olsun bir tane aldım LG indirimde fakat 4K yokmuş onda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mcgul kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Fiyatlar konusunda herhangi bir tahminim yok maalesef. Bir yandan fiyatlar dövize bağlı olarak değişiyor. Mesela yeni teknolojiler çıktığı için dolar olarak fiyatı düşerse, sonra o düşüş oranı kadar dolar artarsa bir anlamı kalmayabilir. Son karar sizin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tv 4K. TRT 4K açıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

Stok varsa +100 daha verilip bu da tercih edilebilir gibi...

https://www.carrefoursa.com/d/lg-55lh545v-dvb-s2-t2-c-fhd-led-tv

1 HDMI mı ? şaka falan yapıyorlar herhalde
  • Formula 1'de Lewis Hamilton'un pit stop yapıp aracının 4 lastiğini değiştirmesi, bununla beraber yakıtı bitmek üzere olan aracının deposuna yaklaşık 50 litre yakıt alıp tekrar yarış alanına dönmesi 3.5 saniye. Philips TV'lerde bir kanaldan diğerine ne kadar sürede geçiliyor dersiniz? Cevap vereyim: En az iki pit stop süresi.
    alıntı yaptım .birisi bu oyrumu yapmış
  • İçerenköy CarrefourSA'da teşhir ve kapalı kutu 3 adet vardı. Şehir dışına gönderim yapıyorlar mı arkadaşlar bilgisi olan var mı?

İçerenköy telefon numarası: 0 (216) 655 71 00 internetteki numarayı aramayın, alışveriş merkezi çıkıyor. 😄

• Arkadaslar Istanbul icinde kapali kutu 3 adet Haramidere Carrefour stoklarinda var, bilginize.

• quote:

Orijinalden alıntı: crackher

Formula 1'de Lewis Hamilton'un pit stop yapıp aracının 4 lastiğini değiştirmesi, bununla beraber yakıtı bitmek üzere olan aracının deposuna yaklaşık 50 litre yakıt alıp tekrar yarış alanına dönmesi 3.5 saniye. Philips TV'lerde bir kanaldan diğerine ne kadar sürede geçiliyor dersiniz? Cevap vereyim: En az iki pit stop süresi.

İyide formula1 de pitler 20 saniye civarında sürer (reel süre) yanii bu uydu alıcısı 40-42 saniyede mi kanalı değiştiriyor ...

Formula1 yi yanlış bilen kişilerin yorumlarına kanmayın

• Beklentim yüksek değil öyle göz açıp kapayıncaya kadar değişmiyor ama memnunum televizyondan

• quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

Formula 1'de Lewis Hamilton'un pit stop yapıp aracının 4 lastiğini değiştirmesi, bununla beraber yakıtı bitmek üzere olan aracının deposuna yaklaşık 50 litre yakıt alıp tekrar yarış alanına dönmesi 3.5 saniye. Philips TV'lerde bir kanaldan diğerine ne kadar sürede geçiliyor dersiniz? Cevap vereyim: En az iki pit stop süresi.

İyide formula1 de pitler 20 saniye civarında sürer (reel süre) yanii bu uydu alıcısı 40-42 saniyede mi kanalı değiştiriyor ...

ama geçen sene azerbaycanda pitstop rekoru kırılmıştı 1.92 saniye

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

ama geçen sene azerbaycanda pitstop rekoru kırılmıştı 1.92 saniye

Reel süre değil o

• philips kanal geçişleri yavas diyorlar kanal gecisleri hizli olan samsung var bir tane evde lakin bir tane daha televizyon ihtiyaci dogdu kanal gecisleri sorunsuz hangi markayi onerirsiniz samsung mu alsak tekrar?

• Dun kurulumunu yaptirdim urunun. Gelen servis elemani Dsmart kartin tvde calismayacagini ek bir modul gerektigini soylemis. Bu durum dogru mudur?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bob Seger

philips kanal geçişleri yavas diyorlar kanal gecisleri hizli olan samsung var bir tane evde lakin bir tane daha televizyon ihtiyaci dogdu kanal gecisleri sorunsuz hangi markayi onerirsiniz samsung mu alsak tekrar?

lg çok hızlı
  • 003.050 nolu sürüm elinde olan varsa paylaşabilir mi?

• Konu hort

• kaç yıllık üyesin, gözünü seveyim yapma ya. heyecanlandım

• ugur_Akd kullanıcısına yanıt

Kaç yıllık üye, hortlattığı konuya bak. 4 senelik konunun sıcak fırsatlarda ne işi var  

• Arkadaşlar editörler biten sıcak fırsatlar komusuna anlamadıysa benim kabahatim mi? Sadece sorunsuz yazılım sürümünü arıyorum. Yine link paylaşılan konudaki link patlamış ben de buradan sordum.

Neyse uzatmanın konuyu yukarı çıkarmanın daha fazla manası yok şayet olursa link ve paylaşılırsa çok mutlu olurum herkese sağlıklı günler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugur_Akd

Arkadaşlar editörler biten sıcak fırsatlar komusuna anlamadıysa benim kabahatim mi? Sadece sorunsuz yazılım sürümünü arıyorum. Yine link paylaşılan konudaki link patlamış ben de buradan sordum.

Neyse uzatmanın konuyu yukarı çıkarmanın daha fazla manası yok şayet olursa link ve paylaşılırsa çok mutlu olurum herkese sağlıklı günler.

özrü kabahatinden büyük. vallahi ne denir bilmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.